Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Susedstvá a život v nich

Goto down 
+6
smilie911
KontraIda
Me-myska
Leia Skywalker
-pipa-
Luana
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Tak v kterém městečku hrajete?
1. Květoluky
Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Default10%Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2. Krasohlídkov
Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Default142%Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Vote_rcap
 42% [ 5 ]
3. Podivín
Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Default18%Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Vote_rcap
 8% [ 1 ]
4. Veronov
Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Default10%Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Vlastní
Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Default133%Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Vote_rcap
 33% [ 4 ]
6. Od každého rožku trošku
Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Default117%Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Celkem hlasů : 12
 

AutorZpráva
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty04.10.07 18:07

Mám to napsat sem:

Chichotám se

Ještě k těm rodinám: Napsala sem to špatně!!! JO, A JESTLI SEŽENU I THE SIMS 2 PETS, TAK U NICH BUDOU I ZVÍŘÁTKA
Plánuju jiné rodinky (tentokrát konkrétněji) :

1 - Simovi (dospělí: Elisa, teen: Sára) - rodinka

2 - Onderkovi (dospělí: Jarmila, teen: Veronika, dítě: Zuzka) - rodinka

3 - Snílkovi (dospělí: Ondra a Pavla, dítě: Samuel, batole: Lili) - manželé

4 - Pink (dospělí: Marie, Andrea a Klára) - sestry

5 - Tree (starší: pan Cyril) - samotář

6 - Bartošovi (starší: pan Mirek a paní Marie) - manželé

7 - Mushiimu (starší: paní Jaroslava) - samotářka

8 - Larkin (dospělí: Andy) - samotář

9 - Snow (dospělí: Simona) - samotářka

10 - Taigerovi (dospělí: Michal a Michaela) - NEROZLUČNÁ dvojčata

11 - Wolfovi (dospělí: Pavel, teen: Anna) - rodinka

12 - Senseiovi (dospělí: Lukáš, teen: David, dítě: Olda, batole Suzy)

13 - Patrasová (dospělí: Silvie) - samotářka

14 - Klausovi (starší: pní Dagmar a pan Samuel) - manželé a syn

15 - Priml (dospělí: Jiří) - samotář

16 - Gotvaldovi (dospělí: Karolína a Klára) - dvojčata

17 - Bennetovi (dospělí: Petr a Pavel) - dvojčata

18 - Strouškovi (starší: paní Cecílie a pan Harold, dospělí: Karina) - rodiče a dcera

19 - Rullerovi (dospělí: Simona a Samuel, batolata: Čenda a Olinka) - manželé a děti

20 - Luksch (dospělí: Pavel) - samotář


Leia: Sorry, za to jméno (5 - Tree) Já jsem ty rodinky měla ještě než sem objevila tyhle stránky, a nic jinýho mě nenapadlo, co by se k tomu hodilo...
Jinak: Vejde se mi tam tolik baráčků? A píšete ke svým městům tu jeho "pověst" ?


Naposledy upravil dne 07.10.07 17:22, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty04.10.07 22:17

Já jenom nechápu, jak to budeš stíhat!! Chichotám se takových rodin, uff, já jich měla zezačátku taky hodně ale fakt ne tolik, a nakonec sem si jich vytvořila o dost míň, abych to líp stíhala a musim říct, že je to tak lepší!! Usmívám se no, sem na tebe zvědavá Lol
Jinak myslim, že se ti tam ty baráčky vejdou, můžeš si přece zvolit větší prostředí Souhlasím a jinak, já třeba pověsti nebo příběhy nepíšu vůbec Já nic, já muzikant napsala sem tam jenom takovou metaforu ''...a žili šťastně až do smrti :) '' Směji se
Návrat nahoru Goto down
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty05.10.07 20:23

Me myska: Mám záchvat smíchu! Takto je povedený Máš to za jedna! Perfektní!
Návrat nahoru Goto down
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty05.10.07 21:49

A plánujem další města:

Small Star city:
1 - Flainingovi (starší: Harold a Lilian) - manželé

2 - Oldhangovi (starší: Edvard a Dagmara) - manželé

3 - Kingovi (dospělí: Adam a Eva, dítě: Markétka) - rodinka

4 - Smaragdovi (dospělí: Václav a Lenka, dítě: Martinka, batole: Simonka) - rodinka

5 - Malátkovi (dospělí:Jana. batole: Honzík) - rodinka

6 - Jindrovi (dospělí: Jiří, batole Zuzanka) - rodinka

7 - Berkovi (starší: Jiřina, dospělí: Kateřina a Petr, batole: Lili) - rodinka a babička

8 - Greenovi (dospělí: Jitka, Lenka a Filip) - sourozenci

9 - Morthiovi (dospělí: Jarmila a Markéta, batoleta: Simonka a Čenda) - Jarmila a Markétka (sestry), Simonka (Jarmily dcera), Čenda (Markéty syn)

10 - Nougovi (dospělí: Martin, teen: Sára a Pavel, batole: Karlík) - rodinka


Příští městečko vyjde zítra ráno Vííš?
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty05.10.07 23:14

no tak som zvedava ako by si ich chcela všetkych uhrať ja hram simsa skoro rok a tolko rodin ani nemam
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 8:38

pipa: Bude to hrát taky mamka... Ale já budu mít Dragon city, ty ostatní budou takoví náhradní Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 8:47

Myslíš na výběr partnerů ne Vííš?
Hrát s tolika rodinami, tě totiž omrzí. Nejlepší je hrát z jednou či dvěma, no Myska hraje s víci, to taky jde, ale tohle je opravdu hodně Chichotám se
Stejně si vybereš jednu hlavní a oblíbíš si ji a budeš hrát jen s ní Lol
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 11:06

Zvládnout se to dá jen, pokud máš nadbytek volnýho času. Souhlasím Já mám taky docela dost rodin, ale jak se dostanu v simsům hraju většinou jen jednu (dvě, tři) svoji oblíbenou.
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 12:47

Jj, přesně tak, když je hodně času, může bejt hodně rodin Lol já ale ty všechny rodiny musela mít Usmívám se přece jen je to už trošku podle reálu Usmívám se Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 13:19

Já to budu zvládat Souhlasím Teda... možná Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 13:46

Neříkej hop dokud jsi neskočila Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 13:49

Já sem si jednou pořídila osmičlenou rodinu a to v různých generacích..bylo to strašný,vůbec sem nestíhala... Směji se
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 14:48

no moja úplne prva rodina bola 8 členná kym som nepoznala motherlode tak bola len 6 členna a čudujem sa ako som všetko stihala teraz tak dobre neodohrám ani 2 simov
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 15:02

Jako odpůrce motherlode bych rodinu o 8 členech už nepořídila, maximálně bych k ní dospěla. Ale v době, kdy sem proti motherlode nic neměla, jsem si takovou rodinku vytvořila. První problém bylo hned bylení. A další se navalovali. A i když se simíci přes hojný počet dali zvládnout, nedokázala jsem si k nim vytvořit žádný vztah. Jsem prostě pro páreček simíků na začátku. Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 15:07

Ja som vtedy mala na začiatku 5 člennu rodinu
mama- dospelá
otec-dospelý
jedna dcera-teenka
syn-dieťa
2 dcera- batoľa

teraz:
mama- dospelá
otec-dospelý
jedna dcera-teenka
syn-teen
2 dcera-teenka
+
1 adoptovana dcera-dieťa
dvojičky-batolata
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 15:20

Tak sem se rozhodla napodobit Elis a vypsat všechny svoje rodiny Směji se vlastně, ještě sem ani nijak nepojmenovala svoje městečko, tak se zatim jmenuje Městečko, nebo taky Sim city Chichotám se snad mě časem něco napadne Usmívám se docela sem se divila, kolik tam mam rodin, za plno jich nehraju Směji se takže tady sou:

1) Novák (Ilona, Pavel - moji rodiče Chichotám se se dvěma pejskama Ruby a Sandy - Sandy je jeden z potulných pejsků Usmívám se) s nima zatim moc nehraju, sou už starý, tak si je pak vychutnam Usmívám se
2) Bušek (Dana, Luboš - Mikiho rodiče se dvěma pejsky Bárou a Amálkou) taky s nima moc nehraju, stejný důvod jako u mých rodičů Usmívám se
3) Mikeš (Katka - Mikiho sestra a dcera Dany a Luboše, Honza, syn Tomáš a dcerka Lucka a dva pejsci Danny a Dita) hraju
4) Bušek (Michal, Michaela - já s Mikim Lol s dvojčátkama Martinou a Terezou a se synem Danem, bohužel, Jessie už nežije... takže zatim bez pejska) hraju
5) Novák (Lukáš - muj bratr, Lenka a kočičky Timi, Katy a jejich koťata -ještě sem vám je neukázala, to příde časem Vííš? Nina, Čert a Miky) hraju
6) Mayer (Kristýna - nejlepší kamarádka mé simky, David, dcera Sára a syn Erik s pejsky Gertem a Gitou) hraju
7) Ševčík (Klára s pejskem Vadíkem - partner Báry, měl s ní štěně Amálku Lol) zatim nehraju, asi jí taky seženu partnera aby byli děti pro další generaci Usmívám se
8) Krieger (Katka, Peter a pejsci Ben a Bodie - taky potulný pejsek) hraju
9) Sketcher (Anita, David, syn Jack a dcerka Enie) nehraju, nechávam pro další generaci
10) Svatý (Jakub a kocour Vincent) nehraju, záměr byl kvůli kostelu pro svatby, kterej nefunguje, tak ho asi časem vymažu Vííš?
11) Bennet (Kamila, Karl, dcera Claire a syn Tim, pejsek Mr. Muggles) zatim nehraju, nechávam pro další generaci
12) Lavigne (Avril) chci jí jednou dát dohromady s Deryckem Whigleym a děti necham pro další generaci
13) Whibley (Deryck) viz. Avril Lavigne Vííš?
14) Colley (Walter a dcera Rebeca - chodí s Tomášem Mikešem Lol) hraju kvůli Rebece, je to Tomášova partnerka na budoucí život Usmívám se otec je ze soutěže Proměna
15) Calley (Sarah) nehraju, je ze soutěže Proměna
16) Tellner (Jack a pes Rusty) nehraju, je to partner Michelle
17) Malkin (Michelle a fenka Dita) nehraju, je ze soutěže Missim 2007
18) Müller (Kryštof a dcera Simona) nehraju, možná necham pro další generace, Simonka je taky z Proměny Lol

Ufff, vidíte to, co všechno nedam dohromady Směji se takže vlastně hraju za dost rodin, ale mam mezi tim velký pauzy páč nemam moc času Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 15:22

Pěkně se ti to rozrůstá pipo Chichotám se

Jinak souhlasim s Kontri, jakmile je v rodině moc simíků, nedokážu si k nim taky vytvořit vztah... a ani sem takhle početný rodiny nezkoušela Vííš?
Návrat nahoru Goto down
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 15:57

já taky pokud mám rodinu osmičlenou tak mi vůbec nepřiroste k srdci Srdce a pak je hraní spíš otrava.... Vypouštím dušičku
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.10.07 16:54

Já si ještě jako nezkušená udělala rodinu 5 členou. Nešlo mi to Vypouštím dušičku A nevěděla jsem co dřív Nadávám!!!
Ale teď bych to zmákla lehce, ale je pravda, že s více simíkama ňepočítám mazlíčky ty jsem jednou měla 4) je to opravdu otrava Zvracím
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty07.10.07 16:14

Mazlíčci jsou úplně v pohodě. Já o nich většinou ani nevim. Ale tuhle jsem měla v jedný rodině takový psisko... Najednou mi vyskočilo takovéto upozornění, že ho mám nakrmit. Přitom kočky (myslím, že jsem tam měla dvě) byly na vrcholu blaha a všechny misky v domácnosti byly plné nebo poloplné. No nevím, co si o tom myslet. Ten pes měl bejt geniální. Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty07.10.07 17:32

No on totiž nějakej mazlík chce jít zrovna k misce, kde už je zase jinej mazlík, tak pak začne štěkat a de si třeba žvíkat kost... a takhle pořád dokola, dokud mu neklesne Hlad na minimum, a přitom ho ani nenapadne jít k tý druhý misce, to je normální, to se občas stává Směji se
Návrat nahoru Goto down
Nikca01
Vážený občan
Nikca01


Poeet p?íspivku : 436
Age : 30
Registration date : 24. 11. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty02.01.08 18:21

Já kdybych to tu vypisovala, kdo kde a jak tak je to tu plné forum Protestuji Nejraději mám prostě v Krasohlídkově moje simy a simky...
Návrat nahoru Goto down
Nikca01
Vážený občan
Nikca01


Poeet p?íspivku : 436
Age : 30
Registration date : 24. 11. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty05.01.08 23:34

Jednou jsem měla městečko, kde jsem si vyrobila jen popové hvězdy. Takže jsme ve městě mohli potkat třeba Paris Hilton, Gerarda Waye(MCR), Robie Wiliams...ale všechny se nějak nepodobali svým pravým osobám Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.01.08 12:35

Mě nikdy tolik nebavilo napodobovat lidi, pokud nepočítám svou rodinu Lol Ale pravda, že ze začátku jsme s bráchou vytvářeli rodiny, které představovali hlavně hrdinové z Harryho Pottera Jsem frajer

A jak jsem psala :

Leia napsal:
Já si ještě jako nezkušená udělala rodinu 5 členou. Nešlo mi to Vypouštím dušičku A nevěděla jsem co dřív Nadávám!!!
Ale teď bych to zmákla lehce, ale je pravda, že s více simíkama ňepočítám mazlíčky ty jsem jednou měla 4) je to opravdu otrava Zvracím

Tak teď už jsem si to pořádně užila. Měla jsem to v Kouksech nějak takhle :

Gitka + Radek = Honzík a Maruška - Teeni, Jirka a Terezka - batolata Jsem zoufalý
Ginny + Ben = Penny a Rony
Lady
Otravné a nevděčné ovocné stromy, keříky (rajčata, okurky), ještě moc nevybavený byt, takže nekvalitnější nábytek a předměty (málo peněz).

No byla to sranda Zešílel jsem..hech.. Už jsem bláznila. 6 simů a dva z toho závislý na jiných. Teeni, kteří se starali i o své vztahy a úkoly, a ty rodiče byly na zhroucení Zešílel jsem..hech.. A ti psi chtěli pořád jíst a stomy zase dezinfikovat. Ani nevíte jaká slast byla ta trojitá oslava, když odešel Honzík s dvěma psi a dvojčata vyrostli. Opravdu zábavné!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty06.01.08 21:19

Nikca01 napsal:
Jednou jsem měla městečko, kde jsem si vyrobila jen popové hvězdy. Takže jsme ve městě mohli potkat třeba Paris Hilton, Gerarda Waye(MCR), Robie Wiliams...ale všechny se nějak nepodobali svým pravým osobám Souhlasím
Já taky hodněkrát vytvářela Paris... Směji se nesnáším ji ale co už.
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Sponsored content





Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Susedstvá a život v nich
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: The Sims :: The Sims 2 a hravé datadisky-
Přejdi na: