Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??

Goto down 
+8
Peter Hawk
ZikyOrias
Nicole
KontraIda
-pipa-
Leia Skywalker
Luana
Me-myska
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty10.02.07 12:42

Tak já bych začala, když už sem tohle téma nakousla Lol
Mezi moje nejoblíbenější styly patří neopunk (což je měkkčí punk) a pop-rock (ze skupin je to hlavně Simple Plan, Good Charlotte, Son of Dork, dále Avril Lavigne se mi líbí, nebo The Calling, kde je hlavním zpěvákem úúúžasnej Alex Band :): ), ale můžu i obyčejnej pop, nevadí mi ani trance, protože chodim na párty, ale už nemusim moc taneční muziku, která hraje na diskotékách, ovšem nijak zvlášť mi taky nevadí, za to moc nemusim electro, hip-hop, techno a blackmetal a jemu podobné už vůbec neeee Jsem nemocný

A jestli můžu doporučit něco pro fanoušky Simse, tak je to určitě pop-rock od Aly and AJ!!
Tyhle dvě holčiny (sestry) nazpívali dokonce song k The Sims 2 a jeho napodobeninu můžete slyšet přímo ve hře, jestli máte mazlíčky!! (v rádiu, když si naladíte Pop) Máš to za jedna! jinak se doopravdy tento song jmenuje Chemical React a mně osobně se moc líbí i s ostatníma písničkama Tleskám!
Ostatně, můžete posoudit sami :kuk: Souhlasím

Jedna fotečka s holkama:
Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Alyandajnq9
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty10.02.07 13:10

Uf, nikdy som sa nejak neorientovala v tom, čo počúvam ... vlastne mi je to jedno, pokiaľ to niesu ľudovky(silná antipatia od čias tancovania v detskom folkĺornom súbore Jsem nemocný ) a samozrejme rovnako ako Me-myska metal, techno a podobne ... Fakt nemám žiadnych obľúbencov, jedna skupina ako druhá, kto si to má pamätať Směji se
Proste počúvam to, čo práve ide v rádiu :kuk:
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty10.02.07 13:19

Luana napsal:
Uf, nikdy som sa nejak neorientovala v tom, čo počúvam ... vlastne mi je to jedno, pokiaľ to niesu ľudovky(silná antipatia od čias tancovania v detskom folkĺornom súbore Jsem nemocný ) a samozrejme rovnako ako Me-myska metal, techno a podobne ... Fakt nemám žiadnych obľúbencov, jedna skupina ako druhá, kto si to má pamätať Směji se
Proste počúvam to, čo práve ide v rádiu :kuk:

Ahaa, takže všehochuť dá se říct Lol ale tak to je taky dobrý, aspoň nejsi tolik vybíravá, jako já Směji se :kuk: já rádio už moc neposloucham no Červenám se...
Jo a taky sem si v poslední době docela oblíbila Pehu, hlavně Za tebou a Spomal', krásné to písničky Jsem jako anděl asi taky hlavně kvůli Simsovi :heard:
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty10.02.07 17:00

Me-myska napsal:
Jo a taky sem si v poslední době docela oblíbila Pehu, hlavně Za tebou a Spomal', krásné to písničky

Hej, Peha má krásne dielka Líbám tě!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty26.02.07 10:15

Já toho taky poslouchám víc. Ráda mám hudbu z filmů, klasiku (no, jsem baletka no Červenám se... ) jinak Gwen stefani je super, pořád ji poslouchám na t-music :kuk: A jinak od všeho trošku Lol
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty26.02.07 10:19

Tak ma napadá, že hodne počúvam soundtracky z filmov a hier Mám záchvat smíchu!
Takú hudbu z hry The Watchmaker som kedysi vedela počúvať stále dookola Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty06.04.07 16:42

Mno, tak sem právě dneska dostala CD s písničkama z filmu Step Up (Let's Dance) Tleskám! Tleskám! je to docela zajímavý, i když se to dost vymyká stylu, kterej posloucham normálně Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty06.04.07 16:43

To Luana: z jakých filmů posloucháš písničky?? Vííš?
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty06.04.07 16:45

Všetko možné aj nemožné, čo sa ku mne dostane ... ale teraz mi momentálne izbou znie jedna skladba z hry Neverhood Lol
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty06.04.07 16:56

Týýý jo, ja si asi ten soundtrack stiahnem celý Lol Síce mi to potrvá niekoľko hodín, ale skladby z Neverhooda mi za to stoja Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty06.04.07 17:21

Tak pak můžeš poslat ukázku Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty06.04.07 17:21

...pokud to pude ovšem Já nic, já muzikant já vim, sem hrozně zvědavá, ale vim to o sobě, tak se nedivte Lol
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty06.04.07 17:30

Sťahujem odtadeto : http://gh.ffshrine.org/soundtracks/2612
Na prvé, druhé a tretie počutie to znie ako ... trieskanie pokrievok o seba Směji se Ale sú to geniálne skladby Zlato! První!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty06.04.07 17:45

Zajímavý přirovnání Chichotám se to je všech těch 39?? Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty06.04.07 17:48

Mám už prvých 11 a 17 a 18 ešte zdávnejšia Lol Každopádne, z toho, čo som zatiaľ počula, odporúčam 3, 6 a 17 Souhlasím
EDIT : A ešte 13.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty06.04.07 18:34

ja počuvam tak najviac pop
a neznašam HIP-HOP a RAP ani neviem či je medzi nimi rozdiel
inač zo spevakov,speváčiek a skupin:Peha,Desmod,Zdenka predna...
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty06.04.07 18:41

Čo ma to dnes popadlo ... Mám záchvat smíchu!
Jednak som stiahla celý ten predchádzajúci zoznam až po 20, keď ma napadlo, že by som si mohla na nete nájsť aj hudbu ku Baldurs Gate, takže teraz sťahujem to. No ja som sa zbláznila Zlato! První!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty08.04.07 20:53

Z každého rožku, poslouchám trošku. Jsem frajer

Miluju kytary (zvláště tu svoji), takže kytarová muzika - to je moje. Tíhnu i k té méně upravované (ty 4 písmenka, jsou prý teď nesmírně moderní, ale co by - punk je prostě punk). Občas i k metalu, pokud je kvalitní. A prakticky všecky rockové styly mi něco říkaj. Ale poslechnu si cokoli pěkného, na stylu úplně nezáleží.

Srdeční záležitosti? Nirvana, Metallica, Megadeath, The Ramones, Pink Floyd, Traktor od Visacího zámku, Wanastowky, soundtrack Amélie z Montmantru (nevim, jak se to píše, kurňa) a spousta dalších...
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty15.07.07 16:11

Práve som si vypočula z v-mojom-neporiadku-novo-objaveného-CD pár songov, ktoré spievali súťažiaci v Slovensko hľadá SuperStar 1 Usmívám se Krásna nostalgia, keď si spomeniem, ako sme všetci sedeli prilepení pri obrazovkách a stopovali, koľko minút bude trvať potlesk pre Bezdedu Pláču! Druhú sériu som nesledovala, ale táto prvá mala niečo do seba Jsem králem Bola dosť emotívna Srdce
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty15.07.07 17:52

presne to stopovanie Chichotám se
ja momentalne počuvam Hilary Duff : Whats dreams are made of Zamilovanost
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty05.08.07 15:15

Stáhla sem si písničku Ultimate od Lindsay Lohan, díky videu od Leii Jsem jako anděl a snažim se stáhnout i CD od New Found Glory, to taky hraje v tom videu Jsem jako anděl doufam, že se to stáhne, páč písničku Hit or Miss sem si taky úplně zamilovala Zamilovanost Zamilovanost Srdce (a běda jak to bude přeskakovat!!!! Nadávám!!! )
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty26.09.07 18:24

Já právě docela dost ujíždím na slovenské úvodní znělce Kačerů a Gumídků, tedy slovenských Gumkáčů Směji se Já měla pro tyhle písničky z pohádek vždycky slabost.
Návrat nahoru Goto down
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty26.09.07 22:29

Nicole napsal:
Já právě docela dost ujíždím na slovenské úvodní znělce Kačerů a Gumídků, tedy slovenských Gumkáčů Směji se Já měla pro tyhle písničky z pohádek vždycky slabost.
Kačer, úúú ú, teď k vám, děti, z dálky letí kačer, úúú ú
....

Méďové skáčí jako míčky gumové, v příbězích, jež mají úroveň, gumídci méďové
....


Fakt, že jsem si ten text ani nepotřebovala nikde najít a dala jsem ho rovnou z hlavy, jistě prozradil, že mi to taky "občas" hrává v uších. Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty26.09.07 22:32

V Káčerove úžasnom až zem praská . . .

Gumkáči, hneď ich spoznáš priamo pri práci, to, čo robia, sa ti zapáči, už sú tu Gumkáči.

Směji se Mám záchvat smíchu!
Návrat nahoru Goto down
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty26.09.07 22:43

Nicole napsal:
V Káčerove úžasnom až zem praská . . .

Gumkáči, hneď ich spoznáš priamo pri práci, to, čo robia, sa ti zapáči, už sú tu Gumkáči.

Směji se Mám záchvat smíchu!
Ty to máš i slovensky?! Neuvěřitelné... Kurňa, jsem pozadu. Směji se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??   Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví??
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Debata-
Přejdi na: