Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Me-myska

Goto down 
+3
-pipa-
Leia Skywalker
Me-myska
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Me-myska   Me-myska Empty18.06.08 14:40

Zdravim všechnyy!! Ahoj

Takže tohle téma je tu od toho, abych se představila, napíšu vám tedy něco o sobě Lol

Jméno: Michaela Nováková, ale přátelé mi řikají Míša, Myška, Miška, Memy... nesnášim, když mi někdo řekne Michala Vííš?
Věk: 19 let (no už to tak bude)
Bydliště: Plzeň - město piva Lol
Znamení: Beran (ale mojí povahu prý hodně ovlivňují Váhy Jsem jako anděl)

Ke vzdělání... letošním rokem (2008) sem dostudovala SOŠ poštovní tady v Plzni a úspěšně sem odmaturovala... dál se hlásim na VŠ filozofická fakulta (ZČU) v Plzni, obor Humanistika.... tak uvidíme Usmívám se popř. se hlásim taky na jazykovku - kdyby náhodou. Takže post studenta by mi měl zůstat prozatim Usmívám se

No, co se týče popisu zevnějšku, kterej se může hodit, aspoň pro bližší představu - toho asi moc nepovim... jen možná to, že sem hodně vysoká (180 cm), mam HNĚDÝ vlasy s blond melírem (takže NEJSEM blondýna!!!! Lol) a mam modrošedý oči...postava zatim štíhlá, ale jinak si myslim, že sem naprostej průměr Červenám se... níže foto

Povaha: melancholik (no, už to tak asi bude... možná mam i něco z flegmatika Lol)
Pohled na svět: rozhodně pesimista... a to jako hodně velkej Já nic, já muzikant
Otevřenost: introvert (no, možná že i extrovert, záleží na lidech...)

Koníčky:
knížky, muzika, zvířata, internet (hlavně icq a www.lide.cz, znáte to, je toho moc a moc... a samozřejmě naše fórum Usmívám se), tanec, posezení s přáteli
Sport: plavání, squash, stolní tenis, jízda na kole (bývaly to i in-liny, dokud sem se na tom málem nezabila - blbý gumový kolečka Vííš?) a taky bych chtěla zkusit v zimě lyžování, tak snad se nezabiju Lol
Literatura: fantasy, dívčí romány
- z fantasy hlavně Forgotten Realms, Warcraft, Diablo, Dragon Realm, Eragon a Eldest, Harry Potter, trochu i Dragon Lance...
- jinak dívčí romány hlavně od Lenky Lanczové
Hudba: pop, pop-rock, neopunk, punk-rock.... fakt nemusim techno, hip-hop, blackmetal a jiný tvrďárny a electro...
- jinak se mi líbí dost Simple Plan, Son Of Dork, Good Charlotte, Avril Lavigne, Blink 182, The Offspring, ale je toho moc a moc... v poslední době mě hoodně dostává muzika z japonských anime a nebo filmový soundtracky... a tak hodně posloucham pomalý songy Jsem jako anděl
Jinak taky koukam na filmy, oblíbených jich mam dost, nejvíc se mi líbí filmy typu Van Helsing, Underworld, Mumie atd., taky romantický komedie a komedie obecně, pak kreslený filmy... hlavně Walt Disney a Dream Works..
Občas si zahraju nějakou tu hru... hlavně The Sims 2, nebo The Sims 2 - Příběhy, kdysi sem hrávala World of Warcraft na oficiálním serveru, ale už nehraju...
Velkým koníčkem je pro mě taky již zmiňovaný japonský anime - tak trochu sem asi otaku =))

Zvíře: pes - fenka Cavaliera King Charles Španěla - Megie

Přátelé o mě jinak řikají, že sem přátelská, spolehlivá, ochotná pomoct.... za což jim děkuju, myslim taky, že sem upřímná, ale sem hoodně stydlivá, citlivá a taky dost často náladová... nejhorší co může bejt je depka Jsem nemocný

Nu a to by bylo ke mně asi tak psaný podobě vše Lol

Zde přikládam osobní foto (už je akorát maličko starší..):
Me-myska Jjj6


Naposledy upravil Me-myska dne 18.06.08 18:54, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty18.06.08 18:45

Toto je muj dřívější pejsek – Pegynka, bohužel už není, umřela chudinka už v 9ti letech… měla nádor na mléčné žláze a to se jí stalo osudným…. Její hrobeček máme na chatě na Hracholuskách Pláču! nezapomenu... Dávám ti dar
Me-myska Pegynkajg3
A tohle je muj nynější pejsek – Megie, pěkný zlobidlo Vííš? ale je prostě naše nu Usmívám se Líbám tě!!
Me-myska Img2714ro0


Naposledy upravil Me-myska dne 18.06.08 19:00, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty18.06.08 18:58

Teď přichází část s mýma fotkama Usmívám se

Začneme historií Lol
Tady to sem já před svojí chatkou na výletě v devítce... byl to náš rozlučkovej výlet
Me-myska Domfoto009og4
Tady toto sem taky já (překvapivě Lol) akorát už nevim, jestli v devítce, nebo už v prváku... no což, to už je jedno, je to focený v Nymburku, kde sem měla sraz s kamarádem, jeee, to byly časy Usmívám se
Me-myska 57329307xn1
Přichází období prváku a s nimi i - taneční Lol no musim říct, že sem si moc nezatancovala, protože byli všichni zadaný To teda nevím a nebo u baru... nu, možná se to napraví letos v říjnu v pokračovačkách Jsem jako anděl
Já před hodinou tanečních...bože, to je ksicht Lol
Me-myska Jpedtanenmi3tw3
...s natočenýma vlasama Chichotám se
Me-myska Jpedtanenmi8tc7
První prodloužená...
Me-myska J3up8
...já před druhou prodlouženou, tam sem netancovala už vůbec...a na závěrečnou sem se byla už jenom podívat Vííš?
Me-myska Jpo2prodlouenqe3
Ostatní fotečky co pošlu sou sice taky už trošku starší, ale sou přece jen trochu aktuálnější, toto je konec vzdálenější doby Usmívám se konec vzpomínání na minulost =))
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty18.06.08 23:24

Jsi krásná jako vždy!! Jen ty zádička narovnat Směji se Radím ti jako tanečnice a poradce na zdravé tělo. Fakt ti to pomůže. Nebudeš mít v budouctnosti takové problémy. Držení těla je elegantní, nese tě to a odlehčíš tím způsobem i nohy. Fakt, soustředit se, zapracovat a zase budeš krásnější Dávám ti pusu
Jinak jsem ráda, že jste se zapojili. Však také připravuji své informace :)) Je skvělé, že se o vás dozvídám společné koníčky nebo hudbu a i zápory. Je skvělé znát své přátelé Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty19.06.08 8:45

Já chodim rovně vždycky, i když to na tý fotce nevypadá, byla sem děsně otrávená Lol koho by taky lákala vidina prosezeného večera, když budou všichni ostatní tancovat že Já nic, já muzikant sice chodim na ortopedii na kontroly, ale doktorka mi řiká, že to mam jen nepatrně, takže se neboj, chválila mně, že se držim Souhlasím Jsem jako anděl

Jinak doufam, že nevadí, když sem dam to samý, co sem dávala do fotek dřív, chci si tu udělat takovou menší galerii abych mohla pozdějš třeba vzpomínat =))
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty19.06.08 13:25

To já chválím, galerie vzpomínek to nezní špatně Jsem králem
Tak to je dobře, že je držíš. Ta fotka mě trošku rozezlila Chichotám se Jinak těším se na pokráčování o tobě Lol Ať už bude kdykoliv.
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty19.06.08 17:26

Takžeee, další v pořadí sou fotky, který sem nafotila s Péťou, bylo to faajn, bylo pěkně, sluníčko svítilo, pěkně sme se prošly... a hlavně sme udělaly dost fotek, takže z nich pár vyšlo pěkně Lol nejlepší fotky byly samozřejmě u stromu, viz moje osobní foto =)) beru tu fotku jako jednu z nejpovedenějších a tady sou dalšíí:
Me-myska Dscf0027og2
Me-myska Dscf0030gl9
...a tady sme s Peťou spoluu Usmívám se
Me-myska Dscf0032ly4
...poleženíčko na lavičce... Lol
Me-myska Dscf0057lx6

Nu pak delší dobu hádam nic nebylo... ale mam jednu pamětní fotku ze třídy, je to snad jediná fotka, kterou mi někdo ze třídy udělal =)) většinou se tam totiž fotili jedni a ti samí lidi Usmívám se ale jednou spolužák cvaknul i mě =))
Me-myska 4590714sj6

Poté nastala éra experimentování s vlasama... rozhodla sem se pro novej, trošku kratší sestřih s patkou se sestupně sestříhanýma vlasama - mimochodem, takhle se teď nechávam stříhat vždycky když ke kadeřnici du Usmívám se no uznávam, na těch fotkách to neni zas až tak vidět, ale což, snaha byla Směji se
Me-myska Img0717pf2
...a tady sem se nechala vyfotit s mamkou, asi jediná fotka, kde sem s ní, ona se totiž nerada fotí =)) akorát to brácha nějak blbě vystihnul... Vííš?
Me-myska Img0708qk0

Nu a pak mam fotečky s jednim mým moc moc dobrým kámošem, kterej je sice pravda občas na zabití!! Směji se ale mam ho prostě ráda =))
Já a Mára na Tranceparade tady v Plzni, byla to suuprová akcička Usmívám se akorát se nám tam připlet kluk, kterýho moc ráda nemam, nj, co se dá dělat Vííš?
Me-myska Picture040dh1
...a zase s Márou, tentokrát v parčíku na lavičce, to sme si zase užili srandy =))
Me-myska 559697320017213mh1
Porovnání nohou, Mára je fakt hodně vysokej, přes 2 metry =)))
Me-myska Img4674ai1

V tomhle období sem mimochodem prožívala krááásný dva roky s jednim klučinou, na kterýho nikdy nezapomenu... prostě Miki no Usmívám se sice sme se po těch 2 letech rozešli, ale naštěstí sme k sobě cestu neztratili úplně a dodnes se bavíme a rozhodně ne ve zlém... Usmívám se myslim, že se mi díky němu radikálně změnil život, to jen k lepšímu, sem za to vděčná, takže tuto fotku, která se mi líbí nejvíc, považuju za vzpomínkovou též =)
Me-myska Dscf1868iz9

Další část je za mnou Lol


Naposledy upravil Me-myska dne 19.06.08 22:59, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty19.06.08 19:37

pekné fotky. ja mám také staršie iba už vyvolané ale ked budem mať scener určite oscanujem.
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty19.06.08 22:05

No krásné pokráčko! Dávám ti pusu Počteníčko, pokoukáníčko mlask.
Krásný fotky a hlavně se mi hrozně líbí ta na lavičce Sexy Tam jsi sexy Sexy
Mára... Toho jsi mi ukazovala... Jo, ten skoro dvakrát vyšší než ty Opravdu zábavné! Ten je bezvadnej!! Ukaž prosím ty fotky s těma nohama! Směji se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty19.06.08 23:01

Kuju, i když si myslim, že sem toho zas tolik nenapsala =)) už bude hlavně to známý Usmívám se to už pak ani číst nemusíš, protože si to už jednou četla =)) ale po těch známých přijdou i nový a to už bude jiná Jsem jako anděl

Jinak fotku s nohama sem dodala Lol
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty19.06.08 23:46

Děkuju Opravdu zábavné!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty20.06.08 13:22

Takže, co sem navštěvovala ten náš ústav, poštovku, pár akcí sem taky podnikla =))

Tady si připomínam Cykloturisťák ze 3. ročníku Lol

takže ehm, hlavní náplní byly túry, takže sme chodili a chodili...
tahle fotka je z prvního dne (4.6. pondělí)
Me-myska Traas0
já sem ta osoba vyfocená zezadu s džínama, bundou a batůžkem nejvíc vpravo Směji se (mimochodem, byla sem dost nevhodně oblečená, protože se chladnější počasí se zataženou oblohou náhle vyjasnilo a začalo být nesnesitelný vedro Směji se )
tady tahle fotka je už z dalšího dne (5.6. úterý) kdy sme měli naplánovanou celodenní túru do Blatné, tahle fotka je už přímo z Blatné, kde sme si dávali přestávku Já nic, já muzikant
Me-myska P345estvkaqo7
nelekejte se, hrozně se tam šklebim, prostě kravinky no Směji se
aaaaaaa následující fotky budou už z posledního dne (6.6. středa) kdy sme měli v plánu adrenalinový sporty, mně poznáte snadno... měla sem na sobě modrý tepláky, bílou mikinu a když sem jí pozdějš svlíknula, bílý tričko bez rukávů Směji se
takže první: lezení na žebřík do 7 m výšky, za úkol bylo nějak se vydrápat na tu dřevěnou kladinu, postavit se na ní a 2 vteřiny na ní stát bez držení a pak ''jednoduše'' seskočit dolů Já nic, já muzikant samozřejmě že sme byli jištěný lanem, takže nás pak ''snesli'' Lol
Me-myska Lezennaeb345kls2
Me-myska Drpnsenakladinuud7
Me-myska Stojnakladin283bezdrenri3
Me-myska Skokdol367zkladinyuq5
jak ste si nejspíš všimli, tak sem to zvládla a získala tim pro naší 10ti člennou skupinku bod Směji se
druhá disciplína byla lezení po bednách, může to vypadat lehce, ale věřte, že to lehký vůůůbec nebylo Já nic, já muzikant samozřejmě zase s jištěním lanem a navíc ještě s přilbou
Chichotám se toto je foceno těsně před mým pádem, zrovna mi nesli další bednu, ale tu sem už jaksi pod sebe nedostala Směji se
Me-myska Lezenpobednchhs0
třetí disciplínou bylo dostat 10 lidí přes ''pavoučí síť'' při tom musel každej jinou dírou, takže se u toho člověk musel i zamyslet... a nesměl se při tom dotknout lan Já nic, já muzikant tady zrovna nejsem vidět, protože mě zrovna mý ''kolegové'' protahovali krz tuhle síť Lol ale stejně sem se dotkla Směji se
Me-myska Protahovnskrzpavou269s3pg2
čtvrtou a předposlední disciplínou bylo kolektivní chození se dřevama s lany v rukou, museli sme se s půlkou skupinky nějak sehrát a zvedat současně jednu nohu a následně druhou a tak ujít určitej kus tratě...mno...tý naší půlce se moc nedařilo Já nic, já muzikant já sem ta druhá
Me-myska Kolektivnchozensd345evaqv4
tak sem se dostala k pátý poslední disciplíně Lol
za úkol bylo opět s postrojem a přilbou nechat se připnout ke gumě, dostali sme do ruky kulík, měli se rozběhnout a co nejdál doběhnout a zabodnout kulík do země, to mi moc nešlo, mělo to dost velkej tah Já nic, já muzikant ale záda sem nehodila jako některý ty nešťastný...a byla sem bez úrazů Směji se
Me-myska Bangeerunningkb7
ale zkusila sem si všechno a mam aspoň zajímavý zážitky Lol ale musim říct, že bych tam znova asi už nejela, jednou stačilo Já nic, já muzikant

(Jak ste si možná všimli, už sem to sem jednou zasílala, ale je to prostě moje vzpomínka Usmívám se)
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty20.06.08 15:34

Vím, že jsi to zasílala, ale stejně už jsem si to moc nepamatovala a jsem rád, že je to tu zpět Usmívám se
Ta akce i přesto musela být sranda Směji se Takovou bych si aj dala. Nož co, možná že zažiju.
Nejvíc mě dostal ten malej červenej baťůžek Opravdu zábavné! Seš to ty? pochopila jsem to? Je bezvadnej a jistě skladnej Opravdu zábavné!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty20.06.08 17:30

No asi jo, já nevim, měla sem bíločervenej batoh, ale zase úplně malej nebyl Usmívám se nu, sranda byla, ale ty túry daly zabrat Lol
Zase kdyby to bylo s normální partou, asi by byla sranda větší nu, než takhle se třídou, ale což Usmívám se zase mam nějaký nový zážitky s adrenalinovýma sportama =))
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty20.06.08 23:04

Páni, ty ses do toho představování vrhla. Máš to moc pěkně udělané. Asi se my ostatní budeme muset hodně snažit, nasadila jsi laťku dost vysoko Služebníček
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty20.06.08 23:19

ja som leniva aj temu si založiť Lol ale asi sa do toho zajtra pustím. tolko fotiek ako ty mať nebudem ale ty si narozdiel odomňa fotogenická tak sa to dá pochopiť , že maš tolko fotiek
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty21.06.08 12:03

Nu já zase tolik fotek nemam, jen sem sem chtěla dát všechno od začátku =)) nejhorší bude asi maturák, protože to budou fotky v odkazech Já nic, já muzikant

Jinak děkuju... a určitě to budete mít všichni moc pěkný, už se těšim s čim přijdete Usmívám se a vůbec mi teda nepřijde, že bych byla fotogenická Směji se Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty21.06.08 16:01

Ty? A nefotogenická? To je mladá slečno velmi špatný úsudek. Vypadáš všude krásně Já nic, já muzikant Seš moc hezká holka Usmívám se
Jinak já sem taky líná, ale téma si vytvořím též Směji se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty21.06.08 18:06

ja ukazujem len fotky na ktorých ako tak vyzerám dobre. keby si videla kolko ich ja nafotim kym sem nejaku dam Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty22.06.08 12:43

Uvádíte mě do rozpaků... Červenám se...

Už se těšim pipi Jásám!!

Nu, myslim, že k mým fotkám patří i nějaký to experimentování, něco byl teda omyl... ale něco byl záměr Jsem jako anděl

Takže tohle byl zrovna omyl... fotil to bráška jednou o Vánocích, když sem dostala novou noční košilku Chichotám se jistě si vzpomínáte =)))
Me-myska Moulinkazq8
A tady zase jak vypadá očičko zblízka =)) takový fotečky se mi strašně líbí Oblizuji se
Me-myska Okoru4

Nu a taky nesmim zapomenout na pár pro mě vzácných foteček...
Já s Barunkou, moooc ale moooc mi chybí Sbohem Srdce
Me-myska 559697319453716nw7
A tady fotečka s mojí kámoškou Marrynkou, škoda jen, že se skoro vůbec nevídáme, moc milá, hodná a vůbec skvělá holčina... Dávám ti dar
Me-myska 559697319453792oe5

Nu a nesmí chybět nějaká ta akcička... tohle bylo moje poslední, možná už vůbec poslední, zažitý párty v Praze, úplně peckově sem si to užila Usmívám se a taky sem poznala moc fajn klučinu, Honzu Usmívám se
Me-myska 058pm3
A tady sem já, ani nevim, že mě někdo fotil Směji se ale zase ten výraz... Vypouštím dušičku ale to osvětlení je zajímavý Lol
Me-myska 18transmission4ui7

Já před zrcadlem... fotila sem se sama, tak se trochu divně tvářim, každopádně je to asi zatim nejlepší fotka co se týká ''samofocení'' Lol
Me-myska 559697325042263sn0
Tohle je pokus o uměleckou fotku, od brášky Chichotám se foto, který sam nazvala Tma Lol
Me-myska 559697325467175yz8
A dotřetice... zase moje maličkost Usmívám se
Me-myska 559697325467197vr8
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty22.06.08 14:33

Všude moc krásná Lol Ty fotky si pamatuju. Senzační projíždět si to.
Já strašně ráda fotím takové ty detailové snímky jako oči, květiny a tak podobně. Takže rozumím, když říkáš že takové fotky máš ráda. Nádherné oči vlastníš Srdce
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty22.06.08 17:14

najviac sa mi páči tá posendá fotka a 3 od spodu.
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty22.06.08 17:44

Mě ta poslední Oblizuji se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty23.06.08 6:41

To Leii: tak to si muj člověk =)) vždycky takový fotky úplně hltam, když na ně narazim Zamilovanost

Jinak děkuju... Červenám se... Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty23.06.08 17:59

Taky úplně miluju oči zblízka, rty, všechno takový detaily třeba křídla motýlů.. Jinak mysko krásné fotky, jsem se toho o tobě spustu dozvěděla
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Me-myska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Me-myska
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Předvěďte se nám-
Přejdi na: