Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Debata k trojce

Goto down 
+8
KontraIda
petulka
smilie911
Luana
Me-myska
Nicole
-pipa-
Leia Skywalker
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Váš názor k The Sims 3...
1. Báječné, velmi se těším
Debata k trojce - Stránka 6 Default150%Debata k trojce - Stránka 6 Vote_rcap
 50% [ 5 ]
2. Celkem mě to zajímá
Debata k trojce - Stránka 6 Default120%Debata k trojce - Stránka 6 Vote_rcap
 20% [ 2 ]
3. Nezajímám se o to
Debata k trojce - Stránka 6 Default120%Debata k trojce - Stránka 6 Vote_rcap
 20% [ 2 ]
4. Hrůza, jsem dotčen
Debata k trojce - Stránka 6 Default110%Debata k trojce - Stránka 6 Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Celkem hlasů : 10
 

AutorZpráva
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty01.02.09 22:35

To mě taky Smilie napadlo, ale nepropadla jsem tomu kouzlu. Spíše se mi stále více zamlouvá představa staré maminky (seniorky) a její mladé dcery Já nic, já muzikant Srdce
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty02.02.09 10:02

Tak pak budete muset všichni poskytnout fotečky =)) já vám sem pak taky klidně tu svojí pokusnou simku hodim Usmívám se ale jestli mi nakonec zůstane nevim, protože to chci tim odzkoušet Jsem jako anděl pak bych začala asi hrát normálně s nějakou rodinkou... Usmívám se no každopádně to bude zajímavý Máš to za jedna!

Jo jinak to s tim ovocem života a ovocem smrti je suprový, to mi asi nikdy nikdo neumře, protože je mi vždycky všech strašně líto, když je mam ráda... Směji se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty02.02.09 11:47

Směji se Já jsem zase hrozná, že to nikdy nedohraji k smrti. Mrzí mě to a stydím se zato. Nezbývá mi nic než doufat, že se mi to v trojce podaří Směji se Ale s ovocem jue to opravdu zajímavé Jsem elegán

A přibyly nové informace o CAS (co ta zkratka vlastně znamená?). O tvorbě simíka. Jdu si to přečíst :heard2

EDIT : Zhltla jsem ten článek i s ušima Zamilovanost Chichotám se Co se mi velmi líbí na The Sims 3 jsou barvy, jenž si můžeme upravovat jak v domácnosti (takže nebude každé dřevo jiné nebo si JEN podobné Tančím!, což je pro mě důležité, jelikož jsem puntičkář) ale i vlasy a oblečení. Konečně bude nekonečná škála možností jak udělat rozdílné simíky Tančím!
Dokonce můžeme vybrat i hlas simíka, což mě mile překvapilo a na osobnost se těším skoro ze všeho nejvíce Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty02.02.09 12:31

Leia napsal:

A přibyly nové informace o CAS (co ta zkratka vlastně znamená?)

Create-A-Sim
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty02.02.09 12:46

I hlas?? Tak to mě taky těší, jinak sem taky zvědavá na ty různý rysy osobnosti Oblizuji se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty02.02.09 15:28

Lu děkuju Dávám ti dar
Taky mě to těší Myšičko Srdce
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty04.02.09 17:41

Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty04.02.09 18:49

Počítala jsem s odkladem, ale... ale TOLIK? Skoro sto dní Neuvěřitelné... Neuvěřitelné... Neuvěřitelné... Neuvěřitelné... Mám slzy nakrajíčku
Nic s tím ovšem nenadělám.Snad tedy na tom vylepší ještě hodně věcí a překvapí nás pořádnou dávkou krásných domečků a simích překvapení
O tom nic nevím
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty05.02.09 16:19

Mně je to úplně fuk, páč v dubnu máme zápočty a v květnu zase zkouškový, který se nejspíš přehoupne až do června, takže pro mě je to akorát období, kdy budu mít čas se jim věnovat Lol
Návrat nahoru Goto down
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty05.02.09 20:45

dobře...ale mě to teda docela štve (vzhledem k tomu že máme na konci února jarní prázdniny...těšila jsem se že to pořádně prozkoumám...) ale až v červnu??to se mi zdá tak moc...kdyby třeba měsíc....:-(
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty06.02.09 10:50

Pravda. Přes tu stovku dní je to opravdu dlouhá doba, ale snažím se to brát optimisticky jako Myška. Stejně jako ona za mnou budou všechny ty nervydrásající zkoušky a co mě bude čekat? Brzká dovolená u moře, na kterou vyrazíme ještě v červnu. Nevím, jestli skousnu zuby a vydržím The Sims 3 nepustit do doby, než se z ní zase vrátím, ale rozhodně se těším na ten vzácný klid na duši, když budu vědět, že trápení je zase až za dva měsíce Chichotám se Jásám!!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty06.02.09 14:31

To je dobře Leii, že to takhle bereš, však je to pravda Usmívám se a tu dovču si určitě taky skvěle užiješ, aspoň se budeš pak mít na co těšit, až pojedete domů Lol
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty11.02.09 16:01

A hele, nemocnice Lol mno sem na to zvědavá, doufam, že se mi povede udělat hezčí simka, než sou ty zveřejněný =)) docela by mě zajímaly pak ty možnosti změny barvy oblečení, když bych třeba chtěla něco míň pestrýho... Lol
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty11.02.09 20:34

Také doufám Směji se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty14.02.09 9:35

Ty tomantický chvilky sou skvělý Zamilovanost
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty14.02.09 13:31

Také mě inspirovaly k dodání do Materiálů Srdce Už se těším na něžné chvíle svých simíků Zamilovanost
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty14.02.09 16:10

juu ta romantika tam Srdce krásný... Já se už na trojku těším ikdyž jak to znám ji stejně dostanu až za tři roky :D nebo spíš až konečně bude novy PC :D
Návrat nahoru Goto down
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty15.02.09 0:05

Jů! Polibky budou furt stejný, jak vidím. Usmívám se On ani není důvod je měnit. Pořád nevím, jestli si trojku koupím, líbí se mi možnosti ve vytváření simíků, ale co by na to asi řekl můj chudáček starý počítač? Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty20.02.09 20:14

Podle různých zpráv si lidé CAS velmi oblibují Zamilovanost A některé ty nové obrázky mě uchvacují. Třeba od Suzy ti simíci (ten chlap s brýlemi a dívka s pihami) si mě získali. Jsou velmi reální a to oblečení je velice hezké. Jsem nakonec velmi ráda, že vydání odsunuli. Až vyjde v červnu, bude na dosah ruky tolik různých materiálů na stažení na obohacení hry, že si své městečko hodlám pořádně ozdobit Dávám ti pusu
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty21.02.09 15:38

Víte ale co by mě zajímalo taky?? Jak budou probíhat svatby...uvítala bych konečně nějakej kostel Směji se štve mě vždycky čekat, než přejde zima a podzim na jaro a léto, abych mohla provést svatbu... Usmívám se mně se vždycky simíci totiž automaticky převlékají do zimního oblečení, když dou ven a v tom se přece brát nebudou O tom nic nevím
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty21.02.09 21:10

Já ale tuším někdy něco četla, že by svatby měli probíhat v kostele... Viděla jsem to na 60% někde na netu. Ale nemohu sloužit fakty nebo důkazy. Snad se ještě na toto téma ozvou.
Také doufám v kostel zvlášť už díky mému vyznání a svatba v kostele je podle mě romantická a taková... Kouzelná Srdce
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty21.02.09 22:34

Fakt?? To by bylo suprrr Usmívám se tak doufam, že je nějaká šance Jsem jako anděl

Jako já nic proti svatbám v přírodě nemam, má to svoje kouzlo (nebránila bych se takový svatbě ani já do budoucna Lol), ale ve hře je to tak trochu nepraktický, s tim počasím =))
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty27.02.09 19:05

Ehaught58 se mi velice zamlouvá. Jen co to bude možné, stáhnu všechny jeho výtvory do hry. Jeho styl jsem si doopravdy zamilovala. Staví krásně Dávám ti pusu
Co se týče hry samotné, jsem stále optimističtější Jsem jako anděl Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty27.02.09 23:38

To video vypadá dobře Oblizuji se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty04.03.09 20:24

To mám z debaty na X-zone Tančím!

sivina

2009-03-04 17:33:06 odkaz

Nedávno jsem dostal tento E-mail od Tomáše Šmída z Technické podpory. Odpověděl mi na tyto otázky:

Výjde nějaké demo ke hře The Sims 3?

Demo bude ke stažení na stránkách www.electronicarts.cz, ale v současné chvíli ještě není přístupné. Sledujte prosím tuto stránku a záložku downloady. Informace o demu by se měli již zanedlouho objevit.

Bude mít demo hry The Sims 3 české titulky a kdy výjde?


Demo by mělo být česky, kdy přesně vyjde bohužel ještě nevíme.

S pozdravem

Tomáš Šmíd

CS CEE team /RHCP/ supervisor

Technická Podpora EA
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Sponsored content





Debata k trojce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Debata k trojce   Debata k trojce - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Debata k trojce
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Debata
» Debata

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: The Sims :: The Sims 3 Přichází...-
Přejdi na: