Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Dedičnost mazlíčků

Goto down 
+7
smilie911
Bebe_95
-pipa-
petulka
Luana
Leia Skywalker
Me-myska
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty07.01.07 18:23

No jo, již oběhané téma ale pořád stejně zajímavý :kuk: bylo by fajn sem dávat i fotky vyšlechtěných pejsků :) já osobně si myslim, že ta dědičnost funguje jak kdy, viz. třeba Potulní, tam je to vidět nejjasnějš :)) pošlu foto prvního štěněte ze 3, co mi vyrostlo pro srovnání :) a taky pokud ste si někdo všimnul mojí Megie v Simfotkách u mazlíčků, tak má štěně z italským chrtlíkem, taky zajímavej psík, spíš mi připomíná nějakýho francouzskýho bldočka Směji se něco sem pošlu :kuk: a jinak ostatní pište pište Lol
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty07.01.07 18:45

Aaaa tady sou slibované fotečky :)

Pro připomenutí - Potulní:
1. pes (Dan)
Dedičnost mazlíčků Sims2ep4200701071359172si6
2. fena (Sára)
Dedičnost mazlíčků Sims2ep4200701071359427vw1
3. štěně
Dedičnost mazlíčků Sims2ep4200701071353108nz3
Dedičnost mazlíčků Sims2ep4200701071356429ny4

1. pes - italský chrtlík (Alfík)
Dedičnost mazlíčků Sims2ep4200701082036384hl1
2. fena - kavalír king Charles španěl (Megie)
Dedičnost mazlíčků Megie2cd2
3. štěně od mojí Megie:) (ten hnědej flíček na zadečku má po mamince Lol )
Dedičnost mazlíčků Sims2ep4200701071404387zr0


Naposledy upravil dne 08.01.07 22:48, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty07.01.07 21:28

To je prostě skvělé, že jsi na něco takového přišla!!!! Máš to za jedna! Skvělej nápad, to tu ještě nebilo. Jsem aji ráda, že to není všechno ve fotkách, aspoň mají mazlíčci něco navíc. Obdivuji tě!
Skvělé Missy!!
POšlu taky, ale až nějakého požádného budu mít. A jestli by třeba byli všichni tak hodní, mohli by sem dávat i ty rodiče, protože pak člověk může lépe soudit o podobě a dědičnosti Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty07.01.07 21:46

Jj, ještě zkusim sehnat toho italskýho chrtlíka (dala sem ho totiž pak pryč, protože sem si pořídila Angie) tak ho dyžtak blejsknu z Pet create a upravim to tu Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty07.01.07 22:22

To nevadí, už to tak klidně nech, vždyť si tam dala POtulné, ale pro příště pro všechny. Ale kdyby se ti chtělo, klidně ho sem můžeš dát! Vííš?
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty10.02.07 11:36

Očekávaná štěňátka!!!
Čekáme další šťěňátka Tleskám! Lol už možná za den, dva by se měli narodit, moc se na ně těšim, protože budou určitě roztomiloučký, rodiče se mi moc povedli (schválně, jestli budou bílý nebo černý) Chichotám se naše Megie ve zlepšeným provedení jako maminka a tatínka Sida sem adoptovala skoro hned po nastěhování, když přišel k nám na pozemek :): je jí dost podobnej, akorát je ve zbarvení black and tan kdežto Megie je blenheim a vypadají skoro jako od stejné rasy, až na nějaké odchylky Zlato! První! ale oba sou to zlatíčka Líbám tě!!

A tady sou obrázky Souhlasím :

1. fena (Megie - zrovna sem jí drbala na bříšku, ale zrovna tak pěkně vypadala Chichotám se )
Dedičnost mazlíčků Megiepd7
2. pes (Sid - adoptovaný, akorát se vyspal a vylejzá z boudy, nějak se mu tam zalíbilo víc, než doma v pelíšku Lol )
Dedičnost mazlíčků Sidrf9
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty10.02.07 12:13

Ja nikdy nemám na takéto niečo trpezlivosť. Nikdy sa mi nepodarí dať dvoch psov dokopy tak, aby sa potomci narodili bez použiťia takej tej hacknutej sochy. Heh, ale ina vyzerajú dobre, akt takmer rovnaký, ja vsádzam na čierne Lol
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty10.02.07 12:26

Luana napsal:
Ja nikdy nemám na takéto niečo trpezlivosť. Nikdy sa mi nepodarí dať dvoch psov dokopy tak, aby sa potomci narodili bez použiťia takej tej hacknutej sochy. Heh, ale ina vyzerajú dobre, akt takmer rovnaký, ja vsádzam na čierne Lol

No to víš, to se musí umět :)) ale většinou se spřátelí tak nějak sami, ale chce to trochu nechat jim čas :) nebo je můžeš popostrčit tak, že jim dáš povel hrát si s .... a jméno toho druhého psíka :) ale ne vždycky se to povede, tak je musíš zaměstnávat, protože svoje už označený akce kvůli něčemu jinýmu neruší Chichotám se
No já bych byla radši kdyby to bylo půl na půl, nějaké aby byly černé a nějaké bílé, ale o tom si asi můžu nechat jenom zdát, vzhledem k tomu jak nestálá ta dědičnost je a dělá si to co chce Mám záchvat smíchu!
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty17.02.07 20:40

Štěňátko je tadyy, škoda že se narodilo jen jedno, ale je klásnýýý Jsem jako anděl Líbám tě!!
To Luana: normálně ti ten typ vyšel, opravdu je černý Směji se Zlato! První!

Škoda jen, že nefim, jak vyfotit mazlíky nějak blíž, když už sou tak malinký Mrzí mě to

Štěně (Angie - maminka se k němu tulí Líbám tě!! je to krátce po narození :): ):
Dedičnost mazlíčků Angiede9
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty17.02.07 21:58

Heh, idem sa živiť ako veštkyňa Mám záchvat smíchu!
Ad fotenie : Tab;+;C Souhlasím
No ... vysvetlenie, v hre stač Tab, priblíž klávesou + a odfoť C, alebo ako ty PrintScreenom. Ja fotím C, pri príbehoch by som sa strhala, keby mám stále zhadzovať hru pre ukladanie fotiek Obdivuji tě!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty24.02.07 10:59

Jóóóóóóó ! Zlato! První!
Po druhý krát v hre som získala štenatá prirodzeným spôsobom ! Síce, zvládnuť domácnosť mama/dieťa/batoľa/batoľa/batoľa/pes/fenka/šteňa/šteňa/šteňa a bez kódov bolo trochu stresujúce Mám záchvat smíchu!

Takže hrdý ocko
Dedičnost mazlíčků Snapshot00000005cecf5f1qe4
A mamička
Dedičnost mazlíčků Snapshot127dd70532ea0faup0
No a potomstvo, ktoré ma počtom trochu zaskočilo :D
Dedičnost mazlíčků Snapshot127dd70572eb282mx8
Ehm, u najstaršieho to vyzeralo mierne ... biedne
Dedičnost mazlíčků Snapshot127dd705d2eb82dms2
Ale ďalšie dva exempláry sú prekrásne
Dedičnost mazlíčků Snapshot127dd70592eb82ebq4
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty24.02.07 11:01

To je nádherný Luanko :kuk: Směji se
Ale ne ten první je taky krásnej, takovej srandovní fešák Máš to za jedna! Směji se
Nádherný, holky vy jste mě tak potěšili Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty24.02.07 16:13

To Luana: jůůůůůů ty sou klásnýýýý Líbám tě!!
Ten nejstarší je skvělej Směji se čumáček po mamince ale jinak je to celej tatínek!!! Lol
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty25.02.07 13:00

Celá psí rodinka Lol (měl to bejt Jorkšírský teriér, snažila sem se ho vytvořit dlouho, ale nějak se nedařilo Mrzí mě to tak sem nakonec stáhla z netu toho asi nejpovedenějšího, no a to je on..)
S červeným obojkem maminka (Bára), s černozeleným tatínek (Vadík) a za nima jejich štěňátko (Amálka) - zajímavý, i přes to, že sou oba rodiče úplně stejný, se vztyčenýma ušima, štěně se narodilo s ušima převislýma Směji se

Dedičnost mazlíčků Celpsrodinkaoe4
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty25.02.07 13:14

To je pěkný Směji se Máš krásný pejsky, na ty bych byla hrdá Jsem frajer
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty25.02.07 13:31

Leia napsal:
To je pěkný Směji se Máš krásný pejsky, na ty bych byla hrdá Jsem frajer

Však já hrdá sem Lol jinak děkujuu Líbám tě!!
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty25.02.07 13:35

Tak mi štěně konečně vyrostlo Tleskám!
Jen pro připomenutí:
Vlevo - Megie (fenka), vpravo - Sid (pes):
Dedičnost mazlíčků Psrodi269elr0

A štěně (Angie - ty uši si vážně dělají co chtějí Nadávám!!! Mám záchvat smíchu! ):
Dedičnost mazlíčků Angiepa1

Mam 100 chutí vyzkoušet ještě jeden vrh Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty25.02.07 13:38

Mám záchvat smíchu! Mám záchvat smíchu! Mám záchvat smíchu!
To je dobrý, ty uši jsou nějaký protikladný Máš to za jedna!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty25.02.07 13:39

Leia napsal:
Mám záchvat smíchu! Mám záchvat smíchu! Mám záchvat smíchu!
To je dobrý, ty uši jsou nějaký protikladný Máš to za jedna!

Jo, začínam podezřívat Megii, že Sidovi zahnula s Vadíkem a Báru, že Vadíkovi zahla se Sidem Mám záchvat smíchu! Mám záchvat smíchu!
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty25.02.07 15:58

Me-myska napsal:
Leia napsal:
Mám záchvat smíchu! Mám záchvat smíchu! Mám záchvat smíchu!
To je dobrý, ty uši jsou nějaký protikladný Máš to za jedna!

Jo, začínam podezřívat Megii, že Sidovi zahnula s Vadíkem a Báru, že Vadíkovi zahla se Sidem Mám záchvat smíchu! Mám záchvat smíchu!

Zlato! První! Mám záchvat smíchu! Mám záchvat smíchu! Zlato! První!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty25.02.07 20:42

Dneska je to samá lepší událost v Simsovi Neuvěřitelné...
Normálně byste nevěřili co se mi stalo...pamatujete, jak sem řikala že mam 100 chutí na další vrh mých dvou psíků?? ....tak sem to uskutečnila, jenže... nás je v domácnosti dohromady 7 (i se 3 pejskama) a teď se mi narodili 3 štěňata, ty jo já koukala jak puk Směji se ale lepší vrh se mi fakt ještě nepoved... sem úplně nadšenááá, narodily se mi 2 fenky a jeden pejsek, pejsek je černej (Danny), jedna fenka je taky černá (Sára) a druhá fenka je bílááá (Konie), sou prostě úžasnýýý, ale fakt nevim jak to budu zvládat, neci dávat pryč ani jedno štěňátko, do toho chci jít za den na univerzitu, tak je ani neuvidim, to je něco... ale až přídu z uni, určitě si je vezmu všechny hned domů Jsem jako anděl a založim si chovnou stanici kavalírů Tleskám!
A tady je mam, no nejsou nádherný?? Líbám tě!!
Dedičnost mazlíčků T283328tkaiq0

P.S.: podívejte se vpravo na ten zvěřinec Mám záchvat smíchu! tak takovejhle mají asi naši sousedi pod náma v baráku, mají 6 shi-tzu a to měli k nim ještě i dobrmana a bobtaila, no můžu vám říct, když otevřou dveře, na chodbě se line takovej docela dost nevábnej zápach... Mám záchvat smíchu!
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty25.02.07 21:46

Hodně štěstí Myssi Neuvěřitelné... Neuvěřitelné... Neuvěřitelné... Ale jsou rozkošní Chichotám se :kuk:
Mě se vždy narodí jen dvě Mrzí mě to A to bych chtěla víc Lol
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty25.02.07 22:29

Leia napsal:
Hodně štěstí Myssi Neuvěřitelné... Neuvěřitelné... Neuvěřitelné... Ale jsou rozkošní Chichotám se :kuk:
Mě se vždy narodí jen dvě Mrzí mě to A to bych chtěla víc Lol

Jo díky, budu ho potřebovat, chudáci rodiče na ně zůstanou sami po celý 4 ročníky na univerzitě než se vrátim i s miláčkem Směji se
Jj, on se narodí vždycky počet, kterej vůbec neočekáváš, v tom to je Vííš?
Jen tak pro ukázku...takhle vypadá naše kuchyň, když se tam sejde veškerá zvěřina Mám záchvat smíchu! :
Dedičnost mazlíčků T283328atati4
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty25.02.07 22:32

To nádherná psí rodinka Zlato! První! Opravdu, měla by dostat nějakou cenu Chichotám se Já měla taky velkou rodinu, ale kočičí. Možná, že nějaké fotky vyhrabu, měla jsem těch kočiček opravdu hodně. Tak já se kouknu a třeba ty fotky ještě najdu, protože už je to nějaká doba, co jsem je měla Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
petulka
Hodný mazánek
petulka


Poeet p?íspivku : 43
Age : 35
Registration date : 09. 02. 07

Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty03.04.07 10:33

a konečně i dodávám nějaké fotečky pejsků....udělala sem si Beethovenskou rodinku... Mám záchvat smíchu!

Tak to jsou rodiče
Dedičnost mazlíčků Brnardnizy8
A to už je celá šťastná rodinka....
Dedičnost mazlíčků Malttka1hr6
A tady si pěkně hrajou (bílá je fenka a hnědý je pejsek)
Dedičnost mazlíčků Malttka3fe0
A tady se krmí.... Tleskám!
Dedičnost mazlíčků Malttka2rr6
Štěňátka jsem už rozdala a zadělávám na další vrh... Samozřejmě růst štěňat budu stále sledovat a dodám i fotečky... Lol
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dedičnost mazlíčků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dedičnost mazlíčků   Dedičnost mazlíčků Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dedičnost mazlíčků
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: SimExtra :: Simfotky-
Přejdi na: