Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Susedstvá a život v nich

Goto down 
+6
smilie911
KontraIda
Me-myska
Leia Skywalker
-pipa-
Luana
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Tak v kterém městečku hrajete?
1. Květoluky
Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Default10%Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2. Krasohlídkov
Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Default142%Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Vote_rcap
 42% [ 5 ]
3. Podivín
Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Default18%Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Vote_rcap
 8% [ 1 ]
4. Veronov
Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Default10%Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Vlastní
Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Default133%Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Vote_rcap
 33% [ 4 ]
6. Od každého rožku trošku
Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Default117%Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Celkem hlasů : 12
 

AutorZpráva
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty31.07.08 8:30

Mooc krásný Leii, já sem si s tim nikdy takhle nehrála, ale vypadá to fakt úžasně Zamilovanost
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty07.08.08 20:03

K The Valley neodmyslitelně patří Centro - Eugene (podle jednoho medica z 2. světové války)

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000010b5a6effdl3

Není přehnaně přeplněné, na bary, restaurace a kluby tu máme Centrum. Tohle je modernější, poklidná čtvrť. Sice je tu více ruchu než v srdci města, ale asi ne tolik, aby tu nemohla být obydlená ulice. Nachází se v ní všechny obydlené domečky rodinek, které se rozhodly nebýt úplně mimo svět obchodu a zábavy a nevadí jim satelity ani komín, který polehounku vydechuje, či větráky nebo paneláky tyčící se vysoko k obloze a cloní jim výhled na přírodu. Jsou spokojení s tím co mají.

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot0000001055a6ef9qe9

Po ulici dozadu, když jdete, dostanete se do zábavných míst nednešního života. Dráha, kam se pouští jen s historickými kolečkovými bruslemi, Ledový park, kde vpouští jen v zimě, abyste se mohli záhřát podle pravých sportovních měřítek a to stejné ve WettParku, kde zase pouští vždycky, ale jen za ekologických podmínek a chování a poslední je samoobsluha jen s ovocem a zeleninou - Ku zdravý. Jediné co tu trošku vybočuje z řady je elektronický obchůdek pro teeny a hráče PC nebo jakkýkoliv jiných her a zábavného počtení literatury faktu.

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000010b5a6efbtt3

Ti Bystří si ještě všimli ulice za touto ulicí, kde jsou si něčím podobné domečky... Obchůdky... Nepoznali by jste to však jinak, než informací, že všechny tyto podniky se zabývají módou a oblečením. Podle statistik tuto ulici ženy navštěvují v tomto městě nejvíce.

K tomuto pohledu není moc co dodat. V zadní části fotky se nacházejí prostory vyhrazené pro mazlíččí svět. Parky a zverimex a doufáme, že ještě něco málo přibude. A v popředí můžeme spatřit jen známou jezerku, která obohacuje mnoho lidí nádhernou přírodou a skvělým výběrem ryb. (Za ní jsou ještě dvě budovy. HM - pobočku si postavili mimo ulici módy, jelikož chtěli prosperovat a to druhé je posilovna, která se mi už nevlezla do ulici zdraví Lol )

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot0000001015a6ef7uq1

Poslední obydlený prostor... Obydlený... Využitý prostor je samota tady v klidu u hustého lesa. Je tu ještě neobydlená chaloupka pro nějakého samotáře nebo hajného, kavárna, kam překvapivě lidé velmi často dojíždějí, protože je vyhlášená svou skvělou obsluhou a pořádkumilovností a ten zelený plac je nově založený hřbitov (mám ho už dlouho, ale v poslední době, kdy jsem nehrála simíky mi nikdo, kromě jenoho psa, nezemřel). Aby měli nebožtíci klid. Jinak ten hřbitov bude nádherný, až se trošku zaplní :)

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000010b5a6efezu6
Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000010f5a6efdje6

No, ale v tom švihu jsem ještě zapomněla na jednu budovu, která ční chudinka o samotě uprostřed prázdného prostranství, jelikož se tu zde zakládá Viktoriánská čvrť, ale z osobních důvodů město mohlo využít zatím jen této příležitostí, jíž je Kavárna Sega... (zapomněla jsem jak se jmenuje Opravdu zábavné! )

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000010b5a6efecg3

A hezkým závěrem bude jistě další z Valleyských mostů.

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot0000001015a6efbqv8
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty08.11.08 17:33

Pro moje simí přátelé začal nový život Červánky

Představuji vám svou necelou týdenní práci Švédské horské městečko Marielund. Zde, při svitu chladných slunečních paprsků, roste život. Simové bez domova konečně dostávají šanci mít nový domov. Ten pravý...

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000008561dd7cay1

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000008961dd6fko1

V místech tohoto horského města je možnost pro každého nového příchozího, různé nátury. Pokud nás poctí návštěvou mladí lidé s nevelkou dávkou peněz a ještě nepřipravenou myslí na samostatnou domáctnost a samotu v opuštěných místnostech velkého domu, můžeme mu nabídnout logické a příjemné řešení.
U moře je nádherný výhled a úžasná příroda s notnou dávkou ptaččích koncertů.

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000008b61dd71xf9

Hlavní částí Marielundu je ulice Při cestě. Od velké křižovatky na kraji města vede tahle ulice až po vjezd k ChesterRoad a Přímořské (...). Je velmi nepřehlédnutá a zdejší lidé ji používají jako orientační bod celého města. Ubydlují se tu různé druhy lidí, s různými nároky, ale všichni jsou velmi spokojení se svým životním místem.

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000008161dd74xf5

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000008761dd72et2

Sředem pozornosti, ale stále zůstává ChesterRoad se slavnou sochou Lilliam, jež je ochránkyně Bílého Diamantu. Žijí se tu povětšinou lidé s modernějším pohledem na bydlení, avšak stále velmi zachovalým názorem na zdejší způsob bytů.

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000008961dd75rz9

Přes tenhle úsek se nemůžete zratit, jestli hledáte Přímořskou. Nachází se kousíček za ChesterRoad je to prosluněné místo se sladkým příslibem klidu. Nachází se zde místní začínající kavárnička a bohatě zdobené vilky s fazónou k vodě.

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000008561dd77rh7

Mezi fotka Marielundské přírody s nádhechem moderní doby. Můžete si zde prohlédnout sladění těchto dvou protikladů.

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000008361dd78aj5

Když se vrátím k obyvatelným částím Marielundu, chci vám představit stínem zalehlé místečko. Je to kousek duše těchto horských míst. Všichni obyvatelé si tu rádi zajedou s rodinami na výlet nebo na romantické procházky s přítelem/kyní. Dýchá to tu nostalgií a starým způsobem života.

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000008d61dd73ss0

Posledním kousíčkem skládanky je nekonečně nádherný vrchol minulosti i přítomnosti. Je to i propustka na opuštění zdejších míst a vede do velkého světa, na který naši obyvatelé zde v Marielundu mohou zapomenout.
Je to horská cestička, jediný průchod do našeho města, lemovaná chaloupkami a jehličnatými, hustými lesy.

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000008d61dd79xk7

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Snapshot00000008161dd7adt7

Děkuji za pozornost...
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty08.11.08 18:25

velmi pekne spravené. každý ten kusok do detailov. oceňujem
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty08.11.08 19:18

Páči sa mi to Usmívám se Moje susedstvá nikdy nie sú také pekné.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty08.11.08 19:37

Holky děkuju Dávám ti dar Mám ráda takové sousedství a celkem mě to baví Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty08.11.08 20:23

Páni, to je fakt pěkné. Vážně tě obdivuju, že si takhle dokážeš vyhrát i se sousedstvím Perfektní!
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty09.11.08 1:19

Jee, toho sem si ani nevšimla Jsem smutný Mrzí mě to ale je to fakt moc hezounký!! Jednou sem dělala takový podobný pokusy, ale výsledek se mi moc nelíbil...asi to holt neumim Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Lení
Typický pacholek



Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 08. 11. 08

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty09.11.08 1:25

Jsem jako anděl Leiusko, nádhera a jak já tam sem tam vidim ty moje barabizničky, úplně mě hřeje u srdíčka Srdce
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty09.11.08 10:03

To nevadí Myssi, hlavně že si toho všímáte teď Dávám ti dar Město není to nejdůležitější, ale já mám vlastní města ráda Jsem králem

Lení děkuju Srdce Však ty tvoje, néé "barabizničky" Varuji tě! , ale výstavní vilky, tvoří většinu mého sousedství Mám tajemství (drby) Směji se Děkuju
.
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty09.11.08 13:00

Taky se je trochu upravuju, ale pořád cítim, že to neni ono =)) možná je to proto, že ještě pořádně neznam všechny ty funkce tam... Směji se začala sem na to přicházet celkem nedavno =))
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty09.11.08 19:04

Já používám jen ty ozdoby z nabídky a rozvrhnu si pečlivě domy. Rodiny, to už je jiná etapa, jinak je to všechno Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Sponsored content





Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Susedstvá a život v nich   Susedstvá a život v nich - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Susedstvá a život v nich
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: The Sims :: The Sims 2 a hravé datadisky-
Přejdi na: