Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 O najlepšiu fotografiu na tému ...

Goto down 
+5
Luisa
KontraIda
Leia Skywalker
Me-myska
Luana
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty29.07.07 16:06

Tady jedna fotečka z léta. Mohla jsem dát jinou, ale já nemohla odolat tomu seskoku z klouzačky Jásám!! Mám záchvat smíchu!

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Snapshot1303f53f1304572uh0
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty29.07.07 19:19

Nějak se mi vůbec nechce zapínat hru. Červenám se... Tak alespoň takhle teda:

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Snapshot93b8ca12d3b8d1buh3

Ta blondýnka jim tam nalezla, když se, ehm, milovali a už nevylezla. Chichotám se
btw. imageshack se nám trochu změnil, ne?
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty13.08.07 10:53

Takže si odštartujeme v poradí 9 kolo s témou ROMANTIKA.
Verím, že toto pre vás nebude žiaden problém; môžete si vybrať hocakú romantickú situáciu od bozkávanie teenegerov až po svadbu Souhlasím
Fotky pridávajte klasicky do konca týždňa, hlasovať budeme týždeň po tom.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty13.08.07 13:02

jelikož mi teď simsi nejedou musela jsem vyštrachat něco ze starých foteček... tak doufám,že se bude líbit.K romantice patří svíčky, růže a lichotky... takže myslím že se to hodí...
Zamilovanost Srdce Líbám tě!!
O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Snapshot138d5843f38d62eqm8
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty13.08.07 19:07

Tady je moje, kterou jsm si zamilovala. Má nenjdražší, generační dvoječka.

Marry a Ronald

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Snapshot93ad274913b9f32pn7
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty13.08.07 20:11

Poslední dobou hraju za jednu rodinku, tak sem rovnou něco cvakla, jistě víte o koho de Lol romantická večeře:
O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Romantickveeenq7
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty14.08.07 21:24

No ... moja predstava o romantike je dosť ... mizivá, nie som práve zasnený romantik Červenám se... Takže jediné, čo sa tomu ako-tak približuje, je táto fotka ...
O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Snapshotf356404c73cb513pz6
(Sofia Walkerová Chichotám se Nemôžem si pomôcť, ale ja som ňou priam posadnutá, zo všetkých simov, ktorí nosia priezvisko Walker, ju zbožňujem asi najviac Zamilovanost Aj keď má istý ... hm, nie veľmi romantický prístup ku chlapom (ale lesba nie je, to sa nebojte Obdivuji tě! ).
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty18.08.07 11:57

Nevím, já si myslím, že romantika nemusí být jen mezi dvěma zamilovanými lidmi. Romantika pro mě nutně neznamená lásku, i když je to nejobvyklejší způsob, jak ji vyjářit. Velké činy, gesta a hlavně jakési tajemno. Možná si moc pojím s romatismem. Zeptala jsem se tedy slovníku cizích slov, co si pod tím pojmem představuje: "představy plné neobyčejnosti, fantazie / pohádková, tajemná krása, půvab." Diderot, slovník na všecko, zase říká: "neobyčejnost, dobrodružnost, fantastičnost, dojímavá krása." Tyhle dva názory mě mnohem víc utvrdily v tom, že romantika nerovná se láska. Ale není to jedno? Možná je to divný po tom, co jsem napsala, ale dávám fotku dvou hrdliček. Romantická láska pro mě znamená asi blaznivou lásku. Ani né tak svíčky a večerní šaty jako bláznivé nápady a zase ty gesta. Něco, co byste obvykle neudělali. Třeba společné šplouchání v kašně nebo třeba tančit přímo na ulici. Neobvyklá vyznání lásky a snad i trochu ohrané zpívání pod balkoném. Magická doba na romantiku je pro mě noc, protože ta ve mně vzbuzuje to tajemno. A tajemno považuji za skoro nejhlavnější znak romantiky. Dokonale romantickou lásku chápu jako něco lehce nepochopitelného pro okolí. Jinak láska z hlediska romantismu jako umění mi přijde nezdravá, ale to je fuk.

Fotka té sam dvojice jako u minula. Přijde mi to lehce... No, posuďte sami. Fotit se mi už nechtělo.
O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Snapshot93b8ca1293cc619on7

Jsem zasejc rozkecaná. Koukám, že tu je pomalu víc textu než fotky. I když o tu vlastně jde. No nic. Už nikdy nic nekomentuju, slibuju.
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty01.09.07 16:32

Kolo číslo 10 si zahájime opäť mimo správneho dátumu (áno, vďaka ti milý počítač ...) :

KOLO č. 10 : VOĽNÁ TÉMA
Na desiatku som vybrala niečo, čo tu ešte nebolo - teraz máte príležitosť vytiahnúť fotky, ktoré sa do žiadnej z kategórií nehodili. Môžete použiť akúkoľvek fotku, ktorá sa v súťaži ešte neobjavila, aj keby bola obsahovo rovnaká ako niektorá z tém. Všetko je len na vás, v tomto kole sa medze nekladú.

Leiu prosím, aby pridala hlasovanie. Ostane do konca budúce týždňa, nedeľa 9/9/07. Hlasovanie sa týka snímok na tému Romantika

Do 9/9 pridávajte rovnako fotky na Voľnú tému
Hlasovanie o Voľnej téme prebehne od 10/9 do 16/9.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty02.09.07 7:45

Já vím, nejspíš to není tak super jak by někdo čekal, ale mě ta fotečka okouzlila Já nic, já muzikant Jsem jako anděl Lol

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Snapshot73de022453e5ec1bm2
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty02.09.07 10:54

Náhodou mně se vždycky líbí, jak se těm símíkům zjeví něco nad hlavou. Souhlasím

Prolítla jsem zatím jen květoluční (kde svejch zatím moc nemám) a krasohlídkovské fotky. A jen v Krasohlídkově jsem našla dvě úžasné fotky. Teda úžasné, mně se prostě líbí. S hledáním končím...

První fotka zobrazuje debatu Ivy Copur (?) a Richarda Dumase (zasloužilý dědeček Ronnieho Dumase, co si vzal Arnoldinu Garpovou, ještě zasloužilejší tatínek "černé" Uršuly v růžovém pyžamu a staršího Dana, tatínka Ronnieho; nechť odpočívá v pokoji) o ptactvu. Iva názorně předvádí.
O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Snapshot71ee469711f1d57yd6

Blondýnka na snímku myjící dítě je Nátalie, tuším, původně Dvořáková, nyní Mňoukalová z města. S proměněnou image i aspirací.
O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Snapshotf3bdebe433be23fhw5
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty08.09.07 11:34

Takže ja už mám tiež vybraté Souhlasím
O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Snapshot5290761512a13cauk6

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Snapshot52907615129fe48gf3

Ponechám bez komentára ... žiadny vhodný ma totiž nenapadá Jásám!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty16.09.07 16:17

Mno, nakonec sem vybrala tuhle fotku, protože je na ní hodně ehm... ''aktérů''?? Lol prostě... já du do své ''milované'' práce, uklízečka je zjevně dost otrávená z uklízení, Dan jen tak sedí a kouká a Jessie vrčí, nevim na co, takovej úplně normální den v jedné z mých rodin Chichotám se myslim, že je to takový dost akční a proto to sem dávam Lol
O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Fotekaeo0
...a aby byla rodinka (skoro)úplná, tak sem cvakla i dvojčata, nějak mě zaujal výraz Terezy Chichotám se
O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Dvojatard8
(mimochodem, jak ste si mohli všimnout, poslední chybějící člen je Michal, ten právě šel vyprázdnit nočník aby na něj následně moh Dana posadit, takže se mi ta činnost zdála taková nejmíň zajímavá a tak tu ani neni Vííš?)
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty30.09.07 13:22

Takže tu máme výsledky 10. kola :

1. Leia 20%[ 1 ]
2. KontraIda 0%[ 0 ]
3. Luana 40% [ 2 ]
4. Me-Myska 40% [ 2 ]

Nebudem to príliš preťahovať a oznámim, že to bolo zároveň kolo posledné. Súťaž trvala niekoľko mesiacov a všetci potrebujeme oddych. Vypracovala som malú štatistiku a výsledky sú, heh, zaujímavé Lol
Všetky kolá som poctivo absolvovala iba ja (Lol). Druhá v poradí bola Leia zarovno s Me-myskou a KontraIdou (8 z 10).
Najviac hlasov dostali opäť až traja účastníci - KontraIda, Luana a Me-myska (14). V jednotlivých kolách padol rekord 4 hlasy pre jednu osobu (KontraIda - Koníčky; Me-myska - Detské hry; Luana - Strach a hrôza)
Najviac krát vyhrali opäť tri dievčatá - KontraIda, Me-myska a Luana. Každá vyhrala presne 3 krát.
Jediná špeciálna cena za komentár bola udelená v kole Deň D KontraIde.

Lúčim sa s vami, ďakujem za skvelú súťaž a prosím Leiu o premazanie a zamknutie.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Sponsored content





O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: O najlepšiu fotografiu na tému ...   O najlepšiu fotografiu na tému ... - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
O najlepšiu fotografiu na tému ...
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: SimExtra :: Síně Slávy-
Přejdi na: