Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Beyrea

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Beyrea
Kakoš
Beyrea


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 19. 02. 09

Beyrea Empty
PříspěvekPředmět: Beyrea   Beyrea Empty19.02.09 20:58

Tak na začiatok by azda bolo vhodné predstaviť sa predtým, než začnem prispievať.
Pod prezývkou Beyrea, čisto novou, ani neviem ako vymyslenou, sa skrýva človek s menom Bea (možno povedomé Usmívám se )
Je to zvláštne, takto sa predstavovať, lebo odrazu neviem čo napísať. Vek radšej zverejňovať nebudem, poprípade neskôr. Mám zlé skúsenosti s tým, že ľudia sa často posudzujú práve podľa veku.
Ako každý normálny človek mám kopu zlozvykov. Medzi najvážnejšie patrí vysedávanie dennodenne pri počítači a obhrýzanie nechtov.
Najväčším relaxom je pre mňa čítanie alebo písanie. Bohužiaľ v poslednej dobe nemám k dispozícii žiadne zaujímavé knihy, keďže naša knižnica za nič nestojí a kníhkupectvo je predražené. Medzi jasných knižných favoritov radím Harryho Pottera (no áno, ale začala som ho čítať ešte v dobe, keď hystéria okolo neho nebola na vysokej úrovni a ja som si ju v tom veku vlastne ani neuvedomovala Lol ), Annu zo Zeleného domu (ach, mám na tú knihu úžasné spomienky... a áno, viem že som beznádejný prípad), Temné hmoty (úžasne spracovaná kniha, navyše ma z časti teší, že neni ukončená happy-endom, jednak si môžem všeličo predstavovať a zároveň mi kniha utkvie v pamäti dlhšie) a plnooo ďalších kníh od fantastických počnúc, cez romány, končiac pri Sci-fi.
Obľúbené filmy ma akosi nenapadajú. Ale veľmi rada si pozriem filmy ako napr. Gejša, Posledný samuraj, Kráľovstvo nebeské, z čoho asi vyplýva, že mám rada historické filmy. :)
Na sebe najviac nenávidím to, že neustále klamem, nestarám sa o svoj zovňajšok a mám malé sebavedomie. Akonáhle si mám ísť do knižnice vypýtať knihu a knihovníčka sa ma niečo opýta, akoby som to nebola ja. Nebuď smutný
Takú aká som ma môžu vidieť asi len ľudia, ktorých veľmi, veľmi dobre poznám a dôverujem im.
Opisovať to ako vyzerám zrejme nebudem, v budúcnosti možno hodím fotku.
Popravde som tu už raz bola zaregistrovaná, ale bolo to ozaj dávno. Už neviem ani prezývku, nie to ešte heslo. Lol
Teoreticky som milovníkom zvierat, ale uprednostňujem hlavne môjho psíka, najnovšie prezývaného "horčica". Lol
V posledných dňoch som sa pustila do čítania mangy, k čomu ma primäla spolužiačka. Vyhovela som jej už len preto, že ona vyhovela mne a prečítala si Annu. :)
Ou a milujem detektívky v podaní Agathy Christie. Najmä malého belgičana Hercula Poirota (dnes večer ide na ČT film, tak sa chystám pozerať Lol )
Čo k sebe dodať? Asi to už prenechám vám, nech ma vyspovedáte :) Ak teda chcete. Usmívám se
Ach a ešte taká moja záľuba, veľká malá, je tvorenie grafiky, v poslednej dobe najmä avatarov.
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Beyrea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beyrea   Beyrea Empty19.02.09 21:39

Páni, další člen. Tak já tě tady vítám a snad se zapojíš. Zatím podle tohoto příspěvku vypadáš docela inteligentně Chichotám se Už jen díky tomu, že píšeš velká písmena na začátku vět a tečky na konci vět. To už je na netu skoro rarita Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Beyrea
Kakoš
Beyrea


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 19. 02. 09

Beyrea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beyrea   Beyrea Empty20.02.09 13:56

Vďaka Lol No, neunáhlovala by som sa tak s tou inteligenciou, lebo sem-tam pôsobím všelijak, len nie inteligentne Chichotám se Ale každopádne ďakujem Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Beyrea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beyrea   Beyrea Empty20.02.09 16:08

Já souhlasím s Nicole. Však jsme se spolu často bavily o pravopisu na internetu, který je na pokraji propasti, ne-li už v ní Směji se Jsem velice ráda, že jsi se sem připojila Souhlasím A rozhodně sis mě získala svým knihomolstvím. Upřednostňuji podobné žánry jako ty a Agatu Chrtistie si chci pořídit, až zpracuji spoustu svým dalších seznamů sbírek Jsem elegán Ale na Poirota se dívám každý čtvrtek, též jako ty Směji se

Nemýslíš "Temné hmoty" od Philipa Pullmana??
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Beyrea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beyrea   Beyrea Empty20.02.09 17:31

Vítej u nás Usmívám se jak pak jenom zkrátíme tu přezdívku?? Lol
Koukam, že je tu další nadšenec pro knihy, což je dobře =)) Harryho Pottera sem taktéž četla, dokonce už celýho Usmívám se
Doufam, že se mezi nás víc zapojíš a nezůstane jen u představování Souhlasím aspoň se někdo další zapojí do debaty Manga a anime =))
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Beyrea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beyrea   Beyrea Empty20.02.09 20:03

Temné hmoty sú skvelé dielo. Čítala som ich ako trilógiu len 2-krát, pretože som si ich kupovala ako pred šiestimi rokmi vychádzali, takže Zlatý kompas mám za sebou samostatne 3-krát, Zlatý kompas + Magický nôž 2-krát a ako trilógiu teda 2-krát. Myslím si, že je to jedna zo sérií, ktoré sa mi časom páčia ešte viac a viac, a vždy v nej takpovediac nájdem nejakú novú myšlienku Usmívám se Len ma zaráža, že to prezentujú ako knihu pre deti, a pritom je to vážne a dospelé čítanie...
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Beyrea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beyrea   Beyrea Empty20.02.09 20:18

Právě na to jsem se ptala. Jestli myslíš Beyreo Temné hmoty, které poznamenává Lu.

Tak ty jsem taky četla. Jsou úžasné a jsem velice uspokojena pomyšlením, že nechybí v mé zatím skromné knihovně Usmívám se Četla jsem jedním dechem a musím si Triologii někdy zopakovat Jsem elegán V každém případě souhlasím s Lu, jelikož tato četba není ani v nejmenším pro děti. Je to velice komlikovaná a dospělá četba.
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Beyrea
Kakoš
Beyrea


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 19. 02. 09

Beyrea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beyrea   Beyrea Empty20.02.09 22:04

Lei, dúfam že skôr či neskôr ako-tak zapadnem. Usmívám se
Áno, mám na mysli Temné hmoty od Philipa Pullmana. V poslednej dobe mám strašnú chuť si ich opäť prečítať, lenže ich má požičané už dobrého pol roka bratova učiteľka, o ktorej pochybujem, že sa ich vôbec dotkla. Já nic, já muzikant A súhlasím s vami, že na tú knihu treba vyrásť. Je plná, takpovediac posolstiev a často treba čítať medzi riadkami. Usmívám se
Me-Myska, nó, prezývka je krkolomná, to hej. Chichotám se Ale ja si zas lámem hlavu nad tým ako skrátiť vaše mená tak, aby vás to neurazilo. Lol
Čo sa týka spisovnej slovenčiny na internete, stačí sa pozrieť na tzv. "Pokec" a je jasne vidieť, kam to s ňou speje. Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Beyrea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beyrea   Beyrea Empty20.02.09 23:32

Naše jména nejsou tak složitá Směji se Já jsem celkem krátká, k Me-mysce je lehké vymyslet nějakou milou přezdívku Dávám ti pusu Luance říkám často Lu... No myslím, že si zvykneš. Není nás tady moc, takže věřím, že to tu má jenoduché i někdo se slabší pamětí a věřím, že k takovým jistě nepatříš Souhlasím
To si je raději brzy vyžádej. Když necháš pujšeného něco moc dlouho, těžko se to získává zpět. A já mám teď na seznamu četby dostatek, takže se k Temné hmotě vrátím až někdy potm Jsem elegán
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Beyrea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beyrea   Beyrea Empty21.02.09 17:10

Mně lidi řikají různě, nejčastějš Míša, Myška, Miška, Miši a podobně =))) tak bychom ti mohli říkat třeba Bea Usmívám se koneckonců, to jméno je v tom nicku schované, jak si řikala Usmívám se
Já vám normálně závidim Chichotám se taky chci zase číst jenom to co chci a ne věci do školy =))
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Beyrea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beyrea   Beyrea Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Beyrea
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Předvěďte se nám-
Přejdi na: