Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Chat uživatelů

Goto down 
+3
Me-myska
-pipa-
Leia Skywalker
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 3 Empty01.04.09 11:07

Tak to asi už nikdo žádnýho simíka nevytvoří co Jsem smutný nic neslibuju, ale pokusim se ještě vytvořit nějakýho chlapíka, mam totiž vyhlídnutou další slečnu od tebe Leii Jsem jako anděl jen mě mrzí, že se nezapojili i ostatní... Jsem smutný
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 3 Empty03.04.09 15:37

Leiii, potřebuju vědět, jakýho je Joana znamení, ať si udělam obrázek o povaze, prosiiiim Usmívám se mam totiž jednoho simíka, ke kterýmu by se možná mohla hodit, kort když ho třeba trošku přizpůsobim Jsem jako anděl

Leii ale normálně, kdyby si dala do seznamky někoho jako je Nancy, to by bylo... Směji se to bych se porvala se všema zájemcema Směji se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 3 Empty03.04.09 18:32

Však kdyby jsi chtěla, tak bych ti ji zabalit a poslat mohla Směji se A Joana za znamení... Musím se podívat, ale mám pocit že buď vodnář nebo rak. Ruku bych za to do ohně nedala, ale je to dost pravděpodobné Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 3 Empty03.04.09 19:10

Fakt? Tobě by to nevadilo...?? Červenám se... víš jak, protože sis k ní už vytvořila určitej vztah a já bych s ní hrála třeba zase trošku jinak... Červenám se... ale je fakt překrásná Jsem jako anděl a věřim, že by měla děti taky překrásný, je to vidět už na Karolínce Usmívám se
Avšak kdyby ti to nevadilo, tak bych byla šťastná Jásám!! a ošlivě bych se o ní určitě nestarala =)

Aaaha, ty jo, to bych do ní ale neřekla, podle toho vzhledu... Směji se bych jí tipovala spíš na takovou trošku ďáblici =)) má takový trošku divočejší očka Jsem ďáblík a líbí se mi z výběru těch simek nejvíc Usmívám se
Tak doufam, že by se nehádali s tim mým simíkem, páč on je takovej trochu divočejší... O tom nic nevím je to štír =)) a i tak trochu vypadá... Usmívám se ale zlej nebude, já totiž asi ani zlý simíky dělat neumim Chichotám se však bys viděla...Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 3 Empty04.04.09 13:14

Nevadilo Směji se Já s ní normálně hrát nemohu, tak by hrál aspoň někdo Souhlasím Tak se rozhodni a pověz, kterou bys raději Směji se

Jinak říkam, že si nejsem jistá, ale tuším, že bude jedno z těchto znamení. Já totiž taky nedokážu dělat zlé simíky Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 3 Empty04.04.09 16:03

Jůůůů Nancy, tak mi jí klidně zabal, pokud můžeš Jsem jako anděl Líbám tě!!

No já nakonec mam teenagera normálně Směji se tak teď nevim, ale ještě budu dělat pár teenagerů a ty nemůžou bydlet sami, tak k nim vždycky musim udělat aspoň jednoho rodiče, teď sem dělala simku tak příště udělam sima tak uvidim jak se mi povede Usmívám se třeba ho zadam Joaně =)))
On ten simík by se k ní asi stejně nehodil, páč sem z něj udělala takovýho snědýho a víc rošťáckýho simíka Chichotám se chtěla sem totiž změnu, aby nebyli všichni moc usedlý Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chat uživatelů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chat uživatelů
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: SimExtra :: SimSeznamka-
Přejdi na: