Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co bylo dál...

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty24.10.08 20:46

Proč by to nemělo mít cenu?? Já sem čekala, kdy se tady něco ukáže, ale nějak pořád nic, tak sem usoudila, že asi nemáš moc času Já nic, já muzikant
Mno, taky sou stejný dva simíci, tak holt mají podobný děti =)) určitě ukaž Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty02.11.08 23:35

Tak tenhle díl je neplatnej, protože sem právě pšila o všechny data, protože se musela udělat výměna počítačů...brácha mi to nezazálohoval, nechal to na ploše, tim pádem je to všechno v nenávratnu... Mám slzy nakrajíčku
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty05.11.08 22:30

To je mi líto Nebuď smutný Upřímně Srdce Ale věřím, že to svým milovaným simíkům záhy nahradíš Dávám ti pusu
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty08.11.08 13:16

Tak sem už napravila =)) shodou okolností se narodil Sam přesně takovej, jako před tim, ale posuďte sami Lol Lol Lol každopádně sem za to ráda, jen účes sem mu změnila, aby vypadal co nejpodobnějš =))

Co bylo dál... - Stránka 3 Samnalamxw4
Co bylo dál... - Stránka 3 Samyz9
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty08.11.08 17:20

Mě připadá stejně nádhernej a gratuluji k dohonění všech těch událostí. mě to na podruhé vždycky nebaví, ale přežít se tu musí co Lol Moc překrásnej, sice se opakuji, ale mě to vůbec nevadí Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty01.04.09 11:04

Leii, nějak sme tu na to zapomněly co Chichotám se vlastně mam takovej dojem, že mam rodinu Cooleyových v jiným sousedství než v tom, kde právě hraju Já nic, já muzikant
Jestli je to tak, určitě se k téhle rodince zase vrátim Oblizuji se a pak pošlu další fotečky Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty02.04.09 18:55

Já zase myslím, že už žádné fotečky snad ani nemám Mám slzy nakrajíčku Je mi to líto... Ale rodinka ještě existuje O tom nic nevím
Ale určitě přidej! Budu ráda a jistě nebudu sama O tom nic nevím
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty14.04.09 22:42

Tak tu mam pár momentek této rodinky =))

Nejdřív Sas objevila pejska, kterého si úpně zamilovala, vlastně to je fenka Kikina a tak ji adoptovala Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Sasakikina
Aby toho nebylo málo, Sas s Michaelem zjistili, že čekají další přírůstek do rodiny a tak radost z rozrůstající se rodinky zesílila Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Sasekmiminko
I Marley si našel svojí spřízněnou duši v Kikině, i když ze začátku na sebe vrčeli, pacholci =))
Co bylo dál... - Stránka 3 Marleyakikinaseseznamuj
Netrvalo dlouho a už bylo vidět, že už tak náhle se rozrůstající se rodina se rozroste ještě víc...ale tentokrát hlavně díky pejskům =))
Co bylo dál... - Stránka 3 Sims2ep9200904142026507
Jen se Samem byly lehké potíže, protože se doma lehce nudil, i když měl dva pejsky na hraní, medvídka od Sas, televizi a dokonce i bazén k dispozici...
Co bylo dál... - Stránka 3 Samskedobaznu
Nakonec se Michael se Sas rozhodli mu pořídit basketbalový koš, usoudili, že se možná Sam potřebuje dostatečně vybít Usmívám se a trefili přesně do černého...Sam byl u koše skoro celý den a pak ho jen načapali, jak usnul na pohovce v obývacím pokoji Chichotám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Samsp
Sas pro změnu spát moc nemohla, tedy alespoň večer, protože většinu času prospala přes den, a tak se vždycky odebrala ven a pozorovala hvězdy... Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Sassedvnahvzdy1
Co bylo dál... - Stránka 3 Sassedvnahvzdy2
Všichni se už moc těšili na miminko a dokonce i Sam se zvětšujícím se bříškem maminky začal o miminko zajímat... Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Samsetnasourozence
Sas i přes svůj značně pokročilý stupeň těhotenství byla stále pracovitá a když ostatní byli nepřítomní, nebo spali, ona uklízela byt, byla pořád čilá Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Sasuklz
Až jednoho dne na Sas přišly bolesti, vycházející od jejího vzdouvajícího se břicha...
Co bylo dál... - Stránka 3 Sasrod
...nakonec to nebylo jen jedno miminko, které Sas čekala...dokonce byly dvě...dvě krásné holčičky, které nakonec pojmenovali Natálka a Katrin Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Natlka
Co bylo dál... - Stránka 3 Katrin
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty15.04.09 18:02

Nádherný!! Moc se těším, jak bude to malý vypadat jako starší Dávám ti pusu
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty15.04.09 22:56

To sou dvojčátka Jsem jako anděl a už se taky těšim až vyrostou, věřim, že budou hezký, zatim sou po Sas =))
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty16.04.09 23:13

Jejda Směji se Já se přehlédla Červenám se... Jsou si hodně podobný Opravdu zábavné!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty18.04.09 22:16

Takhle jednou při bouřlivém obskakování malých dvojčátek se ozvalo slabší kňučení z kuchyně...Kikina se rozhodla, že právě v téhle době přivede na svět své štěňátko Usmívám se i Marley se přišel podívat na svůj přírůstek Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Kikinarod
Na svět přišel malý Jerry Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Jerry
Co bylo dál... - Stránka 3 Jerrysp
Tady je šťastná maminka Kikina Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Kikina
Sas pro svou vášeň pro přírodu a zvířátka jednou opět neodolala a přijala Anet =))
Co bylo dál... - Stránka 3 Sasaaneta
Bohužel ale dvojčátka vyrosly a už nezbývalo tolik času na starání se o pejsky...Sam musel chodit do školy, tentokrát už na vyšší stupeň, Michael do práce a Sas měla spousty a spousty práce s holčičkami...tak se jednoho dne všichni rozhodli, že pejsky prozatím přenechají osvojovací službě, ovšem s prosbou, aby se jim o pejsky dobře starali a že si je později zase přivezou domů, jen co budou holčičky víc samostatné Usmívám se
Ze sama se stal opravdu fešák Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Samjakoteenagerc
Ale opravdu se holky povedly, pousuďte sami =))
Malá Natálka:
Co bylo dál... - Stránka 3 Natliejakobatole
...a malá Katrin Usmívám se (zrovna tady se vztekala Chichotám se)
Co bylo dál... - Stránka 3 Katrinjakobatole
Děvčátka se měly opravdu k světu a taky byly hodně učenlivé, brzy se naučily chodit i mluvit, dokonce i chodit na nočníček a obě se měly opravdu rády už v tomto nízkém věku Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Natlkachod
Co bylo dál... - Stránka 3 Katrinobjmnaty
Vše bylo rozdělené, ale i přesto na sebe rodinka nacházela čas Usmívám se Michael se zabýval především obživy, chodil do práce a díky svému povolání se také věnoval vaření doma, tím ušetřil mnoho práce velmi zaměstané Saskie, která se věnovala dětem Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Michaelsjdlem
Co bylo dál... - Stránka 3 Sassdtmi
Sam se kromě školy také začal zabývat i příjemnějším věcem...jednou s ním ze školy přišla spolužačka a mohli na sobě oči nechat Chichotám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Samavanessa
Tak uvidíme jak to bude pokračovat dál... Usmívám se
Co bylo dál... - Stránka 3 Vanessac
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty19.04.09 11:21

Všichni jsou nádherní Dávám ti pusu H Dávám ti pusu Hlavně teda Sam Oblizuji se Dala bych si ho líbit... Nechtěla by jsi mi ho poslat? Že bych ho dala dohromady s Emily Červenám se... Jsem jako anděl

Dvojčátka... No nemohla jsem se vynadívat. Tak krásné děti jsem dlouhouhouhou dobu neviděla Srdce
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty20.04.09 9:12

Jj, to klidně můžu, ale strpení Máš to za jedna! a děkuju Dávám ti pusu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co bylo dál... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bylo dál...   Co bylo dál... - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co bylo dál...
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: SimExtra :: SimSeznamka-
Přejdi na: