Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Debata k trojce

Goto down 
+8
KontraIda
petulka
smilie911
Luana
Me-myska
Nicole
-pipa-
Leia Skywalker
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Váš názor k The Sims 3...
1. Báječné, velmi se těším
Debata k trojce - Stránka 7 Default150%Debata k trojce - Stránka 7 Vote_rcap
 50% [ 5 ]
2. Celkem mě to zajímá
Debata k trojce - Stránka 7 Default120%Debata k trojce - Stránka 7 Vote_rcap
 20% [ 2 ]
3. Nezajímám se o to
Debata k trojce - Stránka 7 Default120%Debata k trojce - Stránka 7 Vote_rcap
 20% [ 2 ]
4. Hrůza, jsem dotčen
Debata k trojce - Stránka 7 Default110%Debata k trojce - Stránka 7 Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Celkem hlasů : 10
 

AutorZpráva
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty07.03.09 21:19

Co si kdy udělal nejzlomyslnějšího svým simíkům?

Nechal jsem je úmyslně počůrat se u stolu při slavnostní večeři.


Opravdu zábavné! Opravdu zábavné! Opravdu zábavné! Opravdu zábavné!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty08.03.09 16:32

Podledně přidaný článek o sbírání, mě na chvíli vytáhl z depresivní nálady. Líbí se mi, že podle jeho vyprávění, začíná být život simíků neobyčejný, nestereotypní, jako to je ve 2, i přesto že je bombastická. Velice se těším na toto nové objevování a škálu překvapení!! Zamilovanost
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty15.03.09 10:26

Hezký nový fotečky Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty20.03.09 22:09

hm na thesims2.cz psali,že ten poslední obrázek je nějakej veřejnej protest pod dohledem strážného,ale mě se to zdá spíš jak děti někde na poznávcím výletě Chichotám se ale jinak moc pěkný obrázečky Zamilovanost
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty20.03.09 23:42

No nevím jak ty, ale já na thesims2.cz čtu, že je to návštěva muzea pod dohledem učitelky a policisty.
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty21.03.09 9:33

Taky sem si řikala, že to má představovat děti na nějakým výletě Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty21.03.09 10:22

Mě se strašně líbí ten mladík na prostřední fotce za stolem. V té fialové košili Oblizuji se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty22.03.09 12:20

Já ho moc nevidim, když je z profilu a navíc má v obličeji vlasy Chichotám se ale tak nemusel by vypadat špatně Lol
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty01.04.09 11:13

Už dlouho nepřibyly žádný obrázky cooo?? Usmívám se ale jinak už se docela těšim na to demo Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty01.04.09 17:21

Týjo, já taky a co teprve na samotnou hru. To zas bude hraní do noci Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty01.04.09 17:52

Já si na hraní budu muset počkat až po zkouškovým Jsem smutný což znamená asi až o měsíc pozdějš Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty02.04.09 18:53

Také se strašlivě těším... Musím dodělat to překvapení.... Protože se už hrozně těším, až se vám se svou prací pochlubím. Týká se to sims 3 Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty03.04.09 11:20

Jé Lei,to jsem zvědavá co krásnýho to bude Zamilovanost Souhlasím

Nicole napsal:
No nevím jak ty, ale já na thesims2.cz čtu, že je to návštěva muzea pod dohledem učitelky a policisty.
Aha no tak to nevím předtím tam byl veřejný protest asi to změnili protože to někomu došlo Lol ...vážně to tam předtím bylo.... Přemýšlím Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty20.05.09 9:34

Tak čo, dámy, koľké už máte stiahnuté? Mne osobne sa z prvých recenzí len potvrdzuje môj názor, aký som ku tomu pojala na začiatku, tak by som chcela nejaký bližší zdroj Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Nikca01
Vážený občan
Nikca01


Poeet p?íspivku : 436
Age : 30
Registration date : 24. 11. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty25.05.09 22:33

No já už mám a jako zatím mě zklamal jen čas, že ubýhá pomalu a že nemají vzpomínky, navíc interakce jsou fakticky divné ve dvojce si jídlo v klidu bez sekání položili na stůl tady to jakoby zmizí a objeví se na stole. Ale jinak je to fajn, tady mám třeba obrázek mé simky, jak rodí :D
Debata k trojce - Stránka 7 Screenshot7ojk
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty26.05.09 15:31

Hm... Ty už to máš stáhnuté? Hm...

Na fotky z The Sims 3, už můžeš zapojit do Sims People Jsem elegán Simku máš pěknou, jen by to chtělo trošku vypracovanější seznámení, když už máme někoho ze svého středu kdo to má...
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty26.05.09 20:53

Mala som možnosť si hru včera vyskúšať a tak vám prednesiem pár mojich dojmov...

+++ vlastnosti - Jednoznačne najväčší klad: Romanticky založený simík má prístupne interakcie ako dívať sa dlho do očí, držať ruky, flirtovať, zamilovane objať...
+ Vytvor si svoj vlastný štýl - Otextúrovať sa dá takmer všetko, a textúr je hriešne množstvo
+ CAS
+ viacvrstvové vlasy (hnedé vlasy + ružový melír vyzerajú úžasne)
+ niektoré perfektné interakcie (ak je v dome škaredo, je možnosť posťažovať sa na neporiadok, ráno sa simovia môžu jeden druhého spýtať, aká bola noc... zrejme tam je toho ešte viac)
++ tehotenstvo - už nemá štádia, bruško rastie tak, že si to ani nevšimnete

- málo interakcií - v podstate sa to delí len na priateľské, romantické, hrubé, zábavné a na osobnostné, ktoré súvisia s vlastnosťami simíka
- málo nábytku
- neprehľadný Buy/Build mode
- pomalý čas
--- objekty sú na 80% zrecyklované verzie objektov z TS2 (pre mňa najväčší zápor)
- rýchly úbytok energie a jej pomalé doplňovanie
- nasadanie do taxíkov/áut/bicyklov
- prepínanie medzi rodinami
- desivá kamera

No a postrehy. Zasnene som sa usmiala, keď som v meste stretla Bellu Bakalářovú, ktorú naháňal malý Mortimer Goth... postrehla som okrem nich ešte Malcoma z OfB a tú slúžku, čo mala v TS2 románik s Danielom Slušným.
V telke bežia filmy natočené s TS2, pri odchode do práce/škole si môžete zvoliť, čo budete robiť (pracovať tvrdo, ulievať sa, spoznať spolupracovníkov...), simov neprinútite milovať sa, pokiaľ nie sú v dobrej nálade. Veciam sa môžu dávať mená (rybičky, medvedík), intenzita lampy sa dá meniť a pobavila som sa, keď simka počas tehotenstva mala jediné priania iba o jedle. Oblečenie už netreba nakupovať, všetko sa dá urobiť doma.
Z toho starnutia v susedstve som bola mierne zmätená. Zabudla som ho totiž vypnúť, a tak som na konci hrania zistila, že Mortimer je už na konci Teen etapy... na jednu stanu je to fajn, keď susedstvo starlo, ale na druhú mi bolo za rozkošnou malo Bellou ľúto.

Viac fotiek už prispievať nebudem, takže len to, čo som stihla nafotiť:
Slečna Marianne Elliotová, ješitná, romantická, nešťastná, nešikovná, umelecky založená. V praxi to znamená, že občas reaguje nepríčetne, zabúda, že spávať v športovom sa nechodí, má veľa romantických interakcií, v rozhovoroch sa môže baviť o umení, každé jedlo spáli a nič neopraví.
Debata k trojce - Stránka 7 Screenshot3edm
Debata k trojce - Stránka 7 Screenshot4u
Debata k trojce - Stránka 7 Screenshot7uge
Debata k trojce - Stránka 7 Screenshot9e

Pokiaľ sa chcete na niečo spýtať, tak smelo do toho...
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty26.05.09 21:55

Lu děkuji, nádherné postřehy. Velmi se na hru těším Jásám!!
Ty fotky co jsi udělala... Na jakou kvalitu jsi to hrála? Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty26.05.09 22:03

Najnižšia, počítač, kde som to hrala, nebol kvality, ktorá je teraz pre väčšinu ľudí štandartom.

EDIT: Ah ešte som zabudla... tie vlastnosti a vytvor si svoj štýl mi budú v TS2 chýbať, ale ostávam verná dvojke Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Nikca01
Vážený občan
Nikca01


Poeet p?íspivku : 436
Age : 30
Registration date : 24. 11. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty27.05.09 20:40

Naprosto souhlasím s Lu, akorát co bych ještě doplnila, že jakmile mi začala simka rodit a jela do nemocnice tak mě překvapilo, kladně, že prostě v té nemocnici porodí, co bych vytkla je, že jede domu a nemá ani autosedačku xD Jo a mrzelo mě to, že už nemají vzpomínky a ten panel simíka je taky docela dost nepřehledný. Zůstávám věrná dvojce! Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty27.05.09 20:53

Lidičky já vám vysvětlím váš problém. zejména tvůj Niky.
Když jsem začala hrát The Sims 2 po The Sims 1 nadávala jsem, jak je všechno komplikovaný, nepřehledný, jak je děsná kamera atd. Myslím, že hodně lidí se nechá změnou odradit a musím říct, že Češi patří k jedněm nejhůře adaptabilním státům. Změna jim prostě vadí. To teda nevím
Samozřejmě, já hru ještě nehrála, nemám co rýpat, ale rozhodně se na ni těším a věřím v duši, že mi přiroste k srdci. Zamilovala jsem se do ní už díky lidičkám, kteří to hráli, kterým věřím, a které mi pro hru přinesli do srdce teplo O tom nic nevím
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty27.05.09 21:04

Problém? Proste nám tá hra nevyhovuje natoľko, aby sme sa ku nej vrátili... to je všetko. Po tých pár hodinkách, čo som si odohrala, na nej nevidím nič také výnimočné, aby som sa ňou dlhšie zaoberala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Nikca01
Vážený občan
Nikca01


Poeet p?íspivku : 436
Age : 30
Registration date : 24. 11. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty27.05.09 23:43

Opět musím uznat, že prostě spousta lidí si to představovala tak jako ty Leiy, bohužel, ale i oni stále píšou, co by vytkli a co by změnili jinak, přesto je to neodrazuje, já prostě zůstávám u 2ky, už jsem si to stejně rozehrála tak dobře, příběhu už se nevyhnu a nenechám ho ukončit, ale říkám, sice mě to nebere, ale až mě chytne zase odvykací Sims 2, tak si dám Sims 3 na chvíly a zase se vrátím, říkáme s Lu jen svůj názor, že jsme prostě rádi v Sims 2, kde už jsme si vytvořili adaptaci a tak to zlstane :) Každopádně určo přeji příjemné hraní, poznáš sama a kazit ti radost určitě nebudeme Tleskám!
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty28.05.09 12:11

No asi neumíme přijímat změny, ale tohoto případu se to netýká, protože tady jsou mnimální. Sims 1 a Sims 2, to se vůbec nedá srovnávat. Stárnutí, DNA, porody, 3D, vlastní tvorba obličejů.... To byla prostě neuvěřitelná změna, ale Sims 3 se podle mě od dvojky moc neliší. Je tam teda ten otevřený prostor a textury (sladit barvu šatů s melíry ve vlasech je super), ale vybavení je skoro stejné jako ve dvojce. Ne, že bych se hned vracela ke dvojce, ale ve stylu hraní opravdu nevidím žádný zásadní rozdíl.
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty30.05.09 12:16

Nechcete niekto kto to máte pridať nejaké fotky? Jsem jako anděl Rada by som sa pozrela, čo sa tam dá ešte robiť Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Sponsored content





Debata k trojce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Debata k trojce
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Debata
» Debata

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: The Sims :: The Sims 3 Přichází...-
Přejdi na: