Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Chat uživatelů

Goto down 
+3
Me-myska
-pipa-
Leia Skywalker
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty11.03.08 18:00

Jee Leii, ty dodatkový fotky sou pěknýý =)) neboj se, Michael nezměnil názor Směji se

Jinak co se kůže týče, uvidim, ono de o to, že nepoužívam nějak stažený kůže a když, tak nějaký takový míň výrazný Usmívám se tak aby se to pak zase moc netlouklo =)) ale jinak v pohodě Máš to za jedna!
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty11.03.08 21:39

Když tak si to zakážeš tím Luančiným způsobem Souhlasím
Ale prej že maxis kůže, když se skříží se stažennýma tak některý vypadaj moc hezky. Myslím, že nikči to vyšlo.
Ale je to an tobě Vííš?
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty15.03.08 19:08

Tak jsem dneska hrála poprvé s Michaelem a měla jsem štěstí. Saskie ho přišla přivítat do sousedství... Dám vám potom deník Mikyho, jak se to vlastně vyvíjelo Jsem ďáblík Chichotám se
Doufám, že se neurazíš Myšičko, když ti řeknu, že jsem ho přestěhovala Červenám se...
Jinak poraďte mi, má být Miky Kutil a nebo sportovec? Sport bude provozovat každopádně, ale jde o to, o co se bude zajímat profesionálně Máš to za jedna!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty15.03.08 19:21

sportovec..teda já bych ho sportovcem dala
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty15.03.08 19:38

Já nejspíše taky, ale také se rozhodnu, který koníček bude mít určený. Když některý z těchto dvou . nemám co řešit, ale jestli jinej, dám sportovce Jásám!!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty15.03.08 19:57

Tak to joo.. doufám že se mu bude rychle vyvíjet kariera Jsem frajer
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty15.03.08 20:02

Nojo, ale sport bude mít jako koníček. jinak pracuje jako tajnej agent Jsem frajer Jelikož musí to být ochránce Jsem frajer
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty15.03.08 20:15

ahaa tak to jo, bude chránit :-)
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty16.03.08 12:34

To je dobrej nápad docela... Usmívám se já sem se ke hře ještě nějak nedostala... a taky pořád nějak neni nálada... Jsem smutný a pak už většinou nemam čas...
Návrat nahoru Goto down
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty16.03.08 16:20

Měla bych návrch. Co takhle vytvořit tady ještě jedno téma, kde by se napsalo, co bylo dál? Jestli jsou spolu, maj děti a takové ty běžné simí věci. Mohli by to napsat oba dva - jako dvě paralelní budoucnosti jednoho páru...

Jinak chystám vám chlapa. Jsem frajer
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty16.03.08 16:32

Mockrát mě to napadlo. A dost o tom přemýšlím. Asi ano Lol
Dávaly by se tam prostě příhody, děti a fotky těch rodinek Směji se
Já osobně si pro vás chystám deník Michaela Colleyho Mám záchvat smíchu!

Mimochodem se moc těším. Já mám pro vás zas jednu holku Chichotám se A potřebuji pro ni mužskýho Jsem frajer
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty17.03.08 14:43

Jo tak tohle je dost dobrej nápad Usmívám se a sem zvědavá na ten tvuj deník Leii Chichotám se já bohužel nevim, kdy to zase zapnu, nemam nějak čas ani náladu... tak uvidíme, zatim se dyž tak podívam na to tvoje, už se těšim... Máš to za jedna!
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty20.03.08 22:34

Tak sem se ve hře dívala na Sas a asi jí necham tak jak je, uvidim co z toho vzejde časem... =)) jinak je fakt moc hezká Oblizuji se a aspoň sem je seznámila s Michaelem Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty21.03.08 17:28

Skvělé, doufám, že také nehodíš nějáké pokračování. Bude to zajímavý. Stejní simíci, jiný příběh Vítěztví je naše
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty05.05.08 23:05

No... Mě to tu přijde jako úžo nápad Obdivuji tě! Lei, to Jsem gentleman (klobouk dolů) za ten nápad... Já bych nic takovýho nevymyslela Červenám se...
Já bych se klíďo zapojila (už se stalo "stane") ale museli by ste mi poradit, jak zabalit a odeslat simíka a tak podobně Červenám se... Doufám že mi poradíte Usmívám se Vím, že tu jsou super ochotní lidiškové Dávám ti dar
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty20.05.08 21:45

To nebyl můj nápad, ale Myssinčin.
Ale byla bych raději, kdyby se taky někdo připojil... Jsem králem Jsem frajer
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty08.11.08 11:33

Jejky, takových zajímavých simek =)) hned bych po nich šla, ale možná se mi nejvíc líbí ta poslední Oblizuji se promiň, že to tady komentuju takhle, ale mrzí mě, že nemam víc času, abych udělala nějakýho sima Jsem smutný ale třeba se tu pak něco objeví Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty08.11.08 13:33

Šmankote, takové sympaťačky. Usmívám se Souhlasím s myskou, taky se mi nejvíc líbí ta poslední.
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty08.11.08 17:23

Děkuju holky, myslela jsem, že už vůbec nikdo nezareaguje Mám slzy nakrajíčku
Děkuju!! Líbám tě!! Mám totiž nové město Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty08.11.08 20:25

Mně se taky nejvíc líbí ta třetí. Jinak tenhle nápad se mi líbí. Prostě kombinovat naše simy, pak třeba ukazovat jejich děti a tak. Ale ten systém příběhů je na mě moc složitý. Já příběhy nepíšu.
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty08.11.08 21:00

Že jo Souhlasím Myska se nezdá, ale má úžasné nápady. Ještě by jste se mohli trošku přidat Směji se Mám další simíky, tak jestli by jste chtěli, ještě přidám jednu dávku Netuším
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty09.11.08 1:20

NO to bych zase neřekla Červenám se... můžeš, ale chtělo by to už taky nějakýho chlapa =))))
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty09.11.08 10:05

Nech toho!! Líbám tě!! Byl to úžasný nápad a ty jsi mi na tomto foru nemálo pomohla Líbám tě!! Ok, ale chlap tam v té poslední dávce byl Směji se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty09.11.08 13:02

Leii, tohle fórum je hlavně tvoje zásluha =)) Líbám tě!! ale jinak děkuju Červenám se...

Jo počkat, on v tý poslední nabídce byl i ten bratr jo?? Já myslela, že se jedná jen o tu simku =)))
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty09.11.08 18:44

Ta to psala, ale kdykoliv jsou tam nafoceno více símíků, jedná se i o ty. Skoro nikdy sem nefotím ty co nejsem za seznamovacím účelem a sestřička ho pečlivě nabízí Dělám ksichty
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Sponsored content





Chat uživatelů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chat uživatelů   Chat uživatelů - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chat uživatelů
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: SimExtra :: SimSeznamka-
Přejdi na: