Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Manga a Anime

Goto down 
+7
Leia Skywalker
Peter Hawk
-pipa-
Luana
ZikyOrias
Nicole
Me-myska
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
AutorZpráva
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty30.01.09 23:25

Za jeden deň (hľa, čo s človekom urobí deň voľna - kukne celé jedno anime) som pozrela tú druhú sezónu Emmy - škoda, že sa tak surovo odklonili od mangy, blééé To se mi hnusí! Tešila som sa na úžasný Emmin únos, a on nikde Bomba Škoda, prvá sezóna mapovala kapitolu po kapitole prvé dva volumy, odchýlok bolo minimálne, ale v tej druhej sa im zostávajúcich päť tak dokonale zmapovať nepodarilo Jsem zoufalý
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty31.01.09 12:38

Když sem koukala na Prétear, tak to taky bylo jiný než v manze... Usmívám se ale líbilo se mi víc dějově to anime Lol mělo to lepší konec =))

Ale když se ti víc líbí manga, to je potom špatný Já nic, já muzikant příští anime třeba bude lepší Souhlasím

Já zase skoukla 6dílný anime Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora - je to o 17ti letém klukovi Yuuichim, kterej je v nemocnici s nějakou nemocí (kašle, už nevim jak že se jmenuje ta nemoc, je to podobný chřipce, ale vážnější), jednou do nemocnice dovezou i jednu 17ti letou dívku Riku, kterou přeložili z jiné nemocnice...upoutá ho její krása, jenže ona je na něj z nějakého důvodu pořád hnusná, je sobecká...a pak se mu svěří, že má smrtelnou chorobu...anime je o jejich osudech. No musim říct, že je to docela smutný anime, ale jinak se mi líbilo Usmívám se

Manga a Anime - Stránka 16 Hanbun01yh8tp0

Manga a Anime - Stránka 16 Hanbunnotsukiganoborusoaa8
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty01.02.09 12:11

Tak tohle jsem viděla, dokonce jsem tu snad psala i názor v tom mém přehledu. No podle mě to prostě skončilo moc dobře.
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty02.02.09 9:57

Opravdu?? Tak to sem si nějak vůbec nevšimla, že si o tom někde psala Neuvěřitelné... no což, to je jedno, nevim jestli se ti to líbilo nebo ne, ale asi trochu jo =)) já neřekla, jestli to skončilo dobře nebo špatně Lol radši neřikam už o koncích, kdyby se na to chtěl podívat Já nic, já muzikant někomu to může vadit (mně trošku taky, protože pak nemam to překvapení na konec, i kdybych se pak u toho měla rozbrečet Červenám se...), ale jinak když už je to venku, tak z možností toho děje to skončilo dobře no =))
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty02.02.09 16:11

Práve som pozrela poslednú Ghibliovku, Ponyo na útese nad morom - je to oproti Spirited Away alebo Howlovi skôr návrat do Totorovského obdobia, niečo medzi Totorom a Kiki, povedala by som. Dej sa dá zhrnúť jednou vetou - Rybička Ponyo sa túži stať človekom. Každopádne veľmi milé a pekné, škerila som sa v istých chvíľach nad tou roztomilosťou ako blázon. Usmívám se
Manga a Anime - Stránka 16 Ponyo_release_date_pic

EDIT: Fotka bola, ale nechcela sa zobraziť...


Naposledy upravil Luana dne 03.02.09 17:16, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty02.02.09 18:49

No nevím, ale když napíšu, že to podle mě skončilo až moc dobře, tak to neznamená, že to celé skončilo úžaným happyendem. Navíc když to anime někdo nezná, tak to stejně nepochopí. Špatný konec by byl, kdyby se ta její choroba (kdo to neviděl vlastně netuší co jí je) roznesla, nakazila celou nemocnici a všichni pomřeli. Takže dobrý konec může znamenat jen to, že třeba umřelo pouze pět lidí Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty03.02.09 12:23

Lu přispěješ fotečkou?? Usmívám se

Tak skončilo to dobře, ale mně přišlo líto Riky kvůli tý nemoci, proto Souhlasím

Jinak sem opět koukala a koukala Směji se takže mam zase za sebou 3 anime a rozkoukaný čtvrtý Jsem jako anděl
Zjistila sem, že je to báječný odreagování po učení Lol takže sem toho stihla poněkud hodně Já nic, já muzikant
Jako první Onegai Teacher - myslim, že moc pěkný anime, v hlavní roli je 18tiletý Kei-kun, který trpí zvláštní nemocí 'tetai' - pokud se nějak víc citově rozruší, omdlí a jakoby se 'zastaví'. V jeho 15ti letech se mu přihodil další takovýto 'kolaps', avšak tentokrát se zastavil na celé 3 roky...pak se probudil a najednou mu bylo 18 let a všechno se změnilo...přestěhoval se od svých rodičů do jiného města, ke svému strýci, který je doktorem, nastoupil na zdejší školu a potkal kamarády, jeho nemoc byla velkým tajemstvím. Jednoho večera přistálo UFO a vystoupila krásná žena...Kei se lekl a utekl, další den ráno nastoupila na jejich školu nová učitelka...nebyl to nikdo jiný, než ta krásná žena, která přiletěla s UFO...okolnosti je svedou dohromady, nesmí prozradit její tajemství, jednou je však načapají v tělocvičně a aby se neprozradilo tajemství slečny Mizuho sensei, musí si jí Kei vzít za ženu...což ovšem před svými přáteli tají Usmívám se navíc se ještě do něj zamiluje jeho spolužačka a zároveň kamarádka z party... copak osud připraví dál a jak se budou sbližovat Kei a Mizuho?? Určitě tohle anime doporučuju, je fakt moc hezký.

Manga a Anime - Stránka 16 Onegaiteacherbg6

Manga a Anime - Stránka 16 Mizuhosenseikeikunspolym6

Manga a Anime - Stránka 16 Keikunmizuhosenseiqv3

Další anime bylo takové pokračování...Onegai Twins - občas se objeví nějaký postavy z Onegai Teacher (Mizuho sensei, její manžel Kei, ale také předsedkině třídy Usmívám se) v tomto anime ale mají hlavní roli jiní...Maiku je chlapec, kterého opustila matka, vůbec si jí nepamatoval, jediné, co mu po ní zbylo byla fotografie, na které byl se svojí malou sestřičkou před jejich domem v bazénku...byl v sirotčinci, ale rozhodl se, že se postaví na vlastní nohy, odešel proto ze sirotčince a nastěhoval se do toho domu z fotografie doufajíc, že by mohl potkat nějaké své příbuzné...osud ho svedl dohromady se dvěmi dívkami se stejným osudem (Miina a Karen), které měly stejnou barvu očí jako on a měli kopii té samé fotografie, kterou měl on...rozhodly se obě dvě, že pojedou hledat svého 'nejspíš' bráchu, jenže na fotografii je jen s jednou dívkou...která je jeho sestra-dvojče a která je cizí...?? Také vřele doporučuju, je stejně tak hezký jako Onegai Teacher, možná ještě hezčí... Usmívám se

Manga a Anime - Stránka 16 Fotoonegaitwinsvi8

Manga a Anime - Stránka 16 Maikumiinakarinli1

Manga a Anime - Stránka 16 Onegaitwinsuh3

A poslední anime - Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan - musim říct, že je to opravdu hodně bláznivý anime Směji se ani tolik tam nejde o děj, jako spíš o to, že tam tečou litry a litry krve Směji se zkrátka...je to o chlapci, který opčovává andílka z budoucnosti, který přišel za účelem ho zabít, protože má v budoucnu vynalézt nebezpečnou věc...ovšem nakonec se ho snaží chránit, i když ho občas stejně zabije Lol avšak má různé schopnosti, mezi které patří i oživování Lol mno, prostě taková kravinka... Směji se

Manga a Anime - Stránka 16 Dokurochan2cm8

Manga a Anime - Stránka 16 Dokurochanky6
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty04.02.09 11:08

Díky =)) řikáš, že je to pěkný ju?? Mně se zase líbí styl animace viz. oboje Onegai Usmívám se ale moc se mi líbilo i Shuffle, prostě se mi líbí ty hezký tvářičky =)) a momentálně sleduju anime, ze kterýho sem taky totálně unešená Zamilovanost ale ukážu až dokoukam Lol
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty06.02.09 12:03

Dokoukala sem 1. sérii Tsubasa Chronicle Usmívám se to anime mi opět učarovalo =)) chystam se na 2. sérii...
Kdo by to neznal...jedná se o příběh Shaorana a princezny Sakury, jeho kamarádky z dětství, postupem času ale u nich začal tento přátelský vztah přerůstat v lásku...jednoho dne se v jejich zemi něco přihodí, u Sakury se projeví jakási zvláštní moc, uslyší jakési volání, za kterým se vydá...táhne jí to k jednomu znaku, objeví se jí křídla...Shaoran se jí snaží zachránit, vrhne se po ní a strhne jí opět k zemi..křídla se rozpadnou a peříčka se rozletí různýmu směry...nakonec zjistí, že ty peříčka byli Sakuřiny vzpomínky a bez nich nemá šanci přežít, protože jsou to kousky její duše...a tak se Shaoran rozhodne vydat se za mocnou čarodějkou, která mu má umožnit putovat do různých světů a Sakuřiny pírka získat zpět...spolu se Shaoranem se u čarodějky ještě objeví mág Fay a bojovník Kurogan...všichni musí ale čarodějce nejdříve zaplatit tím, co je pro ně nejdůležitější, aby mohli do jiných světů...Kurogan musí vydat svůj meč, Fay své znamení na zádech, které mu dává moc a Shaoran svůj vztah se Sakurou...takže i když získá všechny pírka Sakuřiných vzpomínek, on v nich už nebude...jejich vztah tedy už nikdy nebude stejný...avšak Shaoran chce Sakuru zachránit za každou cenu...čarodějka jim ještě poskytne svou příšerku Mokonu, který je bude provázet po jednotlivých světech a bude sloužit zároveň jako komunikační zařízení.

Opravdu moc hezký příběh, všechny hlavní postavy sou skvělý, hned sem si všechny moc oblíbila Zamilovanost Srdce

Manga a Anime - Stránka 16 Trcanimemn9

Manga a Anime - Stránka 16 Tsubasareservoirchronicqo0
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty06.02.09 16:38

Čítala som ako mangu, ale v momente, keď sa to začalo prelínať s inými sériami som to odložila na neskôr... CLAMPovky majú v sebe desiatky odkazov na seba navzájom, Tsubasu som si teda spolu s xxxHolic nechala až na záver.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty06.02.09 23:33

Četla sem na sekai-fóru, že se manga shoduje s anime... Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty08.02.09 16:01

Se taky ozvu :D... Mě strašně dostává tenhle obrázek

Manga a Anime - Stránka 16 494FC240E06B230E16480000 není sice nijak zvláštni... nvm čím to je ale strašně s emi líbí...
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty08.02.09 21:22

O tomhle obrázku sem uvažovala, že si dam jako tapetu do novýho mobilu Lol taky se mi líbí Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty11.02.09 19:46

jj já si z něj chtěla udělat ikonku no :D a no ale používám ho v jedné hře jako svoji postavu :D Ten obrázek sem si zamilovala při prvním pohledu no :D
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty12.02.09 15:29

Mně se líbí všechny tyhle hezčí anime obrázky Směji se
Návrat nahoru Goto down
Beyrea
Kakoš
Beyrea


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 19. 02. 09

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty20.02.09 14:08

Čo sa tejto témy týka, ešte v nej nie som priveľmi zohraná, ale prečítala som už zopár máng (Shirley, Death Note a Hoshi no Koe, momentálne Kingdom Hearts), a je to dobré odreagovanie, aspoň pre mňa. Akurát že sem tam neviem, ktorý text sa má čítať skorej, ale to nie je až taký problém. Chichotám se No a anime mám tiež celkom rada. Kedysi, keď som ešte pozerala Jetix, tak bol u mňa napríklad Shaman King na dennom poriadku. Lol No v poslednej dobe ma skôr okúzlili anime filmy. Konkrétne Spirited Away (neviem prečo, ale už len ten názov sa mi páči). Od zápletky cez animáciu, charaktery postáv, hudbu... Jsem jako anděl No a včera som pozrela Howl´s Moving Castle. Opäť sa mi to veľmi páčilo, tuším je to aj od rovnakého autora. Je stále nechápem, kde tí ľudia získavajú nápady. Lol No a teraz si robím zálusk na nejaký ďalší Miyazakiho film. Neviete mi nejaký odporučiť? Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty20.02.09 17:32

Filmů sem viděla opravdu málo...specializuju se spíš na seriály Usmívám se možná spíš poradí Lu (i co se týče mangy) Jsem jako anděl ale asi si o těch filmech co řikáš něco najdu, kdyby náhodou mě to nějak zaujalo Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty20.02.09 19:56

Shirley a Hosi no Koe sú jedny z máng, ktoré sa u mňa pýšia hodnotením 10/10, také moje srdcovky Srdce A rovnako Spirited Away a Howla neskonale milujem, oboje mám doma ako originálky, moje dva obľúbené filmy Srdce Si môj človek Zamilovanost Zamilovanost

Čo sa týka Miyazakiho, tak som od neho nevidela ešte všetko, ale ani jeden z ďalších filmov vo mne nezanechal taký náboj, ako tieto dva Usmívám se Možno by som odporučila Princeznú Mononoke, alebo Doručovaciu službu slečny Kiky, poprípade jeho najnovší film, Ponyo na útese nad morom Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Beyrea
Kakoš
Beyrea


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 19. 02. 09

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty20.02.09 22:10

Jéj, Luana pekne sme sa zhodli. Chichotám se Po tvojom príspevku sa však začínam obávať, či som nevyčerpala všetko dobré z tohto žánru za posledné dva týždne. Lol Ale nie, mám pocit, že je tu ešte vždy dosť anime (-filmov) a máng, ktoré stoja za pozretie či prečítanie. No a najnovšie sa vrhám na tú Kiky Usmívám se konečne zistím, koho to máš na avatare Usmívám se
Inak čo sa týka Anime seriálov, neviem prečo, ale mám akúsi nechuť ich sťahovať. Možno preto, že ony majú niekoľko desiatok dielov, pokiaľ sa nemýlim, a bojím sa, že keď sa do toho práve ponorím, tak nebudem vedieť zohnať nasledujúce diely, ktoré sú roztrúsené všade po internete. Ale raz možno túto nechuť prekonám.
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty21.02.09 15:42

I na sekai-fóru mi doporučili anime Doručovací služba slečny Kiki Usmívám se jinak Lu, díky tobě se mi stalo snad poprvý, co sem v sekci Uhádněte anime postavu málem uhádla jednu... Lol a nebyl to nikdo jiný, než kocour Jiji Směji se když to takhle pude dál, možná se mi konečně povede něco uhádnout Lol
A taky mě docela nalákali na mangu Tsubasa Chronicle, ovšem nevim teď, jestli vůbec je nebo neni v češtině... Usmívám se

Jinak momentálně se chystam na anime El Cazador de la Bruja, tak doufam, že mě nezklame Usmívám se

Žhavá novinka nakonec...v červenci se možná nachystam na cestu do Prahy na advík Jsem jako anděl Zamilovanost doufam, že bude čas a penízky Oblizuji se
http://forum.otakuland.cz/index.php?s=d68cf2cbbebf45315cfe3c1d1cc68983&showtopic=3774&pid=116269&start=0&
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty22.02.09 22:13

Manga -> manga.otaku.cz

Len pre zaujímavosť pre Myssku, takto to u mňa vyzerá s cestou k Tsubase a Holicu, budem ich čítať ako posledné zo všetkých vecí od CLAMPu. Všetko so žltým výkričníkom mám na pláne, s lístočkom práve čítam, zelené veci mám prečítané a to ostatné nie je preložené, alebo sa mi nepodarilo nájsť. Teraz som si všimla, že tam nemám odškrknutú jednu prečítanú mangu, ale budiž, opravovať to už nejdem. Usmívám se
Manga a Anime - Stránka 16 44218228
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty23.02.09 9:10

Takže Tsubasa je přeložený?? To by bylo super =)) koukam, že si pilná čtenářka Lol klobouk dolů Jsem gentleman
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty23.02.09 10:11

No, či 90/213 a stále vychádza znamená preložený neviem neviem, Usmívám se ale tak aspoň toto česky je. Ono ich veci sú dosť populárne - Chobits, Tokyo Babylon, Wish, Tsubasa, Holic a X sú preložené alebo sa prekladajú.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty23.02.09 11:50

Supr, díky za info Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Beyrea
Kakoš
Beyrea


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 19. 02. 09

Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty28.02.09 17:21

Ach jo, trvalo mi celý týždeň nech som bola schopná dopozerať Kiki. Nie že by ma to nebavilo, to sa pri mi ghibliovkách nestáva, ale nebol čas. :( No a ako už Lu spomínala, na Howla a Cestu do fantázie to nemá, ale bolo to príjemné odreagovanie a ešte vždy rozmýšľam nad tým, odkial oni berú tie nápady Lol
A teraz sa plánujem pustiť do Mangy Emma, vraj je to niečo podobné ako Shirley, no... Ešte ju tak zohnať Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Manga a Anime - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime - Stránka 16 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Manga a Anime
Návrat nahoru 
Strana 16 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Debata-
Přejdi na: