Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky vašich simíků

Goto down 
+6
KontraIda
Nicole
Me-myska
-pipa-
ZikyOrias
Leia Skywalker
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Lení
Typický pacholek



Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 08. 11. 08

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty09.11.08 19:35

Krásní simíci Usmívám se , určitě se osvědčí, jsem si tím jistá. Doufám, že brzo ukážeš nové fotečky, moc se těším Červenám se... . A co se týče té mojí dvoubarevné famílie Lol , tak jen co se poperu s tou mega hromadou učení, pečlivě vám je tady všem představím.
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty09.11.08 20:18

Moc hezký, myslim, že se ti vážně povedli Perfektní! doufam, že se těch dalších osudů dočkáme Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Lení
Typický pacholek



Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 08. 11. 08

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty10.11.08 0:37

Tak já se taky pochlubím se svou famílií Lol Lol .
Představuji vám Brownovi:

Mamka Elaine:

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_snapshot561m_d3efd4a

Táta Gary:

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_snapshot561m_fe6b281

A prvorozená dceruška Liliana:

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_snapshot561m_37149e8

Tady s tátou
Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_snapshot561m_29eda84


Tady už Liliana jako teenka:

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_1m_d159714

Mladší Catherine jako batolátko:

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_2m_f843427

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_3m_0745208

Opět Cath:

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_4m_dc24032

Holky spolu :D :


Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_5m_8ab5f12

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_6m_03415dc

A do třetice chlapeček Michael

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_8m_e3e97da
Srdce

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_snapshot561m_8683b4a


Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_snapshot561m_c668d0e

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_snapshot561m_e5890ee

Červenám se...

A poslední dítě Garyho a Elaine, malá Sára:

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_snapshot561m_6344073

V současné době, Liliana je dospělá a odstěhovaná, stejně tak Catherine, Michael dospěje za 6 dní, pokud si dobře vzpomínám. Sárinka je už dítě školního věku, vyfotím. No a drazí rodičové budou za dva dny staří, to jsem je asi dvakrát omlazovala pomocí elixíru, ale teď už ne Vííš?
Další fotečky určitě budou, jen co bude chvíle hrát Služebníček
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty10.11.08 9:45

Moc hezoučký dětičky Srdce podobný sou oběma rodičům Usmívám se Máš to za jedna! fotečky klidně ukaž Perfektní!
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty10.11.08 10:28

Promiňte, že to dávam už teď, ale pak už nejspíš nebudu mít čas, tenhle týden je prený, takže přidávam fotečky už teď....
Je to navazující na muj předchozí příspěvek, dětičky už vyrostli Usmívám se
Alex a Katrin jako batolata
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Alexmnarozeninync5
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Alexjakobatolein2

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Katrinmnarozeninyes4
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Katrinjakobatoleoz7

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Alexakatrinvobtxa8

...a jako děti
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Alexmdalnarozeninybh7
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Alexjakodtxn2
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Katrinjakodtbg7

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Alexskatrinseobjmajev0
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty10.11.08 16:41

Tééda, to je simíků!! Jsem obšťastněna vaším zájmem!! Dávám ti dar
Nádherná rodinka, takhle, když je vidím pěkně na hromádce. Mají výstavní děti Chichotám se Srdce Všechny a zvlášť Sára je kouzelná Líbám tě!!

Myšičko, tak jsme se konečně dočkali potomků Lol Mají trošku pusinku u nosíku, to je trošku rušivé, ale třeba z toho vyrostou. Dost pochybuji, že by z tak krásných rodičů bylo něco jiného než zase krásné děti Směji se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty10.11.08 18:25

Vážně mají ten nos nějak dole. A to jak jsou v obětí jako batolata je fakt kouzelné.

Jinak u Lení mi přijdou docela divný ty skiny, takže mi to pak kazí efekt z celkového vzhledu simíků. I když je fakt, že já mám taky takový zvláštní skin, který se dědí z generace na generaci.
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty10.11.08 18:33

Tak tady je ten těhotný sim. Na fotce s ním je jeho normální syn. Jinak ten chlap má ten zvláštní skin, o kterém jsem psala.

Fotky vašich simíků - Stránka 3 29719614227a3798500f73d7b02c5887b071094

Tady trochu víc ze strany. A vážně není jen tlustý. I když ten těhotenský obleček to naznačuje.

Fotky vašich simíků - Stránka 3 2971962ebe4a82689cd10cda6545060a93eb36e

A tady je už dospělá simka Jully ještě před plastikou. Vlastně je to sestra toho sima, co je těhotný teď. Asi to mají v rodině.

Fotky vašich simíků - Stránka 3 2971969e4bf74dddcee6f3e3b059a88efd8cc6d
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty10.11.08 18:49

Tak to je rána Směji se Směji se to sem ještě neviděla =)) originální příspěvek Máš to za jedna!

Jinak děkuju za ohlasy, mně se ty děcka celkem líbí =)) a hlavně je to moje dost oblíbená rodinka, tak na nich dost lpim =))
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty10.11.08 20:54

Myslím, že to je Myšičko nejdůležitější Usmívám se Co záleží na nás, hlavně že jsou krásní pro tebe! Souhlasím Ale mají v sobě půvab Souhlasím

Ta má ránu Směji se Nedivím se, že jsi se rozhodla pro plastický zákrok Směji se Ale takhle vypadá opravdu jako pravý ufon Sexy Já bych asi ufonky nechtěla Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Lení
Typický pacholek



Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 08. 11. 08

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty10.11.08 21:14

Nicole, vidíš a mně se právě ten skin líbí, ale díky Usmívám se
A jinak ufounky taky nepěstuju Směji se
Myšičko, povedení simíci Dávám ti dar
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty10.11.08 21:53

Já z těch ufounů taky nejsem zrovna nadšená, ale co mám dělat? Jako děti jsou chránění sociálkou a když Jully vyrostla bylo mi zas líto ji jen tak smazat.
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty10.11.08 23:48

Aspoň se to tu něčim oživí =)) jinak já bych asi taky neměla to srdce... Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty11.11.08 20:58

Já asi taky ne Jsem jako anděl Dávám ti pusu A Myška má pravdu. Není to nic špatného a aspoň je tvé hraní Nici originální. Jak se brácha nsažil aby ho ti ufoni unesli Směji se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty12.11.08 23:03

Většina mých simíků je už na iniverzitě, takže tu mam nějaký fotečky Vííš?
Lukáš Hájek - baví ho příroda, i když na ní momentálně kvůli studiu nemá čas, avšak studuje obor biologie a patří mezi studenty, kteří všechno umí jako první Usmívám se začal se zajímat i o kutilství...je to takovej dobrá, zkrátka hodnej kluk Usmívám se aspirace - rodina
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Lukuc6
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Lukobliejsk2
Míša Hájková - baví ji hodně tanec a hudba, ráda zpívá a hraje na kytaru (dá se tak docela slušně vydělat Lol), takže jejím oborem se stalo herectví, ale má také ráda umění, ovšem zatím se zaměřuje spíše na hudbu...jinak nezkazí žádnou legraci, většinou bývá středem pozornosti, hlavně té klučičí =)) aspirace - romantika
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Made4
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Maobliejoc3
Tomáš Hájek - nejvíce ze všeho ho baví hry, ovšem nedavno ho začaly bavit dost i filmy a literatura, takže obor literatura byla jasná volba...jinak se začíná pomalu zajímat i o kulinářství, což by do něj nikdo neřek =)) občas se docela předvádí, ale jinak ho mají ostatní rádi Usmívám se aspirace - popularita
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Tomxn9
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Tomobliejfy1
Amy Lee - nakonec se i ona dočkala vysoké školy...vždycky jí bavila hudba a u hudby i zůstala, hodně jí v tomhle imponuje právě Míša, tajně si přeje být jako ona Usmívám se ovšem šla na obor literatura, protože jí baví čtení knížek (ale možná také pro to, že to studuje i Tomáš Chichotám se)...i když se snaží být celkem nenápadná, ostatní si jí stejně všímají, přece jen z ní vyrostla krásná holka =)) - dokonce i jakási Běla Clark (taková kráva - maskot) si na ní dovolovala, což popudilo Tomáše a bohužel to i tak trochu schytala Amy, protože si Tomáš myslel, že mu zahýbá Červenám se... ale už se pracuje na zlepšení Lol ale k tomu tématu až pozdějš Vííš? aspirace - romantika
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Amyzb7
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Amyobliejdj5
Abí - na tuhle školu přišel kvůli tomu, že se chce více věnovat sportu, chtěl by se tímto i živit, takže je samozřejmě na oboru herectví...jinak ho baví umění a řemesla Usmívám se samozřejmě je i dosti oblíbený, především u děvčat =)) aspirace - romantika
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Abpy2
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Abobliejhv9
Medow - stará známá ze sousedství...i ona nakonec dorazila na univerzitu...ze všeho nejvíc má ráda přírodu, i když jí tu moc neni...ale bohatě jí to vynahrazuje jí vybraný obor biologie Usmívám se jinak je to míň komunikativní simík, ale kluci se za ní dost otáčejí, ovšem zůstává jen u toho, protože má jinak tahle dáma dost nepříjemný pohled =)) většinou se jí všichni ti kluci nezdají...vždyť přece kluci sou kluci a všichni víme na co myslí...podle ní hodní kluci vymřeli Vííš? aspirace - rodina
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Medowav4
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Medowobliejff2

Samozřejmě došlo k nějakému tomu jiskření, když zde jsou obsazeny jak ženské, tak mužské polovičky =)) nu, nemusí se nad tim ani tolik přemýšlet, myslim, že podle předchozího výpisu je to úplně jasný, kdo s kym... Lol a pokud to jasný neni, tady jsou fotečky párečků Usmívám se
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Amyatomwc9
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Amyatompolibekcq1
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Tomaamynasedacezg2

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Maaabqa4
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Maaabpolibekcy6
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Maaabnasedacehl8

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Lukamedowmd1
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Lukamedowpolibekhj1
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Medowaluknasedacelr4

A takhle se na univerzitě paří o volném čase =))
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Hromadntanec1rl3
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Hromadntanec2fd9

A nakonec jedna největší událost...Lukáš se zasnoubil s Medow...ta docela koukala, ale nakonec přijala, i když možná o něco váhavěji než Luky Vííš?
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Luknabzprstenna3
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Medowvpekvapencc6
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Medowskenalukecx5
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty13.11.08 22:13

Tak trochu by se mi Lukáš víc hodil k Míše Netuším A Medow k Abímu, ale jinak máš moc krásné simíky, opravdu koukám. Jsou jednoduše tvý a mě se moc líbí Srdce
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty14.11.08 19:36

Až na to, že Lukáš s Míšou sou sourozenci Směji se byla sem líná vytvářet nový simíky, tak sem je dala dohromady s NPC co sem našla v sousedství =)) brala sem to podle toho, kdo je nejvíc přitahoval Usmívám se vybrali si sami, dá se říct Chichotám se jinak děkuju, snad nevadí, že sem jich sem dala víc Červenám se... pozdějš určitě zase něco přihodim, možná už z další fáze života Lol
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty14.11.08 20:21

Vůbec nevadí, že jich je víc Jásám!!
Aha, proto jsou oba tak nádherní Chichotám se Jinak je pěkné jak je vedeš a vždy není důležité jak vypadají (i když tvý simíci jsou opakuji k nakousnutí Oblizuji se ) Ale mohla jsi je ještě nezadané dát do hledám Směji se Já bych je všechny grala Směji se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty14.11.08 20:54

Nu, mně se nechtělo čekat, než by sem někdo dodal vhodnej protějšek Chichotám se strašně se těšim až vyrostou a budou mít svoje děti, proto ty spěchy =))) ale děkuju moc Červenám se... Líbám tě!!
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty14.11.08 21:17

SimSeznamka Myssi neslouží jen k tomu, aby se k tomu určitému simíkovi vybral protějšek... Já to beru i tak, že kdyby se jednoduše někomu můj simík zalíbil, může si říct o poslání, ale nemusí vždy odpovědět jiným simíkem. Osobně ty simky, které jsem tam strčila, nechci plánovaně zadat... Je to spíš předvádění simíků, s kterými třeba ani nemíníme hrát, ale nabízíme je i jiným... Můžete to tak brát Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Lení
Typický pacholek



Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 08. 11. 08

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty16.11.08 22:09

Nové fotečky Usmívám se Liliana (nejstarší dcera Brownových) se vdala. Teď se jmenuje Greenová Sexy

Svatba:
Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_1m_e9d1d2e

Scotty jako miminko:
Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_2m_3cf57cc

Batole:
Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_3m_68db585

Dítě:
Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_4m_16165bb

S oblíbeným koťátkem:
Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_5m_ea5e565

A ještě dvě fotečky kočičí rodinky
Perfektní!

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_6m_6ba4d00

Fotky vašich simíků - Stránka 3 F_7m_9c2eacd
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty16.11.08 23:52

Kočičí rodinku máš překrásnou Dávám ti pusu Taky mám ráda kočičky, ale ráda to s pejsky střídám Chichotám se
Jinak Scoty je... Neobyčejnej, neodolatelnej a hrozně milej Srdce Tak povedeného narozeného simíka už jsem nějakou dobu neviděla, vypadá velmi inteligentně Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty17.11.08 15:34

Hezkej klučík i kočičky =))
Návrat nahoru Goto down
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty29.11.08 19:58

Všichni vaši simíci jsou kouzelní! Zamilovanost Srdce
(ti moji ale doopravdy... Chichotám se )
Tímto vám představuji sestry Ritchersnovy.
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Snapshotd5c4307575c4307ot1
Fotky vašich simíků - Stránka 3 W600
Halley
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Snapshotd5c4307595e2633cm2
Fotky vašich simíků - Stránka 3 W600
Halley působí nesympaticky,sousedé si na ni většinou nepotrpí. Jenže ona není zlá.Naopak. Jen se bojí.Pomáhala by lidem až do roztrhání těla,ale díky její stydlivosti to nikdo nevidí. Uzavírá se do sebe,než by se s někým dala do řeči,raději se zabední do své skořápky a je protivná. Přitom tolik stojí o přítele.
Berri je přímo její opak.
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Snapshotd5c4307535e15b8zl2
Fotky vašich simíků - Stránka 3 W600
Každého svými milými keci omráčí,všichni se po ní ptají,od mužů po staré babičky. Hodná Berri. To sotva. Škoda že sousedé nevidí tuhle přetvářku.
Ráno jim pochválí účes a večer podpálí dům. To ji ale nikdo nevidí.
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Snapshotd5c4307595c43b2sw9
Fotky vašich simíků - Stránka 3 W600
Teď jen pár foteček ze hry :-)
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Snapshotd5c4307575e69c6pt9
Fotky vašich simíků - Stránka 3 W600
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Snapshotd5c4307555e2631jh4
Fotky vašich simíků - Stránka 3 W600
Fotky vašich simíků - Stránka 3 Snapshotd5c4307595e15a9gx5
Fotky vašich simíků - Stránka 3 W600
Až vyřeším problém se zapnutím hry,dám sem další Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty29.11.08 20:28

Vidím, že jsi tedy s Životem v bytě hrála, takže to teda netuším proč se ti hra takhle vzbouřila. Je to škoda... Asi ti nepomůžu. Snad jen, jestli jste ten počítač přeinstalovávali nebo jestli jste s ním prováděli něco podobného. To by na to mohlo mít vliv. Neshoda souborů, dat či něčeho podobného.
Ale nejsem si jistá jen odhaduji a rozhodně bych si nebyla jistá jak ti poradit Mám slzy nakrajíčku

Jinak o holkách... Těším se až nám o nich řekneš víc, i o jejich rozdílných povahách. Ráda sleduji osudy O tom nic nevím A ten čarodějnický svět vypadá bombasticky Směji se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Sponsored content





Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky vašich simíků   Fotky vašich simíků - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky vašich simíků
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: SimExtra :: Simfotky-
Přejdi na: