Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Filmy, seríály a vše kolem nich

Goto down 
+10
ZikyOrias
Nicole
smilie911
Bebe_95
Luisa
KontraIda
-pipa-
Leia Skywalker
Luana
Me-myska
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
AutorZpráva
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty26.01.08 3:17

tak já jsem si dneska odskočila od televize, Perfektní!

od včerejších osmi hodin do dnešního rána je přesně 1:16ho jsem stihla skouknout sněženky a machry, chyt mě když to dokážeš, a ted kukam na zamilovaneho profesora2 klumpovi priznam se ze prvni dva me dojaly k slzam a ted se jen smeju Líbám tě!! takze du kkat dal mejte se Máš to za jedna! a porad se mi nechce spat mozna vas pak budu informovat Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty26.01.08 10:15

Leia napsal:
Jéé v tom se shodneme. Já taky Srdce Většinou jsem byla samozřejmě zamilována do animovaných a zvlášť takových... něžných Srdce Na DVD mám jenom jedničku, ta je taky moc krásná, ale dvojku nemůžu nikde najít Mrzí mě to

Nu, ona je teď ta kolekce, že sou tam všechny 3 díly Lvího krále, to máme my doma Usmívám se zvlášť to ti asi neporadim... jedině se zeptat v nějakým krámku s DVD a CD, kde mají možnost to objednat přes PC...

Já zase nemůžu sehnat Hercula od Disneye a Mustanga Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty26.01.08 10:16

Peter Hawk napsal:
Mravenec Z - to jsem viděl tak 1000x Lol

To sem viděla asi 4x =)))
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty26.01.08 10:28

Mravenec Z je bezva, nejlepší je ta poslední věta :
"Uděláme si několik dětí. Pro začátek pár milionů" Mám záchvat smíchu! Mám záchvat smíchu! Ale bohužel jsem to viděla tak 2krát.

Jinak škoda. Kdybych to věděla dřív, koupila bych ty tři. Jenže já už mám tu 1 velmi dlouho Jsem jako anděl Nevadí, nějak seženu.
A Mustang Zamilovanost Zamilovanost Nádhernej film, jestli je to to stejné co myslím. Viděla jsem to v televizi.
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty26.01.08 10:33

Jo, to s tim počtem dětí mě taky dostalo, nj, mravenci Směji se

V televizi?? kdy, kde?? Neuvěřitelné... Neuvěřitelné... Neuvěřitelné...
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty26.01.08 10:34

To tě asi nepotěším, je to už dávno a nahrát jsem si to nemohla, jelikož jsem na to narazila čistě náhodou. Bylo to minulý Vánoce. Bohužel podruhé už jsem to nikde nezahlídla Mám slzy nakrajíčku
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty26.01.08 10:35

Moment moment... když teď mluvíš o těch Vánocích... tak sem možná v TV magazínu zahlídla Mustanga.... a bylo to tyhle Vánoce... takže možnááá... možnááá to mamka nahrála Jsem jako anděl musim se zeptat až se probudí Lol
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty26.01.08 10:49

To si šťastnej člověk Mrzí mě to
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty26.01.08 10:55

Jenže de o to, jestli nezapomněla víš... to už se stalo hodněkrát Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Peter Hawk
Pýcha rodiny
Peter Hawk


Poeet p?íspivku : 217
Age : 34
Registration date : 15. 10. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty26.01.08 14:17

Tak jsem opět dnes ve velmi brzkých raních hodinách zčekl další solidní thriller, tenhle už jsem kdysi dávno viděl tak před cca 3-4 roky. Hlavní roli opět zaujmul Edward Norton. Film se jmenuje "25th Hour" (či-li 25tá Hodina) a je to film, o borci, který prodával drogy a chytliho a měl 25 hodin, aby se dostavil do vězení. Film ukazuje jak se ten poslední den loučí ze svobodou atd. Je to fakt solidní filmek. Doporučuju.
Návrat nahoru Goto down
Nikca01
Vážený občan
Nikca01


Poeet p?íspivku : 436
Age : 30
Registration date : 24. 11. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty26.01.08 23:21

Peter Hawk napsal:
Tak jsem opět dnes ve velmi brzkých raních hodinách zčekl další solidní thriller, tenhle už jsem kdysi dávno viděl tak před cca 3-4 roky. Hlavní roli opět zaujmul Edward Norton. Film se jmenuje "25th Hour" (či-li 25tá Hodina) a je to film, o borci, který prodával drogy a chytliho a měl 25 hodin, aby se dostavil do vězení. Film ukazuje jak se ten poslední den loučí ze svobodou atd. Je to fakt solidní filmek. Doporučuju.
Znám...musím souhlasit. Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty26.04.08 22:54

zachránte ma niekto už zasa zavyslačim od zufaliek Lol stale si dookola pozeram toto video
https://www.youtube.com/watch?v=LOSedDSHh0k&feature=related

je to promo k 2. serii zufaliek celkom vystihuje čo sa v tej serii odohrava ale zaroveň neprezradza tajmstva. Mam po ňom chuť na jablka Lol
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty27.04.08 9:25

Na Zoufalé manželky sice nekoukam.... ale mohlo by to bejt dobrý, co sem slyšela, sleduje to dost lidí... Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty04.07.08 10:41

Viděli jste Prince Kaspiana? Narnii 2? Nebudu vám říkat romány... Je to jeden z nejnádhernějších filmů, jaké jsem viděla. Nevím jestli máte jiný názor, ale nic mě v tom neoblomí. Je to překrásné... A já se vždy v polovině a na konci srdceryvně rozpláču. Nevím co s tím dělat, ale ten film mě vjíždí až hluboko do srdce a ovládá mé pocity... Srdce
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty04.07.08 11:14

Já sem to neviděla, ale Luky řikal, z kina, že to neni špatný... vidí tam totiž všechny filmy, co promítají Chichotám se já se těšim na Hancocka s Willem Smithem Usmívám se a nebo Kung-Fu Panda je prej pěkná Lol
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty04.07.08 12:12

kung-fu panda môže byť pekna.
na Narniu 1 som bola nedobrovolne v kine so školou. Chcela som si pospať ale sedeli sme pri reprakoch takže sa nedalo. Ale nakoniec to bolo celkom zaujimave. rozhodne lepšie ako Taxi 4 po francuzsky s CZ titulkami , alebo film o židoch ktory sa odohraval okolo roku 1700 a ešte bol aj po anglicky
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty05.07.08 11:55

Co do toho zahazuješ Narnii 2 když jsem mluvila o 2? Ale hlavně nechápu proč to srovnáváš s někým tak (srovnatelně s Narnii) bezduchým. Taxi 4 (ty první jsou skvělé) byla prý blbost z dovolením a Narnie 2 je pro mě jeden z nejúžasnějších a oduševnělých filmů. Nechápu to srovnání Nevím

Pěknej by mohl být spíš Wall e. To vypadá opravdu hezky a oroginální nápad podle reklamy, ale Kung Fu panda mě fakt nezajímá. Tlusťoch co všechno okecává. Takové opravdu neobdivuji. Sama jich dost znám a nechápu proič by se o nich měl točit film. Jsem uražen Stále ohrané téma a naprosto nezajímavý duch filmu... To teda nevím Je to podle mě film založený na násilí (myslím hloupostech, které Panda dělá), vnucenýcvh vtipech, Pandově lenosti a neschopnosti a ukecanosti.
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty05.07.08 13:23

Narnie 2 je prej lepší než jednička Usmívám se

Jjjj Wal.e bude určitě pěkňoučkej =))

Ale Kung-Fu Panda je prej opravdu pěkná, já mam ty animáky moc ráda, takže mi nic neunikne, určitě se podívam na obojí O tom nic nevím
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty06.07.08 9:02

Sice Animované taky mám ráda, ale jen když za to stojí. Nemusím vidět všechno Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty16.07.08 17:30

Posílam to sem, protože sem chtěla napsat i o filmu =))

Miluju tuhle písničku Zamilovanost Srdce Zamilovanost
https://www.youtube.com/watch?v=oH-T3V9EC5s

Objevila se taky ve filmu The Butterfly Effect, ale ten doporučuju asi jen silnějším povahám, já sem ten film viděla dvakrát, ale je to dost silný kafe, vim co řikam, protože všechno moc prožívam, ale jinak fakt dobrej film a tu scénu s touhle písničkou miluju, i když je dost krátká Srdce
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty16.07.08 22:06

Dám na tvůj styl. Poslechnu hned co budu moci, ale teď tu bráška máněco puštěnýho a já to nemohu vypnout Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty17.07.08 16:18

Zase sem sem jukla a zjistila, že bych mohla přispět...
Momentálně jsem ustoupila od Ulice a Ordinace v růžové zahradě a přešla sem na Dva a půl chlapa a Dr. House. Taky čas od času kouknu na nějakou krimi, nebo taky poslouchám napůl ucha když kreslím ;-) Tj pro dnešek vše :-)
Návrat nahoru Goto down
Peter Hawk
Pýcha rodiny
Peter Hawk


Poeet p?íspivku : 217
Age : 34
Registration date : 15. 10. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty03.08.08 11:53

Muzika - co posloucháte, jaká muzika vás baví?? <- Slyšel jsem, že je prej i Butterfly Efect 2.
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty03.08.08 13:02

Jo dvojka je taky, ale ta je už docela trapná...ani sem jí nedokoukala, jednička je the best.
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty20.11.08 17:02

Dúfam, že nebude vadiť, ak budem písať o divadle.
Včera sme boli na exkurzí v Martine, to je také "Pravé Slovesnké mesto", dalo by sa povedať Oblizuji se Išli sme tam kuknúť Maticu Slovenskú a Národný cintorín, a šli sme do divadla... no a to bola teda pecka Neuvěřitelné...
Čakala by som, že divadelné predstavenie s názvom Štúrovci bude nejaká pekná nuda, ale neschádzalo mi to z mysle až do večera. O Štúrovi (to bol taký chlapík čo uzákonil slovenčinu a teraz ho máme na 500 korune http://www.nbs.sk/MENA/BANKOVKY/PICTURES/500L.JPG) som sa už napočúvala dosť, a teraz som mala ísť na divadlo o ňom... ibaže... ono to vôbec nebolo o Štúrovi... ono to bolo o generálke koncertu kapely s názvom... Štúrovci.
Keby to videl nejaký ne-slovák, absolútne tomu nepochopí. Členovia kapely Ľudo, Andrej, Jano a Samo spolu s kamošom Tonom (z predpotopnej kapely Bernolákovci) a vokalistkami Marínou a Adelou si proste nacvičujú koncert, kde spievajú prapodivné songy (s názvami ako Orol, Kráľová hoľa, alebo Mor ho!) a pomedzi to majú krátke výstupy, ako napríklad Adela vyznáva lásku Ľudovi a on jej zlomí srdce... Proste, pre niekoho, kto sa o Štúrovcoch neučí od základnej školy by bol zmysel toho príbehu takmer nulový.
Ale čo bola vážne úchvatná vec, tak to bolo to, že asi 3/4 z výstupu herci prespievali popri hraní na nástroje... samozrejme naživo.
Na mňa to desne, desne zapôsobilo. Nemohla som sa z toho spamätať celý deň.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Sponsored content





Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmy, seríály a vše kolem nich   Filmy, seríály a vše kolem nich - Stránka 16 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Filmy, seríály a vše kolem nich
Návrat nahoru 
Strana 16 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Debata-
Přejdi na: