Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Filmy, seríály a vše kolem nich

Goto down 
+10
ZikyOrias
Nicole
smilie911
Bebe_95
Luisa
KontraIda
-pipa-
Leia Skywalker
Luana
Me-myska
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutorZpráva
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty10.02.07 13:15

No, myslim že tu chybí ještě tohle téma na to aby to bylo kompletní Lol myslim si, že každej určitě rád kouká na nějakej ten film, popř. seriál :): a tady se o tom můžeme klidně a nerušeně bavit, nebo třeba posílat i nějaké ty obrázky Tleskám!

Tak já nejradši koukam asi na romantické komedie, komedie a pohádky :): ale nepohrdnu i třeba nějakým tim pěkným akčním filmem, když je tam třeba i trošku romantiky, jako např. Spiderman Jsem jako anděl
Ale za to nemusim moc válečný filmy nebo horory Jsem nemocný
Mezi moje nejoblíbenější filmy patří třeba Moderní Popelka, Pan božský, Super náhradník, Co ta holka chce, Božský Bruce, Zvířecí detektiv, Maska, Modrý blesk, Černý rytíř, Policajti na baterky, Já robot, Shrek 1,2, atd.
Podle těchto filmů je asi jasný, že mezi moje nej herce patří Hillary Duff, Amanda Bynes, Jim Carrey, Martin Lawrence a Will Smith Lol ale líbilo se mi třeba i 10 důvodů, proč tě nenávidím - nádhernej film, sice starej, ale pořád stejně dobrej Jsem jako anděl hraje tam taky dobrá herečka a to Julia Stiles (taky hrála v Princ a já nebo v Nežádej o poslední tanec - taky dobrý filmy :): )

Na seriály moc nekoukam, ale takový Ztraceni (Lost) mě docela zaujaly a už sem viděla všechny díly co sou dostupný na netu, teda až na ten poslední, na ten se těšim Máš to za jedna!
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty10.02.07 14:18

citace :
Tak já nejradši koukam asi na romantické komedie, komedie a pohádky :):
Svätá trojica kinematografie Zlato! První! Bohužiaľ, dobrého málo býva.
citace :
Ale za to nemusim moc válečný filmy nebo horory Jsem nemocný
Ani ja, a tiež akčné filmy, v ktorých sa 80 % z filmu po sebe striaľa a zvyšných 20 % sa nabíjajú náboje.
citace :
Shrek 1,2
Mám draka a nebojím se ho použít ! Zlato! První!
citace :
10 důvodů, proč tě nenávidím - nádhernej film, sice starej, ale pořád stejně dobrej
No áno ... nemám čo dodať, len že vždy, keď bude niekde v televízi ho nemusia dávať v polke týždňa o štvrť na jedenásť Protestuji
citace :
Ztraceni (Lost)
Prosím prosím, tv Joj,však budete vysielať tretiu sériu ! Nemôžem sťahovať na nete, lebo by to trvalo aj niekoľko týždňov, tak nech aspoň ide v telke Mám slzy nakrajíčku

Moje best filmy ? Napadá ma Hriešny tanec, samozrejme prvá verzia, to, čo si hovorí "druhý diel" som nevidela a ani neplánujem.
Obľúbený herec, toho mám jasného, pred všetkými Hollywoodskymi hercami má jasnú prednosť Louis de Funes.
Tým pádom všetky filmy s nim, hlavne Četník ... a Fantomas. Trošku zvláštne, ale páčil sa mi aj Deň nezávislosti, ten film má niečo do seba. A tiež oba dva diely Múmie, Piráti z Karibiku 1 (dvojka taká dobrá nebola) a Disneyho Tarzan - áno, moja obľúbená a jediná dopozeraná Disneyovka Zlato! První! a kvantum a kvantum ďalších ...
A Asteriiiiiiiiiix ! Trúfam si povedať, je jeden z najlepších animákov, aké kedy uzreli svetlo sveta, proste Dvanást ukolu pro Asterixe u mňa niečo len tak neprekoná Zlato! První! Filmových až tak nemusím, ale animáky zbožňujem Líbám tě!!
Čo sa týka iných animákov, nemám rada tie nové, s profesionálnou grafikou, ktorých je v poslednej dobe okosi veľa Protestuji
To čo nemám rada sú adaptácie knižných predlôh. To by sa malo zakázať, ničí to dojem z knihy. Protestuji
Keďže už som pri animákoch, spomeniem obľúbené seriály Bol raz jeden človek a Neri, dievča mora - čo je serál, ktorý som celý zhiadla iba dvakrát, ale bola to prvá "fantasy" ak to tak môžem nazvať, ktorú som videla.
No a CSI Las Vegas Zlato! První! Tu som sa odnaučila báť krvi, keď sme to s otcom raz v noci pozerali. A rovnako aj NCIS, sú to skvelé seriály Zlato! První!
Buffy, the Vampire Slayer a Charmed. BVS má úžasnú skladbu sérii, charakterov a do detailov vymakané prostredie + skveleeee hlášky, videla som len štyri série a je mi to ľúto, každopádne jeden z najlepších seriálov, aký som kedy videla. Charmed sú o niečo slabšie, ale rada si pozriem.
Simpsonovci Zlato! První! Ukážte mi človeka, čo nepozná Zlato! První!
Susedia - slovenský sitcom, alebo František, Zuza, Lazslo, Ildikó a Marta Sladká (v podaní Marty Sládečkovej Chichotám se ) Plné skvelých hlášok a ešte lepších situácii.
M*A*S*H* Hawkey foreveeeer ! Opäť, jeden z najlepších serálov, aký som kedy zhliadla, a to som nevidela len asi 10 dielov Zlato! První! Dovtedy som nevedela, že nejaká Korejská vojna vôbec bola ...
Jojoj, a nemám rada telenovely Protestuji Až na Škaredú Betty samozrejme pôvodnú, nie remake. Jediná telenovela, ktorá si ma získala. Hoc sme ju pozerali na našom najhoršie príjmatelnom kanáli, nove. A podobne mi lezú krkom americké sitcomy, až na Step by Step, ktorý sa do približne polovice pozerať dá - potom to už stratí šťavu.
Pôvodne mal príspevok asi štyri riadky, ale najako sa mi to rozrástlo Mám záchvat smíchu!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty24.02.07 22:07

Me-myska napsal:
10 důvodů, proč tě nenávidím
Ide práve na Jojke Zlato! První!
Dlho som ten film nevidela, idem sa mrknúť :):
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty24.02.07 22:23

Luana napsal:
Me-myska napsal:
10 důvodů, proč tě nenávidím
Ide práve na Jojke Zlato! První!
Dlho som ten film nevidela, idem sa mrknúť :):

Jj, já vim, mamina to nahrává na DVD, akorát se mi hrozně moc líbili naši čeští dabéři, tak bych moc chtěla aby to dávali i u nás Mrzí mě to jenže u nás to většinou všechno předabujou zase nový dabéři a to pak už neni ono Mám slzy nakrajíčku já ci to původníííííííííííííííííí
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty24.02.07 22:24

Viděli jste v kinech Happy feet? o tom tučňáčkovi? Moc krásnej, sice dlouhej film, ale stojí za to Máš to za jedna!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty25.02.07 9:12

Leia napsal:
Viděli jste v kinech Happy feet? o tom tučňáčkovi? Moc krásnej, sice dlouhej film, ale stojí za to Máš to za jedna!

Já to viděla Tleskám! moc pěkně zpívali a tučňáček pěkně tancoval Směji se nejvíc se mi asi líbila ta scéna, jak s těma menšíma třema tučňákama utíkali po ledu před tim tuleněm, to byla sranda Směji se Lol
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty25.02.07 10:04

Jo, ale bylo to smutný jak ho ostatní odsuzovali. Já bych tam taky nevynikla, zpívání.... hmmm.... to je moje slabší stránka Lol
Taky bylo super jak si s nima hráli tykosatky, nevím jestli je chtěli nebo nechtěli sníst, ale byla to taky odcela sranda Směji se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty25.02.07 11:41

Hm, v kine som nebola celú večnosť. Naposledy v októbri na Pirátoch z Karibiku 2. Pekný film, aj keď jednotka bola lepšia.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty25.02.07 12:52

Já ho ještě neviděla Mám slzy nakrajíčku a to bych moc chtěla. Jinak 1 jsme si chtěli konečně koupit na DVD a oni už ho teď přestali prodávat Mám slzy nakrajíčku
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty25.03.07 18:44

Dnes som chcela pozerať Múmiu II, tešila som na to strašne dlho a ... film začal, ja som si pohodlne sadla a ... neverila vlastným ušiam. Oni to predabovali do slovenčiny !
Vydržala som to asi 30 minút, potom som vyhrabala kazetu, kde je to s českým dabingom a dopozerala tak. Poviem vám, hnus, ako dokážu niektoré filmy strašne nadabovať. Nedalo sa to počúvať, hlasy sa vôbec nehodili k postavám - kurátor múzea, čo má vo filme cca 60 rokov mal hlas nejakého mladíka - alebo pri akčných scénach hovorili postavy, akoby sa pýtali : ,,Chcete do toho čaju cukor ?" No strašné Protestuji
Šťastie, že som našla tú kazetu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty25.03.07 19:53

Ty jsi si to musela pustit v češtině? Neuvěřitelné... To je pro nás čest Lol
Já to znám. Nebo dabují filmy, které už jednou dabovány byly. Takže např. : myslím, že dabovali znova Petr Pana, PIRÁTI Z KARIBIKU! Větší hrůzu jsem neviděla. Bylo to úžasně nadabované, fakt super a potom jsem se chtěla dívat v TV a také jsem nevěřila uším : Jack Sparow a daboval ho Saša Rašilov. No hrůza, ne že by mluvil špatně, ale na něho se prostě nehodil Protestuji A znám ještě plno takových případů Nadávám!!!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty25.03.07 20:26

Česť ... Chichotám se Kreslených Asterixov si inak ako po česky predstaviť neviem Zlato! První!
Heh, a na pirátov som bola v kine a dávali ich po anglicky, takže okrem toho, ako Keira Knightley strašne škrieka, to bolo super Máš to za jedna!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty25.03.07 21:08

škrieka??, Co to znamená? Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty25.03.07 21:16

Kričí, ziape; škriekať je tak neznesiteľne (piskľavo) kričať Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty26.03.07 13:54

zrejme tu občas budeme musieť hovoriť po česky
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty26.03.07 18:57

Nie, já se učím rychle Lol Jen se sem tam zeptám Vííš?
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty26.03.07 18:59

Mne to až tak nevadí, už si s čechmi píšem strašne dlho, a akosi sa mi vytvára slovná zásoba, ktorú vtedy nepoužívam Chichotám se Pokiaľ niečomu nerozumieš, pýtaj sa Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty26.03.07 19:01

Díky hned jsem klidnější Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty30.03.07 19:09

Kouká někdo z vás na seriály Lost (Ztraceni)?? je to dooost zajímavý :): ale možná víc se mi líbí Heroes, ale to se dá sehnat jenom stáhnutím odněkud z netu... ale je to skvělýýýý, hned se du podívat na další díl Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty30.03.07 21:44

Z Lost som videla iba prvé dve série, aj to bez prvých piatich dielov, lebo som ten seriál odsúdila hneď na začiatku Jsem jako anděl Geniálny seriál, posledný diel druhej série bol špicový Obdivuji tě! Sťahovať z netu by sa mi to neoplatilo, ale koncom roka pôjde tretia séria na jojke, takže budem pozeráááááť Zlato! První!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty30.03.07 22:40

To Luana: tak to sem ráda že na to taky koukáš Lol Máš to za jedna! já sem právě u 11. dílu 3. série Jsem jako anděl už sem celá zvědavá, jak to bude pokračovat, dneska sem dokoukala zatim všechny vyšlý díly z Heroes, taky super :exelent:
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty02.04.07 12:08

Já to nebudu komentovat, viděla jsem pár úseku z růuzných dílů, takže to neznám Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty02.04.07 16:26

To Leia: to nevadíí, ale hlavní je, že to znáš :):
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty28.04.07 11:51

Lidičky, nechystá se někdo z vás do kina na Spidermana 3?? Já du příští sobotu a už se moooc těšim Zlato! První! a taky bych pak ráda šla do kina na Piráty z Karibiku 3, viděla sem trailery a vypadá to fakt moc slibně Jsem jako anděl Máš to za jedna!
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty28.04.07 11:51

Jinak kdybyste měli zájem a měli ste QuickTime, mohla bych sem posílat ukázky trailerů Souhlasím v docela dobrý kvalitě Lol
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Filmy, seríály a vše kolem nich Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Filmy, seríály a vše kolem nich
Návrat nahoru 
Strana 1 z 18Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Debata-
Přejdi na: