Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hledám...

Goto down 
AutorZpráva
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Hledám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám...   Hledám... Empty02.03.08 14:54

Když chcete někomu nabídnout svého vytvořeného sima nebo klidně i najít pro nějakého sima či simku partnera či kamaráda, dejte ho sem.
Jak vám se může někdo ozvat, tak někomu se vaše tvorba může líbit a vy mu ji potom pošlete. To už je na vaší úmluvě Usmívám se


Příspěvek sem by měl vypadta nějak takhle :

Jmenuji se Martina Holešová.
Jsem teenka a hledám si vhodného protějška. Nejraději, kdyby to byl kluk mého věku (teen) a aby byl (vlastnosti) :

Čistotný
Stydlivější
Línější
Hravý
Hodný

(To aby věděl ten, kdo rád simy pro nás vyrábí, jaké mu dát vlastnosti)
A musí být hezký.

Mé foto :

(Hlava!)

(A tělo zepředu)

Zdravím Martina.


A když se vám bude chtít, napište třeba něco o ní. Vtěšinu lidí bude také zajímat jaké má vlastnosti. Opravdu jsou hlavní jen ty věci jako Jméno, věk, koho chce a fotky no. Usmívám se
Pak už je to opravdu na vás Usmívám se



Když někdo bude chcít sima poslat nebo se mu nabídnout (když někdo rád vytváří simy) ať napíše do Našel jsem... Vííš?
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Hledám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám...   Hledám... Empty07.03.08 18:09

Dobrý den...

Obrátila jsem se na vás, jelikož jsem se dozvěděla, že jste experti na seznamování. Teď samozřejmě mluvím k SimSeznamce, která mi dodala odvahy a já píšu, abych si našla vhodného protějška. Zatím bez závazků samozřejmě.

Jmenuji se Saskie Colter a jsem mladá žena, která se právě nastěhovala do svého prvního samostatného obydlí v The Valley. Jenže co sama? Právě proto pracuji na těchto řádcích a raději objaním něco o sobě a o své prosbě a požadavcích :

Moje znamení je Vodnář. Jsem celkem čistotná, společenská, hravá, troufnu si říci hodná Červenám se... A raději dám přednost knize než před spěchem a (přílišnou) aktivitou.
Mým hlavním koníčkem a milující oblibou je Příroda, o které si zjišťuji vše.
Mezi mé zájmy nepatří Cestování ani počasí, spíš se raději zajímám o rostlinky - zahradu neo zvířátka. (Mou aspirací je popularita, ale tím myslím přátelé, věrné a opravdové kamarády)

Přála bych si muže podobných kritérií jako jsem já. Nekuřáka, abstienta, štíhlého a pohledného muže s dobrým vztahem k dětem a zvířatům, který by dal přednost pomalému a romantickému seznamování.

Doufám, že jsem řekla všechno a už přidám jen fotečky. Omlouvám se, že se neusmívám, ale podle mě jsem příšerně nefotogenická Červenám se...

Hledám... Snapshotf4dc7056f4dc715pg6

Hledám... Snapshotf4dc705614dc887mp3

(Omlouvám se, že nemám celou postavu, alejsem štíhlá...)
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Hledám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám...   Hledám... Empty10.03.08 12:25

Ještě pár fotek ke mně a hlavně pro mého nového přítele Michaela Srdce :

Tady jsem byla na své časté vycházce v parku. Kde mimochodem také ráda někdy lovím.

Hledám... Snapshotf4dc705654e12c2qv3

Včera jsem začala také střádat broučky a zkoumat jejich původ. Je to odvážné, jelikož v okolí se vyskutuje i plno včelých a vosích hnízd. Ale čeho se biolog tak může bát?

Hledám... Snapshotf4dc705694e12dbal9

Ale aby sis Miky nemyslel, že se bloumám po lesích a nic neumím, musím tě vyvézt z omylu. Ráda si ušiji něco co pak zatím prodávám, jelikož financí není mnoho. Sice ještě v ničem nejsem moc zběhlá, ale učím se a baví mě to.

Hledám... Snapshotf4dc705654dd9degn9

Tady jsem se svou přítelkyní Molly (tu asi osobně nepoznáš, jestli chápeš Myssi Chichotám se ) Tím chci naznačit, že jsem opravdu přátelský tvor a miluji pevné a věrné vztahy (naznačení Směji se )

Hledám... Snapshotf4dc705634dda1arj1

A aby sis nemyslel, také moc ráda rybařím. Tady je třeba jeden večer, kdy se mi obzvlášť dařilo.

Hledám... Snapshotf4dc7056f4e138dob5
Hledám... Snapshotf4dc705614e138bep0


Snad se ti dodatek líbil a já jen doufám, že jsi nezmněil názor...
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Hledám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám...   Hledám... Empty11.10.08 19:28

Mám problém. Jsem už starší muž... Teda mám před sebou ještě pár let, ale manželka mi umřela a mým jedinýš štěstím je má dcerka. Je však ostýchavá a stále si nedokáže najít přítele. Neví o tomhle inzerátu, ale už před týdnem mi v hádce povolila, že jestli chci, ať ho podám. Já se toho samozřejmě chytil a tak vás mládenci žádám! Pečlivě si o mé dcerce přečtěte, protože taková dívka už neexistuje!


Moje dcera se jmenuje Maya Kokes.
Chudá a svobodná dívka, která se zrovna nastěhovala do místní bytovky. Miluje děti, zvířata a rodinný život, což ji ovšem zatím k životu chybí. Proto sem taky píšu, protože k tomu, aby tohohle voh snu mohla dosáhnout, potřebuje správného přítele.

Hledám... Snapshot95f7e26f15f7eafwz2

Ráda sportuje a tančí, takže pohybové nadání ji nechybí a líná není. Jste natolik chytří, že dokážete číst? Tohle je snad dobrá zprává, takže doufám, že už jste v podstatě rozhodnutí, jelikož je překrásná, ne?

Hledám... Snapshot95f7e26f15f7faeht0

Hledám... Snapshot95f7e26f15f7fafda7

Práce se neštití a sousedům vždy ráda vypomůže, když ji laskavě požádají, protože na laskavost a upřímnost si potrpí. Vůbec si podle mě nezaslouží být někde v bytovce, ale nedá si říct a u mě už být nechce.

Hledám... Snapshot95f7e26f35f7eb6vv2

A velmi ráda se směje. Je optimistická a miluje vlhké večery a osvěžující déšť.

Hledám... Snapshot95f7e26f75f7fa4up1

A dál... No poznáte ji lépe, když o ní budete mít zájem a příjmete ji do svého simího života... :wink: Možná předbíhám, ale doufám v to a víc o ní říkat nechci, protože už by vás neměla čím překvapit Já nic, já muzikant

Hledám... Snapshot95f7e26fd5f7e6dsa0
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Hledám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám...   Hledám... Empty05.11.08 22:31

S novým městem, pro vás budu mít větší zásobu nově vytvořených simíků. První je vdova Joana :

"Tedy, zdravím...
Dlouho jsem se rozhodovala, jestli se mám na seznamku ozvat. Připadá mi to jako dost přízemní zůsob jak si najít přítele. Ale věřím, že to bude šťastné, jelikož za žádnou cenu nemohu najít muže, do kterého bych se zamilovala, nebo který by měl zájem o vážnou známost a ještě přijal bezproblémově fakt, že mám dospívajícího syna.

Hledám... Snapshot161de0c4161dfa0qf3

Je to za mnou... Svého syna miluji. To on mě držel nad voou, když mi umřel manžel, to on mi pomáhal z neutuchajících záchvatů smutku a depresí. Ale potíž je v tom, že ve svém věku potřebuji lásku. Více než od syna, i když pro mě znamená hodně. Potřebuji někoho vedle kterého bych se každé ráno probouzela...

Jmenuji se Joana Rownling. Jsem vdova už dobré 4 roky a je mi 33 let.
Žiji se svým synem v malém domečku dál od všeho dění na ChesterRoad 2 v Marielundu ve Švédsku.

Hledám... Snapshot161de0c4b61dfa6hp6

Hledám... Snapshot161de0c4161dfa8lq3

Když mě někdo dokáže poznat blíž, zjistí, že jsem osoba s nepřetržitými názory na všechno. Zajímá mě politika, globální mezinárodní problémy, moda i kultura. Mám ráda klábosení na všechny způsoby a obdivuji lidi s uměleckým duchem, který mi nikdy nebyl dopřán.

Hledám... Snapshot161de0c4561df9euj3

Hledám... Snapshot161de0c4f61df9fbs3

Miluji přírodu a romantický, poklidný život (Marielund, do kterého jsem se přistěhovala velmi nedávno je mým dlouho nesplněným snem). Vyznávám život s každičkou dobře naplánovanou a využitou minutou.
Jsem abstinentka, nekuřečka, neuznávám noční život ani divoké jízdy s kamarádkami. Uznávám spíše pikniky v přírodě a nebo čtení při světélkující lampě a děštěm za okny.

Hledám... Snapshot161de0c4161df98vn0

Jestli máte podobné zájmy a myšlení jako já. Pokud svůj klid a pohodu milujete právě jako Joana, a chcete mě poznat blíž i díky mému vzhledu, ozvěte se mi... Více nechci."

Hledám... Snapshot161de0c4f61dfa4tg4
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Hledám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám...   Hledám... Empty08.11.08 1:52

"Zdravím!!
Jsem Susan Mersiers! Přistěhovala jsem se nedávno do Marielundu ve Švédsku. A nejsem tu sama. Žijeme ve společné domáctnosti s mým bráškou Williemem. Tady je naše společná fotka :

Hledám... Snapshotb61ddcf1961efedke5

Já jsem samozřejmě ta zrzka vpravo, a kdyby jste stále nevěděli, tady se nespletete :

Hledám... Snapshotb61ddcf1361efeelp1

Je mi čerstvých 20 a těším se ze života. Samostatného života. Dodnes jsem bydlela u rodičů a už od svých 15 let jsem se těšila na svou vlastní domáctnost. Miluju volnost, experimentování bez rizika, že bych zníčila něco rodičů nebo něco co mi nepatří, takže ráda vařím a starám se o zvířata (i když bohužel žádné nemám), miluju děti a obecně ráda o něco pečuji, i když jsem tak trošku šílenec.
Proto mám aspoň Willa. Mám se o co starat a mu to nevadí lišákovi.

Hledám... Snapshotb61ddcf1b61efefuq3

Ráda vyvádím klukoviny. Lezu po stromech a přiučím se všemu novému.
Proč píšu? Hledám známost, která by se mnou vydržela. A zároveň hledám i dívku pro bratra. Vůbec se nesnaží, i když vím, že by rád někoho měl. Tak kdyby můj inzerát četla nějaká dívka, nemusí se ostýchat a ozvat se mi. Tady je trochu materiálu o bráchovi :

Hledám... Snapshotb61ddcf1561eff0td3

Hledám... Snapshotb61ddcf1d61eff9bg0

Psát o něm nebudu. Jestli se vám zalíbil, poznejte si ho sama. Tolik zase ráda neriskuji.

Budu se těšit na nějakou milou reakci. Jestli mě chcete zkritizovat, nechte si to pro sebe. Nechci si zabíjet svého optimistického ducha. Krásný den a štěstí ať vám přeje!"

Hledám... Snapshotb61ddcf1b61eff6ao0


Mě ji samozřejmě zkritizovat můžete :D To jenom patřilo k její povaze Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Sponsored content





Hledám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám...   Hledám... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hledám...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: SimExtra :: SimSeznamka-
Přejdi na: