Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Knihy a literatura

Goto down 
+9
smilie911
Luisa
Bebe_95
Nicole
-pipa-
KontraIda
Leia Skywalker
Me-myska
Luana
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty07.02.07 19:54

Tak ma napadá ... Čo práve čítate ? Máte typy na nejaké dobré knihy ?

Ja som začítaná do Prachettovej Stráže! Stráže! Škoda veľmi obkecávať, Prachett je proste skvelý autor a jeho knihy takisto Souhlasím


EDIT LEIA : Pište cokoliv o knihách, literatůře jako takové a i o tomto tématu, vše co máte na srdci Usmívám se


Naposledy upravil dne 24.05.07 18:54, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty07.02.07 21:46

Luana napsal:
Tak ma napadá ... Čo práve čítate ? Máte typy na nejaké dobré knihy ?

Ja som začítaná do Prachettovej Stráže! Stráže! Škoda veľmi obkecávať, Prachett je proste skvelý autor a jeho knihy takisto Souhlasím

Jo tak tohle čte muj přítel taky Lol já čtu sice taky fantasy, ale z trochu jinýho soudku :) momentálně mam všechno přečteno a čekam až vyjdou další kusy Oblizuji se ale nejvíc se mi líbí knihy Warcraftu hlavně od R. A. Knaaka i s těma ostatníma, i když to už píšou jiný autoři, stejně je to pěkný :) pak dále DragonRealm, opět od Knaaka a pak se mi taky moc líbil Eragon a Eldest, už se těšim na další díly těchto knih :heard:
a samozřejmě pak dívčí romány, nejvíc od L. Lanczové Máš to za jedna!
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty10.02.07 12:36

Tak sem právě zjistila, že nemam dočtený knížky Letopisy Narnie, tak zase od včerejška večer čtuuu juchuuu Zlato! První! ale stejnak se těšim pořád na ty knihy, co by měli vyjít, douvam že to už bude brzo Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty10.02.07 12:46

Narniu mám veľmi rada, aj keď som posledný diel stále nečítala, proste je to asi najkrajšia rozprávka - hovorte si čo chcete, ja ju budem vždy brať ako rozprávku, aj keď nie pre to, že rozprávky mnohí berú ako niečo pre malé deti, rozprávky sú podľa mňa o niečom inom Líbám tě!! - aká sa mi dostala do ruky Líbám tě!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty10.02.07 12:50

Luana napsal:
Narniu mám veľmi rada, aj keď som posledný diel stále nečítala, proste je to asi najkrajšia rozprávka - hovorte si čo chcete, ja ju budem vždy brať ako rozprávku, aj keď nie pre to, že rozprávky mnohí berú ako niečo pre malé deti, rozprávky sú podľa mňa o niečom inom Líbám tě!! - aká sa mi dostala do ruky Líbám tě!!

Jj, mě se to taky líbí :): ale ostatně, jako pohádku pro malý děti nazvaly i Harryho Pottera a přitom je to taky moc dobrej příběh!!! ale jako poslední díl nazývanej Princ dvojí krve, protože je to ke konci docela... krvák Mám záchvat smíchu! ale je to docela smutný... sem zvědavá na další pokračování, kéž by ale byly i další... Mám slzy nakrajíčku
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty10.02.07 12:59

Me-myska napsal:
Luana napsal:
Narniu mám veľmi rada, aj keď som posledný diel stále nečítala, proste je to asi najkrajšia rozprávka - hovorte si čo chcete, ja ju budem vždy brať ako rozprávku, aj keď nie pre to, že rozprávky mnohí berú ako niečo pre malé deti, rozprávky sú podľa mňa o niečom inom Líbám tě!! - aká sa mi dostala do ruky Líbám tě!!

Jj, mě se to taky líbí :): ale ostatně, jako pohádku pro malý děti nazvaly i Harryho Pottera a přitom je to taky moc dobrej příběh!!! ale jako poslední díl nazývanej Princ dvojí krve, protože je to ke konci docela... krvák Mám záchvat smíchu! ale je to docela smutný... sem zvědavá na další pokračování, kéž by ale byly i další... Mám slzy nakrajíčku

Aj tak, nič nemá na Dobšinského ľudové rozprávky ... to sú ... no ... krvavé horory Protestuji
Nie som si istá, či sa niečo, kde sa pomaly na každej strane, vylupujú oči, trhajú hlavy, varia ľudia, zvery trhajú ľudí, sestry sa zabíjajú džbánom dá považovať za rozprávky Zamítnuto!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty10.02.07 13:07



Fuj, já horory nemam ráda Jsem nemocný
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty10.02.07 13:13

Me-myska napsal:


Fuj, já horory nemam ráda Jsem nemocný

Ani ja. Ale mám rada dobrú fantasy a dobré historické romány, asi pre to, že oboh je málo. Vlastne prečítam skoro všetko. A potom nútim všetkým naokolo, aby si to prečítali tiež Mám záchvat smíchu! Mám záchvat smíchu!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty10.02.07 13:17



Jj, fantasy tak miluju :heard: ale na druhou stranu sem já zase dost vybíravá Lol musim v těch knížkách prostě mít draky, elfy, trpaslíky, čaroděje (popř. orky, trolly, nemrtvý, gnomy - viz Warcraft Směji se ) a taky nějakou tu magii aby se mi to fakt hodně líbilo :exelent:
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty17.02.07 21:48

Me-myska napsal:


Jj, fantasy tak miluju :heard: ale na druhou stranu sem já zase dost vybíravá Lol musim v těch knížkách prostě mít draky, elfy, trpaslíky, čaroděje (popř. orky, trolly, nemrtvý, gnomy - viz Warcraft Směji se ) a taky nějakou tu magii aby se mi to fakt hodně líbilo :exelent:

Ale kvalitnej fantasy je málo. Teraz čítam Prísahu od Alexandry Pavelkovej, v Česku vyšlo ako Prokletá přísaha (2001) a Zlomená přísaha (2003).
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty18.02.07 17:23

Já znám celkem dobré fantazie knihy :
Harry Potter
Pán Prstenů
Narnie
Trpaslíci
Osudové kameny
Eragon
Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty18.02.07 18:19

Leia napsal:
Narnie

Moja obľúbená rozprávková séria Líbám tě!!
Leia napsal:
Osudové kameny
Kamene osudu by Flavia Bujor ? Kedysi som na ne písala recenziu, až na pár drobností som skončila vetou : Flavia, klaniam sa.
Leia napsal:
Eragon
Kto ukradne nápad od jedného človeka je plagiátor, kto od viacerých, je výskumník - bohužiaľ, hoci je Eragon dosť chytľavo napísaný, je až príliž povykrádaný a jednoduchý; jediné pozitívum vidím vo vzťahu človek+drak, aj keď sa mi zdá, že aj ten som už niekde videla Protestuji

Ja jednoznačne na pomyselný vrchol vynášam Tolkiena, Le Guinovú, Sapkowského a Prechetta. Mám čo-to načítané, a veľa diel mi ušlo, tým pádom nie som žiadny odborník, ale diela od nich sú nezabudnuteľné ...
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty20.02.07 21:35

Neznáte náhodou někoho, kdo by měl knihu Diablo - Dědictví krve?? Červenám se... (Diablo je i hra)
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty20.02.07 21:37

Leia napsal:
Já znám celkem dobré fantazie knihy :
Harry Potter
Pán Prstenů
Narnie
Trpaslíci
Osudové kameny
Eragon
Já nic, já muzikant

Sou ty Trpaslíci pěknýýý?? koukala sem na to na fantasyshop.cz a první díl mají o5 vyprodanej, to je děs, proč vždycky musí bejt první díly vyprodaný??!! Nadávám!!! Protestuji
Návrat nahoru Goto down
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty24.02.07 15:36

Tak vidím, že všichni máte rádi fantasy. Já raději opravdovější věci. Červenám se... Ale takovej Tolkien. To je klasika. Hobita jsem poprvé přečetla v devíti, Pána prstenů o 2 roky později a se Silmarillionem jsem začala hned po PéPéčku. Jsem jako anděl Stále mám nejradši Hobita. To je prostě taková milá pohádka, že se k ní nemůže člověk nevracet. Nic jiného jsem ze žánru fantasy ani nečetla.
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty24.02.07 15:44

No, ja prečítam všetko, ale taký román od Steelovej mi nikdy neprinesie také potešenie, ako fantastika Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty24.02.07 15:51

Zrovna jsem asi po páté dočetla všechny Harry Pottery. Miluju četbu!!!!!!!!
Pořád čtu. Vedu si i svůj zápisník přečtených knih, je jich tam teprve 61, ale zkusím napravit Lol
Teď se pouštím do celé ságy Narnie Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty26.02.07 19:51

Luana napsal:
No, ja prečítam všetko, ale taký román od Steelovej mi nikdy neprinesie také potešenie, ako fantastika Červenám se...
Brr, tak zrovna u Steelový to chápu. Souhlasím Myslela jsem něco jiného. Ať už humoristického nebo vážného. Dokonce občas čtu poezii, ale pšt! Červenám se... Teď jsem dočetla Allana Edgara Poa, ten se dost blíží fantasy.
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty26.02.07 20:01

To se nemáš za co stydět Ido, klidně jsi to měla dát i velkým, vždyť to je krásný něco takovýho číst :kuk:
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty26.02.07 20:39

Ja som sa nikdy nedostala ku poézii Mám slzy nakrajíčku Obdivujem všetkých, čo ju čítajú, ja tak maximálne báseň v učebnici na literatúre. Potom sa ju musíme učiť Jsem nemocný No ale čo, také Mor ho ! bola skvelá báseň, a po Hviezdoslavovi bolo niečo, čo sa rýmuje skvelé čítanie Zlato! První!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty01.03.07 17:40

Tak sem si včera koupila knížku z Forgotten Realms - Magický krystal (Planina ledového větru) už mam zase nějakou fantasy Zlato! První! doufam, že to bude opravdu tak dobrý, jak se povídá Oblizuji se
Jinak, zrovna dneska před chvílí sem dočetla hrozně moc smutnou knížku Mrzí mě to je to teda dívčí román, jmenuje se Hra na lásku a napsala to Zuzana Francková, i sem si u toho zabrečela ke konci Mám slzy nakrajíčku
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty01.03.07 18:41

Taky se hodně často u knížek rozbrečím Mám slzy nakrajíčku
Když zemřel Sirius nebo Brumbál, bylo mi prostě hrozně a plakala jsem Mám slzy nakrajíčku
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty01.03.07 18:42

Me-myska napsal:
Forgotten Realms - Magický krystal (Planina ledového větru)

Heh, síce to nemá s knihami veľa spoločné, ale práve dohrávam Baldurs Gate II a pustila som sa aj do Icewind Dale II Mám záchvat smíchu!
(No ... pokiaľ nechápete, obe zmienené hry sa odohrávajú vo Forgotten Realms Souhlasím )
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty19.03.07 17:43

Dočítala som práve Dcéru čarodejníc, a hoci je to od A po Z rozprávka, môžem iba odporučiť Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty19.03.07 20:18

To Luana: o čem to je??
ale myslim, že už v knižní tísni nebudu, páč sem si sehnala 3 díly Diabla, včetně toho prvního, co že veleúspěch Lol a další knížky vyjdou, takže pohoda Vííš?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Knihy a literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Knihy a literatura
Návrat nahoru 
Strana 1 z 12Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Literatura-
Přejdi na: