Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Manga a Anime

Goto down 
+7
Leia Skywalker
Peter Hawk
-pipa-
Luana
ZikyOrias
Nicole
Me-myska
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutorZpráva
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Manga a Anime   Manga a Anime Empty30.10.07 23:40

Sem pište vše ohledně japonské Mangy a Anime, prostě cokoliv vás napadne Máš to za jedna!

Postupně budou přibývat odkazy!! Pokud nějaké znáte, můžete také zveřejnit Souhlasím


Naposledy upravil dne 31.10.07 10:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty30.10.07 23:44

Tak sem se neudržela a musela sem tohle téma založit Jásám!! doufam, že ti to nevadí Lu.... jestli sem ti to vyfoukla, tak se omlouvam Červenám se...

Takže, začala bych asi dotazem: Jak jste s mangou/anime začínali?? Moje první přečtená manga je Bleach, a to jen díky Lu, takže ti moooc děkuju, že si mě tim nakazila Lol Líbám tě!! je to dost zajímavá manga... dozvěděla sem se od Nicole, že ho dokonce budou vysílat na Animaxu!!! Tak sem na to zvědavá, doufam jenom, že to nebude až moc český, aby neměnili názvy zanpakutou atd. =))
Další manga, která mě okouzlila se jmenuje Deep Love... nádhernej příběh o vztahu mezi dívkou a chlapcem ve ''zkaženém'' světě, super....
...a konečně... Prétear Zamilovanost po přečtení mangy mě to donutilo stahovat i 13. dílnou sérii stejnojmenné Anime, je to prostě nádherný... nemůžu si pomoct, naprosto sem se do toho příběhu zamilovala, i do těch hlavních postav Zamilovanost Srdce
Těšim se, až poznam další skvělé příběhy Jásám!!
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty31.10.07 0:22

Prétear...mně to pořád připomíná něco francouzského Směji se

Jak jsem se dostala k anime? No tak to se jednou narodil takový případ, ze kterého se stal otaku. Pak mě furt nutil, abych se na něco koukla. Tak jsem teda koukala na A+ na Yu Yu Hakusho (aby mi dal pokoj) a docela se mi to líbilo. I když nevím, jestli to nebylo kvůli jedné úžasné postavě Směji se Jak se dalo očekávat, pokoj mi nedal a začal mě nutit, abych si dokonce něco sama stahovala. Kvůli takové dohodě jsem teda stáhla jeho oblíbené anime Neon Genesis Evangelion a on už mi nic nesmí nutit. Takže teď už mi jen nenápadně něco podstrkuje a já si občas něco stáhnu. Zrovna teď jsem měla takové anime období a něco jsem zkoukla i stáhla. Teď momentálně čekám na titulky k anime Death Note, které mě neuvěřitelně chytlo. S mým prvním srdcovým anime Yu Yu Hakusho je na prvním místě v mém žebříčku.

A teď něco o manze. Mangu nečtu Směji se (tak to bylo trochu kratší než o anime)
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty31.10.07 9:01

To je zajímavý, vůbec sem ještě neslyšela o těch anime co si napsala =)) akorát Death Note... ale to sem zatim nečetla ani neviděla, ale uvažovala sem o tom, že bych zkusila nejdřív mangu a pak třeba i anime...
Takže koukáš na české titulky?? Mě nebaví čekat, takže sem začala s překladem vlastním Chichotám se protože Prétear má české titulky jen do 7. dílu Usmívám se ale je fakt, že se řiká, že je to celkem jednoduché na překlad....

Jinak kdyby měl někdo zájem o stažení nějaké mangy v češtině, je tu tahle stránka www.mangacesky.wz.cz Souhlasím
Můžete tam stahovat jak dokončené mangy, tak mangy, ke kterým se pořád přidávají další díly, ale pozor na ty, které sou pozastavené, u některých totiž nemají překladatele Usmívám se je tu taky někdo, kdo by četl mangu nebo se díval na anime v Aj??
Mangu v Aj můžete stáhnou zde: www.vnmanga.com/truyentranh/index.php (tahle stránka vyžaduje registraci!!!)
...a pak ještě zde:
www.mangatraders.com/manga/serieslist/
(opět je vyžadovaná registrace!!)
...a zde:
http://www.stoptazmo.com/ (tam sem ještě nestahovala, tak nevim, jestli to chce taky registraci...)
Jinak anime můžete stahovat přes Torrenty např. přes www.isohunt.com , www.boxtorrents.com , www.mininova.org , http://anime.fansub.tv (- na téhle stránce je leccos a jde stahovat i přímo z prohlížeče), http://everyanime.com/?page=Content/Media/Anime.php a české titulky naleznete zde www.otakuland.cz


Naposledy upravil dne 04.11.07 15:35, celkově upraveno 8 krát
Návrat nahoru Goto down
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty31.10.07 9:01

Tohle je vážně skvělí nápad Tleskám! Já bych ale první potřebovala zjistit, jak se manga stahují Červenám se... Jednou jsem to zkoušela, a nevim, jak se co stalo... Vyskočil mi avast a ptalo se mě to, jestli chci zkontrolovat počítač, a ani nevim, jestli se mi to NĚKAM a KAM uložilo... Můžete mi s tím PLS poradit? Jo, a informativně to byl Shaman king úplně dole Chichotám se Tak mi kdyžtak napište SZ, nebo i sem... Dik Jásám!!
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty31.10.07 9:05

Tak to promiń, ale netušim jak myslíš stáhnout, protože je to prakticky stejné jako s ostatními downloady
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty31.10.07 9:08

Tady si můžete přečíst recenze o různých Anime Souhlasím
http://chill.czsoul-society.net/

(po levé straně je nabídka Anime&Manga, tak tam klikněte na Seznam titulů a můžete vesele číst Vííš?)
Návrat nahoru Goto down
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty31.10.07 9:17

Me-myska napsal:
Tak to promiń, ale netušim jak myslíš stáhnout, protože je to prakticky stejné jako s ostatními downloady
Chichotám se Ale Myško... já ani downaldy nestahuju páč nemam Simsi a ani to neumim Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty31.10.07 10:23

Tohle neni debata o stahování Souhlasím jestli neumíš stahovat, tak ti bohužel nepomůžu, protože to přece zvládne každej, kliknout na odkaz
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty31.10.07 10:23

http://www.mangavolume.com/ - Jsem ďáblík

Ja som s mangou začínala na doporučenie jednej skvelej osôbky, na ktorú som narazila náhodou pri prezeraní blogov. Odporučila mi nejaké mangy a ja som sa vrhla na Bleach (momentálne čakám na český preklad 182. dielu, proste ja si to musím po angline vychutnať aj v skororodnom jazyku Jsem ďáblík ) a potom to šlo so mnou dole vodou Jásám!!
Nicole - Death note som čítala, ale len prvé dva volume. Každopádne sa mi to dosť páčilo, jednoznačne všetkých odporúčam Vííš?
Inak, čo je divné, z anime som skoro nič nevidela Jsem jako anděl Síce včera sme v škole rozjímali so spolužiačkou nad 60. epizódou Bleach, doniesla mi ju ukázať v mobile, chcela som vedieť, ako jedna scéna, ktorá ma v mange totálne vzala, vyzerá rozpohybovaná ... ale inak sa ku anime nedostanem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty31.10.07 10:39

Díky Lu Máš to za jedna! s tim Beachem sme na tom stejně Usmívám se
Death Note si určitě taky přečtu Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty31.10.07 22:31

Mimochodom, čítala som aj Elizinho milovaného Naruta Usmívám se Skončila som ... hneď vám poviem ... Chapter 134. Všetko sa mi tam úplne domotalo a domýlilo, dievčatá som ešte rozoznávala, lebo ich tam zase toľko nebolo, ale chlapci ... Směji se ... Ale mám teda rada akčné mangy, takže si to ešte možno niekedy prečítam Jsem frajer Momentálne som si dala repete s Bleachom, 150 dielov + 30 ešte do predvčera nevidených (a ako som zistila, pomohlo mi to - takéto opakované čítanie mi konečne pomohlo pochopiť niektoré veci, dokonca si pamätám aj tie divoké mená alá Motsumoto alebo Hitsugaya Lol) takže si dám najprv pár dní od mangy úplnú pauzu Směji se
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty01.11.07 9:22

To já si ty jména z Bleache nepamatuju vůbec, až na Ichiga, Rukiu, Inoue a Chada Směji se jej, zapomněla sem jak se jmenoval ten Quincy a ta kočka Červenám se...

Naruta sem přemýšlela, že si přečtu taky Usmívám se ale v poslední době uvažuju, že si přečtu Air v angličtině... a pak bych se nejspíš podívala i na anime Usmívám se uvidíme, jak mi to pude Lol každopádně začnu až od víkendu Já nic, já muzikant a taky mě láká Wolf's rain...
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty02.11.07 11:13

Tak se stalo, že sem si včera stáhla v Aj Air, Wolf's rain a nakonec i Loveless Jsem jako anděl možná zkusim ještě i Princess Princess Lol ale fakt nevim kdy se k tomu dostanu, takže názory sou v nedohlednu... přece jenom asi potrvá než si to jakž takž přeložim =))

Ale mojí srdcovkou nejspíš zůstane Prétear... Srdce

Je tu někdo, kdo má Animax a bude sledovat ten Bleach?? Jsem ďáblík teď tam vysílají Fullmetal Alchemist a to je prej taky dobrá manga/anime... bohužel to vysílají až ve 22:50 a to už musim spát, kvůli škole (a kvůli učení), tak doufam, že se s Bleachem polepší Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty02.11.07 15:44

spravila som môj osobný rekord Chichotám se
pozerala som bleach asi 1 minutu u sesterky na mobile Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty02.11.07 18:48

Bleach je náhodou dobrej =)) neřikam, že je to úplně ta nejlepší manga, ale je to takový zajímavý, místama vtipný i akční zároveň Lol
A copa ten zájem vůbec?? Chceš se přidat k nám?? =))
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty02.11.07 19:22

Ani ja netvrdím, že je to najlepšia manga na svete, to iste nie, naviac sa podľa niektorých začína tak od 250-tého dielu zhoršovať ... A ja som jej úplné kvality zhodnotila až po druhom prečítaní, pretože pri prvom som bola z tých mien a vzťahov trochu vyoraná, ale na ten druhý pokus to už išlo ľahšie, a niektoré udalosti dostali úplne nový rozmer. Mimochodom, na istých miestach je to fakt vtipné, či už textom, alebo obrázkami Opravdu zábavné!
Isto ti sesterka púšťala 60. epizódu Zešílel jsem..hech.. Sťahovala ju viac-menej pre mňa, a ja som na ňu v utorok civela každú prestávku, len a len kvôli tomuto :
Manga a Anime Bleach200130qv0.th


Naposledy upravil dne 21.11.07 20:43, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty03.11.07 17:50

Jo o tom zhoršování sem taky už slyšela... ale na to anime bych byla zvědavá Usmívám se ovšem z netu se mi tolik dílů stahovat nechce Vypouštím dušičku
jj jasně... já sem taky byla trošku dezorientovaná... ale ty hlavní sem věděla, ovšem teď sem je zas zapomněla Směji se ale sem líná to číst znova Lol ale na další díl sem zvědavá Usmívám se s tou vtipnoustí sozhlasim =)) ty obrázky někdy prostě neměly chybu Chichotám se

Jooo, to od kapitána bylo pěkně podlý Protestuji ale on vlastně podlej byl no jak se ke konci ukázalo Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
Peter Hawk
Pýcha rodiny
Peter Hawk


Poeet p?íspivku : 217
Age : 34
Registration date : 15. 10. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty03.11.07 19:47

Zajímalo by mě proč se založila speciálně diskuze o Manga a Anime, když se to sleduje pár lidí na otmhle foru, to se mohlo klidně probírat v debatě. To si říkám, že byhc si s Leiou mohl založit diskuzi Star Wars.
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty03.11.07 19:59

No, podľa mňa Debata a manga toho veľa spoločného nemajú Lol
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty04.11.07 0:08

Star Wars je moc konkrétní. To bych si tu mohla vytvořit třeba diskusi Death Note nebo Lu Bleach. Navíc jak je vidět, o tohle téma se tu zajímá víc než polovina aktivních uživatelů fóra.
Návrat nahoru Goto down
Peter Hawk
Pýcha rodiny
Peter Hawk


Poeet p?íspivku : 217
Age : 34
Registration date : 15. 10. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty04.11.07 3:32

jj, pořád je to jenom půlka, příjde mi to naprosto zbytečné
Návrat nahoru Goto down
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty04.11.07 10:09

Jásám!! Jásám!! Jásám!! Jásám! Mám to! Stahuju si tu mangu! Jásám!! Jásám!! Jásám!! Já nemohla najít tu stránku, jenže jsem jí hledala v debatě a ne Filmy seriáli atd. Jsem frajer Díky, že jste jí tam poslali! Líbám tě!!
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty04.11.07 11:58

Peter Hawk napsal:
jj, pořád je to jenom půlka, příjde mi to naprosto zbytečné

Kušuj z tejto témy ty manga ignorant Dělám ksichty
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty04.11.07 14:50

Jó! Tak si tady už můžu psát o NĚČEM Chichotám se Já zatím čtu mangu Naruta, ale časem začnu číst něco dalšího. Můžete mi něco doporučit? Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Manga a Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga a Anime   Manga a Anime Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Manga a Anime
Návrat nahoru 
Strana 1 z 18Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Debata-
Přejdi na: