Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Obecná diskusia o sťahovaní

Goto down 
+7
Nicole
Luisa
Bebe_95
-pipa-
Me-myska
Leia Skywalker
Luana
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Tak ako ?
Sťahujem oblečenie
Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Default133%Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Sťahujem objekty
Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Default10%Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sťahujem vlasy
Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Default10%Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sťahujem všetko pekné, čo vidím
Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Default167%Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Hrám Maxis only
Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Default10%Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 3
 
Poll closed

AutorZpráva
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty04.10.07 19:51

Myssinko, vypracovala jsem jeden šperk, ale ten druhý jsem nenašla, tak, když si uděláš čas tak to zařiď prosím Dávám ti dar
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty05.10.07 20:33

Holky, tady se to snad psát může: Můžete mi poradit? Můžu si z netu stáhnout The Sims 2 (ten základní disk), a pak si do toho nainstalovat další datadisky? A jestli jo, kde bych si mohla ten The Sims 2 (základní) stáhnout? Prosím... Help Mám slzy nakrajíčku
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty05.10.07 20:46

Elis, my ti nepomůžem Mám slzy nakrajíčku Ptala jsi se už mockrát a myslím, že vždy najdeš stejnou odpověď...
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty05.10.07 20:54

tak ja ti môžem napisať cez mp-pm-sz Vííš?

ale moc to vysvetliť neviem hlavne že ja to viem spraviť
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty05.10.07 21:11

Co je mp, pm a sz?
Sz je soukromá zpráva a to další nevim...
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty05.10.07 23:16

a to dalšie je vlastne to isté Chichotám se minule sme sa tu o tom bavili
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 1:17

pipa: Tak co to je?
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 8:59

Sz - česky soukromá zpráva
PM - private message
a my to prý máme nějak naopak MP Směji se

Takže výsledek - Pipa ti to chce napsat přes SZ - PM - MP - soukromou zprávu Mám záchvat smíchu!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 10:13

Leia napsal:
Myssinko, vypracovala jsem jeden šperk, ale ten druhý jsem nenašla, tak, když si uděláš čas tak to zařiď prosím Dávám ti dar

Dneska se už na to vrhnu Souhlasím jinak, vy nečtete Poradnu?? Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 10:28

Nee, ono to nebylo v poradně víš Myssi, jestli máš na mysli ty vysvětlivky SZ a PM apod. Psalo se to v The Sims 2 kam to nepatřilo a já to pak vymázla Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 10:47

Neee, Téma ohledně fóra!! Vííš? to je v Poradně přece Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 11:48

Me-myska napsal:
Leia napsal:
Myssinko, vypracovala jsem jeden šperk, ale ten druhý jsem nenašla, tak, když si uděláš čas tak to zařiď prosím Dávám ti dar

Dneska se už na to vrhnu Souhlasím jinak, vy nečtete Poradnu?? Červenám se...
Mysi já si to přečetla, jen nevím, jak na to zareagovat, ale v podstatě s tebou souhlasím. Sama se tím teď neřídím
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 12:46

Tak to sem ráda Kontri, díky Líbám tě!! Usmívám se

Jinak Leii, s těma blikajícíma šperkama... připsala sem tam ještě download, možná by bylo dobrý, kdyby každej věděl, jestli sou ty šperky donate nebo free Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 13:52

OK souhlasím Usmívám se Lol
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 17:03

Hurá!!! Jásám!! Mamka stahuje The Sims 2!!! Skvělí, dneska, nebo zejtra by to mělo být hotoví Chichotám se Stahuje se to strašně pomalu Mrzí mě to
A taky nevim, jestli tam pude stavět Jsem dopálený A mazlíčky atd. do toho taky asi nenacpu Pláču! Ale jinak se móóócinky těším na hru Obdivuji tě! Mamko!
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 17:08

To je skvělé Jásám!! A proč by jsi do toho mazlíčky nenacpala? Říkala jsi, že je máš, tak je k tomu prostě nainstaluješ Lol
Jinak se nediv, že se to stahuje pomalu Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 17:09

AlespoŇ někdo, kdo mě politoval Jsem dopálený
Mám záchvat smíchu!
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 17:58

a nezaleži na hre či pojde stavať zaeži na cracku
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 19:17

Leia napsal:
OK souhlasím Usmívám se Lol

Teď se mi to líbí!! Lol už tam máme hned pár přírůstků, ale myslim, že brzo přídu na další O tom nic nevím
Návrat nahoru Goto down
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 21:13

Mrzí mě to Mamka to vzdala... když bylo staženo teď 9%... Mam to v pondělí přinést ze školy, tak doufám, že mi to kámoška přinese... Jsem dopálený Ne jako předtím Nadávám!!! Ale už se nemůžu dočkat Tleskám!
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty06.10.07 21:19

no tak mne cd 1 sťahovalo 1 deň moje je pokazene Jsem dopálený
ale radšej tyždeň ťahať ako nemať nič
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty12.10.07 20:15

Sakryš, přesun nových downloadů z TSR na paysites je hrozně pomaleeej, víte jak shánim ty sukně od milanokat a to zimní oblečení pro teenky od sims2sisters?? Tak to tam pořád neniii Mrzí mě to *fňuk* už to ci....
Ale stáhla sem i plno jiných věcí Já nic, já muzikant ale ty sukně by se mi náramně hodily a to zimní oblečení taky, páč toho moc u teenek nemam Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty19.11.07 20:58

Nevím jak vy, ale mě po nainstalování Teen Style, přestali reagovat downloady typů objektů, nábytku, aut atd... Prostě věci, které jsem takové měla modře blikali, ve výběru (nákupu) už nebyli a když jsem je ve složce downloads obnovovala, stejně se neukázali Mrzí mě to
Jak je to u váš?
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty20.11.07 0:03

Leii, takhle je to u každýho datadisku/balíčku Souhlasím vypne se ti totiž povolení pro vlastní objekty tzn. download Usmívám se takže si to zase musíš zapnout Souhlasím a když to i přes to nejde, stačí to vyjmout a zase hned vložit, to zabere vždycky, ale nejzákladnější je tamto zatrhnout, jinak nejde použít nic z downloadů
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty20.11.07 18:39

to prvy krat spravilo aj mne stačilo povliť vlastny obsah a reštartvať hru Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Sponsored content





Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskusia o sťahovaní   Obecná diskusia o sťahovaní - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Obecná diskusia o sťahovaní
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: SimExtra :: Downloads-
Přejdi na: