Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Manga a Anime

Goto down 
+7
Leia Skywalker
Peter Hawk
-pipa-
Luana
ZikyOrias
Nicole
Me-myska
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
AutorZpráva
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty28.02.09 20:14

Emma - presne to som ti chcela odporučiť, ale zabudla som Usmívám se Ty si fakt môj človek Směji se Je to rovnaký štýl, ako Shirley, ale značne romantickejšie a akčnejšie. Je podľa nej urobené aj anime, prvá séria mapuje takmer stopercentne, druhá sa značne odkláňa, čo ma dosť naštvalo, mohlo to byť dvakrát také dobré, keby sa to držalo mangy Jsem smutný Po registrácií sa dá sťahovať odtiaľto -> http://www.mangatraders.com/manga/series/553 Príbeh potom ešte pokračuje v ďalších troch volumoch, ale sú to len také krátke výseky zo života postáv, ale nie je ešte kompletne preložený, chýbajú posledné 3 kapitoly Jsem smutný

EDIT: Ešte ma napadá, že som dopozerala tretiu sériu Maria-sama, a keď dovychádza štvrtá, vrhnem sa aj na ňu. Škoda len, že som sa vďaka istému človeku v úplne nevinnej diskusií o niečom úplne inom dozvedela, koho si Yumi vyberie za svoju mladšiu soeur, tretia séria nadstavila dve potencionálne kandidátky, a takto to viem dopredu Jsem dopálený Myslím, že mi to anime veľmi sadlo; neberiem ho vôbec ako shoujo-ai, a vyhovuje mi jeho atmosféra a nedramatický dej O tom nic nevím

EDIT 2: A už zase som k Tsubase bližšie, čaká ma už len Cardcaptor Sakura, Angelic Layer, Kobato a RG Veda Dělám ksichty
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty04.03.09 21:14


Niekde som tu pred časom spomínala The Place Promised In Our Early Days... tak práve som si našla čas a pozrela to, a tento film ma len utvrdil v domnienke, že diela toho režiséra fyzicky bolia Jsem nemocný Keď tu taký citový ignorant ako ja reve ako krokodíl už pri druhom z jeho filmov, tak na tom niečo asi bude Mám slzy nakrajíčku Mám slzy nakrajíčku
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty05.03.09 15:15

Ta písnička se mi líbí Dávám ti dar to je takovej jeden z mých stylů Dávám ti pusu já mam ráda takový ty pomalejší...dojemnější...romantický písničky Jsem jako anděl u toho se tak krásně sní... Zamilovanost
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty05.03.09 17:01

Myslím, že ti môžem s kľudným srdcom odporučiť všetky Shinkaiove diela... som si istá, že sa ti budú páčiť. Mám slzy nakrajíčku Tamto je Theme song ku The Place Promised In Our Early Days (alebo tiež Beyond the Clouds, dva názvy), a ešte prihodím AMV s Theme songom ku B5CM. Na ten film naviac urobili ToTan český hardsub, takže určite odporúčam každému...

Beyond the Clouds a Hoshi no Koe mali u mňa len tú smolu, že som ich videla až po Byousoku 5 Centimeter Jsem zoufalý
Ale čo som chcela skôr ako som sa zakecala... chcela som aspoň načrtnúť líniu Beyond the Clouds, včera som nejako v depresií z toho filmu zabudla O tom nic nevím Idem vás proste zaagitovať do mojej lásky ku tomuto režisérovi, že vám opíšem tri jeho dlhšie filmy O tom nic nevím
Beyond the Clouds - odohráva sa v alternatívnej minulosti, kde bolo Japonsko po vojde rozdelené na Sever a Juh, a na ostrove Hokkaido bola postavená vysoká veža. No a v roku 1996 sa traja školáci - dvaja chlapci a jedno dievča menom Sayuri - dali sľub, že postavia lietadlo a ku tej veži doletia. Jedného dňa ale zrazu bez rozlúčky Sayuri zmizne... po troch rokoch - v hlavnej dejovej línií príbehu - vysvitne, že Sayuri z hodiny na hodinu záhadne zaspala, a spí už tri roky v nemocnici v Tokyu, a nikto ju nemôže prebrať. Popri tom sa jej ale stále zdá, že blúdi svetom bez ľudí, nemôže nikoho nájsť, okrem bieleho lietadla na oblohe, ktoré pred rokmi s chlapcami stavala. A teraz mierny spoiler o tom lietadle, dávam do spoileru len pre to, že to vysvitne asi až 20 minút pred koncom -
Spoiler:
Jsem zoufalý
Manga a Anime - Stránka 17 Beyond+the+Clouds
Hoshi no Koe - toto sa zase odohráva v budúcnosti, kde žijú deti Noboru a Mikako. Keď má Mikako 15, odchádza na vesmírnu misiu, a Noboru ostáva na zemi. Spočiatku si často píšu správy, ale ako sa Mikako vzďaľuje stále ďalej a ďalej od zeme, správy prichádzajú stále menej a menej (čas doručenia na zem 1,7 roka...). Ale zatiaľ čo Mikako má stále vďaka časovým skokom 15, Noboru starne a starne... Film má len 30 minút, a mnohí ho považujú za vrchol Shinkaiovej tvorby, určite odporúčam pozrieť...
Manga a Anime - Stránka 17 Hoshinokoe-dvd
A nakoniec B5CM (Byousoku 5 Centimeter), príbeh zo súčastnosti. Je vlastne rozdelený na 3 časti, detstvo, teenegerské roky a dospelosť, a rozpráva príbeh chlapca a dievčaťa, ktoré jedného dňa sťahuje preč. Nič viac a nič menej. Že sa z niečoho takého nedá vytrieskať jeden z mojich najobľúbenejších filmov vôbec? Dá. Sbohem Sbohem Nájdu sa ľudia, ktorí mu vyčítajú, že nenesie žiadne posolstvo - a vlastne majú pravdu, žiadne hlbšie posolstvo nenesie - je to len obyčajný, nežný a ľudský príbeh Pláču!
Manga a Anime - Stránka 17 BRD_HF7Y2780_5cm
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty06.03.09 9:59

Tak to tě Lu potěšim, protože obě tyhle anime mam stažený Tančím! takže se určitě na ně mrknu, jen se k nim musim dopracovat, mam toho opravdu hodně =)) určitě pak dam vědět Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty02.04.09 13:04

Tak sem konečně dokoukala naime El Cazador de la Bruja Směji se no trvalo mi to dlouho asi i vzhledem k tomu, že mě to zase až tak nezaujalo a má to docela dost dílů...celkem 26 Já nic, já muzikant ale nepopíram, že je to dost zajímavý anime, zase něco jinýho aspoň... Usmívám se něčim mi to připomínalo western Chichotám se ale i celkově je to takový akčnější anime, už jenom tim, že se tam dost střílí Lol hlavní postavy sou: lovkyně lidí - Nadie a lidmi vytvořená čarodějka - Ellis, na kterou je vypsaná odměna...tohle anime je hlavně o nich, jako takových a o jejich sbližování a nacházení pravdy o Ellis Usmívám se
Manga a Anime - Stránka 17 Dvd01ge5
Manga a Anime - Stránka 17 Elcazador02
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty05.04.09 18:38

Po 318 dňoch som dnes KONEČNE dorazila Naruta... som na seba normálne hrdá Jsem ďáblík Popravde, keby si stále nehovorím "ešte 30 epizód", "ešte 15 epizód", "ešte 5 epizód", tak to asi nikdy nezvládnem. Asi si ešte zvážim, či sa pustím do Shippudenu... je tam veľa scén, ktoré by som chcela vidieť... ale na druhú stranu, kým sa ku ním anime dopracuje... To je nanic Naviac sa mi zdá manga oveľa lepšia ako anime, všetky postavy sú také... menej otravné. To je nanic
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty05.04.09 19:56

Mno, sem zvědavá, jestli mně se to bude líbit Směji se tvoje hodnocení moc pozitivně nezní Červenám se... a je to koukam na dost dlouho... Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty06.04.09 14:51

Moje hodnotenie je doložené tým, že mám za sebou mangu, ktorá je o 2 triedy lepšia. Jsem jako anděl Anime sa pozerá celkom ľahko, pokiaľ nenastúpia fillery, to je jedno strašné zlo. Hmm... sú medzi nimi 3 alebo 4 archy, ktoré sa oplatí pozrieť, ale inak je to jedno veľké utrpenie Zvracím Väčšina z nich je založená na tom, že Naruto & a spol nájdu niekoho, kto má nejaký problém, potom vysvitne, že ten dotyčný má v sebe nejakého démona, ale Naruto mu ukáže, že aj keď má v sebe monštrum, môže byť dobrým človekom... a to je všetko, 4 epizódy ničoho Jsem zoufalý
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty06.04.09 18:13

Hmmm, tak sem na to zvědavá Usmívám se možná to ani nedokoukam, jestli se mi to nebude líbit Směji se ale stahovat si to nebudu, pěkně počkam na toho svýho známýho, co mi to chtěl pučit Lol

A jinak sem si naprosto zamilovala upíří děje Směji se je to už asi od toho Stmívání Usmívám se ba ne, od Van Helsinga Chichotám se viděla sem Vampire Knight 1. sérii a sem naprosto unešená Zamilovanost stahuju druhou, ale stahuje se to strašně pomaluuuu Pláču! já to už chci vidět!!! Směji se
A teď taky koukam na Karin, taky anime o jedný upírský rodině =)))
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty06.04.09 21:40

Ja som konečne rozbehla Mai Otome - mala som to na pláne od tej doby, ako som pred vyše rokom dopozerala Mai HiME... Zešílel jsem..hech.. HiME sa rozbehlo po 7 dieloch, v Otome som práve na siedmom, tak dúfam, že ma čaká taký nátresk, ako pri HiME To je mi záhadou

Vampire Knight som pozerala už dávno, určite som sem o tom aj písala... prvá séria sa mi dosť páčila, druhú som pozerala keď vychádzala... keby sa držala mangy, bola by lepšia... Protestuji
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty13.04.09 21:03

No, načrela som tú Otome ďalej... vravela som si, že to na kvality HiME nemôže dosiahnuť, a že pozriem dnes aspoň 2 diely, nech to mám rýchlejšie za sebou, že veď to vôbec nie je také chytľavé ako HiME...

HOUBY! Bomba

Na jeden záťah som ich práve pozrela 7 a rozhodne pokračujem ešte ďalej...
Nie je to ako HiME, je to iné... veselšie, dievčenskejšie, živšie... 13 dielov za mnou a ešte ani jedna sympatická postava NEUMRELA!
Čo tu ešte hľadám??? Idem sledovať ďalej Poslouchám musiku
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty14.04.09 9:25

Teď sem nějak nepochopila, jestli sleduješ My-HiME - Otome (druhou sérii My-HiME), nebo ještě tu první sérii Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty14.04.09 9:58

Je to o post vyššie, sledujem teraz Mai Otome... HiME som videla ešte skôr, ako ty Oblizuji se No, pozrela som včera ešte pár dielov (STÁLE nikto nezomrel), dnes to určite dopozerám Oblizuji se

EDIT: Ach... no tak sa tá idilka pekného života bez umierania už pokazila Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty14.04.09 19:14

Já sem My-HiME Otome ještě neviděla, nebyly na to titulky a docela mě to mrzí, první série se mi líbila Jsem smutný
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty19.04.09 11:18

Jak už sem řekla, viděla sem Vampire Knight =)) nevim, jestli má cenu sem o tom něco psát, když sem chodíme jen my dvě Chichotám se
Ale tak nějakej ten obrázek snad neuškodí Lol
Manga a Anime - Stránka 17 324763
Manga a Anime - Stránka 17 5banimepaper5dscansvamp
No asi takhle...upírský příběhy sem si zamilovala už od doby, co sem poprvý viděla Van Helsinga, úplně mě unesli upíři i vlkodlaci a od tý doby to pro mě má určitý kouzlo, něco jako elfové a draci Chichotám se Vampire Knight je opravdu moc hezký anime, dost mě to uchvátilo si myslim a už se těšim na druhou sérii (Vampire Knight Guilty), čekam až se dopřeloží poslední 3 díly Jsem jako anděl rozhodně doporučuju všem, co anime sledujou Usmívám se i když tu asi takových lidí moc neni Chichotám se ale kdyby náhodou... Jsem jako anděl

A když už sem u těch upírských příběhů, viděla sem i anime Karin Usmívám se určitě se to nemůže rovnat Vampire Knight, ale i přes to, že sem si zpočátku myslela, že to bude vyloženě 'blbost' si mě i tohle anime získalo...jedná se spíš o komedii, což Vampire Knight neni, takže asi v tomhle je podstatnej rozdíl a taky asi v tom, že upírka Karin neni jen tak obyčejná upírka...vlastně je to chudák mezi upíry i ve své rodině, protože ona krev 'tvoří' Chichotám se no museli byste to vidět Usmívám se ale doporučuju též Dávám ti dar
Manga a Anime - Stránka 17 Karin2fnya1
Manga a Anime - Stránka 17 Karin01op2
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty19.04.09 12:24

Vampire Knight bol dobrý, zhruba čo sa týka obdobia prvej anime série a možno kúsok za ňou... odvtedy šlo anime a podľa mňa aj manga stále viac dolu vodou... dúfam, že tá manga čoskoro skončí, viem si predstaviť tak maximálne 90 kapitol, viac ma asi privedie do hrobu Jsem mimo, nevím Ak si nalistuješ moje posty dozadu, tak tam niekde nájdeš spoiler o 35. kapitole (asi 6 diel v Guilty), odvtedy ma tento príbeh BRUTÁLNE nebaví To teda nevím A nie je to iba tým konkrétnym odhalením, ale celým vývinom príbehu, aký po tom nasledoval To je nanic No veď uvidíš, v anime mi to prišlo také znesiteľnejšie, ale to možno iba pre to, že už som o tom niekoľko mesiacov vedela O tom nic nevím

Práve pozerám The Good Witch of the West, dosť ma to na ep. 8 nebaví, čakala som od toho viac... Postavy mi lezú na nervy, scény sú také romantické, až je z toho divákovi zle, v každej druhej epizóde je bál, v ktorom hrdinky predvedú vždy nové šaty atď atď...
Manga a Anime - Stránka 17 942
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty20.04.09 9:15

Neděs mě Červenám se... já sem byla tak napnutá, když končila série a dokonce i naštvaná, že se hned nedozvim, jak to bude pokračovat Chichotám se tak doufam, že mě to moc nezklame... Usmívám se

Tohle tvoje anime asi neposoudim, protože sem na to nenašla titulky =)) ale podle toho co řikáš, o těch bálech a šatech v každým díle, asi by to nebylo nic ani pro mě, i když romantiku mam zrovna ráda Lol
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty25.04.09 19:19

Tak se mi druhá série Vampire Knight líbila, akorát mě možná trošičku zklamal ten konec Červenám se... vlastně ani nevim, co sem od toho očekávala Chichotám se asi sem možná fandila Zerovi Lol Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty06.05.09 11:34

No nejdřív bych chtěla říct, že sem vždycky Naruta docela odsuzovala...zdálo se mi to takový...dětinský...ale kouká na to šíleně lidí, i ty starší, tak sem si řikala, že to možná zkusim, hlavně po tom, co mě na to překecal jeden muj známej a dokonce se nabídnul, že mi to pučí na dvd =)) a tak sem skoukla díly do ep. 30 a musim říct, že se mi to fakt líbí, nečekala sem, že to bude tak dobrý anime, je to vtipný i občas dojemný, dost akční...možná bych to tak trochu přirovnala k Bleachi, akorát že tady se jedná o ninji =)) už se těšim na další díly Jsem jako anděl

Tady sou hlavní postavy (zleva - Sakura, Naruto a Sasuke)
Manga a Anime - Stránka 17 Narutowallpaper
A tady to je jejich učitel, kterej z nich má vycvičit ninji =))
Hatake Kakashi, je to borec Lol
Manga a Anime - Stránka 17 Narutokakashi1188221145
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty06.05.09 17:13

Len počkaj na fillery. To teda nevím
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty07.05.09 7:32

Vim o nich, prej je ale lepší je skouknout...třeba bude i něco vtipný Lol
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty14.06.09 20:01

Tak sem právě u 201. dílu, koukam na všechny díly, tzn. i na fillery a docela to de, uznávam, že někdterý byly i nic moc, ale přinejmenším se tomu člověk aspoň zasmál Lol jinak bych řekla, že je to fakt suprový anime, dávam tomu 5* z 5ti, stejně jako Bleachi Usmívám se docela se už těšim na Shippuuden Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty26.06.09 10:43

Ponyo od Ghibliho se proslaví Usmívám se
http://www.apple.com/trailers/disney/ponyo/trailer_large.html

Jinak u Naruta sem už u Shippuudenu a musim říct, že je to fakt nářez, už se těšim na další díly, ale dočkam se jich až v pátek :))
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty28.06.09 21:34

Momentálne dávam rewatch Shingetsutan Tsukihime. Začala som totiž hrať novelu, mám za sebou zatiaľ 4 prvé endingy (True a Good u Arc a Ciel... True ending u Ciel bol teda niečo... Huh?) z 9 a aj keď ma to anime na prvý krát vôbec neoslovilo, a viem, že je to strašne odlišné, chcem proste vidieť tie postavičky animované... Novela je mimochodom priam dychberúca, určite odporúčam zahrať... Zúfalo sa už teším na ďalšie route.
Manga a Anime - Stránka 17 Cielu
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Sponsored content





Manga a Anime - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 17 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Manga a Anime
Návrat nahoru 
Strana 17 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Debata-
Přejdi na: