Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vaše tvorba

Goto down 
+7
Frderico_99
Bebe_95
KontraIda
-pipa-
Leia Skywalker
Me-myska
Luana
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Vytvárate vlastný obsah ?
Áno - oblečenie
Vaše tvorba - Stránka 10 Default122%Vaše tvorba - Stránka 10 Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Áno - recolory
Vaše tvorba - Stránka 10 Default111%Vaše tvorba - Stránka 10 Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Áno - genetiku
Vaše tvorba - Stránka 10 Default10%Vaše tvorba - Stránka 10 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Áno - meshe
Vaše tvorba - Stránka 10 Default10%Vaše tvorba - Stránka 10 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Áno - z každého rožka troška
Vaše tvorba - Stránka 10 Default133%Vaše tvorba - Stránka 10 Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Nie
Vaše tvorba - Stránka 10 Default133%Vaše tvorba - Stránka 10 Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Celkem hlasů : 9
 

AutorZpráva
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Vaše tvorba - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše tvorba   Vaše tvorba - Stránka 10 Empty07.09.08 18:31

Milujem oblečenie na deti. Nikdy mi nezaberie viac, ako hodinu, nikdy nemusím robiť komplikované strihy, maxis meshe takmer výlučne postačujú, a všetko na nich vyzerá dobre.
Len tak mimochodom, tento sveter som pracovne po celú dobu volala "Vianočný". Keď som robila rukávy - ktoré ani pri najlepšej vôli nie a nie sadnúť dobre - všimla som si, že ono to nie sú Vianoce... ale labute... :)
Vaše tvorba - Stránka 10 Children_casual_02

Značne rozporuplný outfit. Robila som ho strašne dlho, a strašne to na ňom nie je vidno. Je to hádam jediná vec, ktorá vyzerá pri stredných detailoch lepšie, ako na plných. Ale hádam sa to niekomu zapáči, z minulých výtvorov neostala s 0 stiahnutiami ani jedna. Druhý outfit som pôvodne chcela na teenky, ale skôr, než som sa spamätala, som už tričko mala hotové, takže som to prenechala dospelým.
Vaše tvorba - Stránka 10 Adult_casual_02 Vaše tvorba - Stránka 10 Adult_casual_03

Môj obľúbený kúsok, fialová spoločenská róba - po dlhej dobe oblečenie, ktoré som robila na časti. V jeden deň alpha, v druhý vrch, v tretí spodok. Výsledok ale podľa mňa stál za to, ak keď som pri ramienkach skoro prišla o nervy. Šťastie, že mám svoje schizofrenické Ja, ktoré ma v tom podržalo Směji se, šíleně! No a toto posledné... robila som ho neskoro večer, a je to na ňom vidno. Hlavne zozadu. O mojej nesústredenosti svedčí aj fakt, že som ho dvakrát importovala do hry s chybami, a keď som si bola istá, že je všetko 100% fajn, suverénne som vypla BS bez uloženia. Každopádne som si na nich aspoň vyskúšala tvar viazania za krkom a jednoduchší spôsob robenia strihov, čo je dosť pozitívum pre budúcnosť :)
Vaše tvorba - Stránka 10 Adult_formal_03 Vaše tvorba - Stránka 10 Adult_formal_04

Oh, a popadla ma svetrová mánia Jsem ďáblík Normálne čakám, že nabudúce vyrobím sveter pre deti, svetrové outfity, a dokonca aj svetrové šaty... Lol Lol
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Vaše tvorba - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše tvorba   Vaše tvorba - Stránka 10 Empty07.09.08 19:25

WoW Lu máš talent!! Obdivuji tě!
Ten dětský mi příjde velmi realistický. Pečlivá a povedená práce a ten kompletek modelu vlevo je také můj styl. Ty kraťásky s tím tričkem si mě moc nezískali, ale u Liany se mi taky všechno nelíbí Lol
Šaty pěkné, ale umíš lepší, aspoň osobní názor Vííš?
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Vaše tvorba - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše tvorba   Vaše tvorba - Stránka 10 Empty07.09.08 19:52

pekný "vianočný" Lol ale aj zvyšok je pekný aj ked ten druhý outfit má podla mňa divné farby. možno keby bola iba jedna z nich skombinovaná s nejakou tmavšou ale takto moc nie.

a ked tak na to pozeeram spomenula som si že pre deti ani nemám poriadny outfit. myslím s dlhým rukávom. nespravila by si pre dievča outfit? teda mám presnejšie požiadavky:
tričko s dlhým rukávom.
+
rifle

tričko by bolo pásikavé ladené do nejakej červeno-bielo-ružovo-čiernej. jednoducho aby sa to hodilo.
a rifle klasické modré. ako obuv nejaké biele tenisky alebo tak.

velmi by sa mi niečo také v hre páčilo. a ešte ma napadlo že pásiky by mali byť vodorovné.
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Vaše tvorba - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše tvorba   Vaše tvorba - Stránka 10 Empty07.09.08 21:25

Hmm... skúsila som si tie farby dať v Photoshope (prešla som mimochodom na CS-ko 2 : Srdce Srdce Zamilovanost ) dohromady, a zle to nevyzeralo; prejdem si moju fabriku na textúry, či tam niečo v tých farbách nenájdem Souhlasím

EDIT: Haha, som rýchla; niečo som vyhrabala, takže uvidím, ako to pôjde Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Vaše tvorba - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše tvorba   Vaše tvorba - Stránka 10 Empty08.09.08 17:50

no som zvedavá. ale verím ti tak si nepokaz Lol
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Vaše tvorba - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše tvorba   Vaše tvorba - Stránka 10 Empty20.10.08 20:00

pipa ten sveter stále ešte nemám, proste som stále nerobila nič na deti Lol
Ale zato som si dnes nafotila preview ku tohtotýždňovej aktualizácií, ešte mi chýba jedno oblečenie, aby to bolo hotové Usmívám se Tie tri pyžamá zo mňa vypadli dnes, spravila som ich všetky dohromady asi za 2 hodiny, čo je teda pri takomto type oblečenia dosť rýchlo Usmívám se A tak trochu začínam prekonávať svoj strach ku bielej farbe, urobila som môj historicky prvý (!!) kúsok, kde je niečo čisto biele Chichotám se

Vaše tvorba - Stránka 10 Previewhs1.thVaše tvorba - Stránka 10 Thpix
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Vaše tvorba - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše tvorba   Vaše tvorba - Stránka 10 Empty20.10.08 23:10

Mě se to ve velkém nezobrazuje Mám slzy nakrajíčku Ale i jako maličkaté to vypadá úžasně! Skvělé, že se někdo ozval, po tak dlouhé době někde jinde než v debatě...
Skvělé Máš to za jedna!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Vaše tvorba - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše tvorba   Vaše tvorba - Stránka 10 Empty21.10.08 10:19

Ty věcičky vypadají opravdu hezky Lu, takže potlesk Tleskám! Tleskám! Tleskám! si prostě jednička Máš to za jedna!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vaše tvorba - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše tvorba   Vaše tvorba - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vaše tvorba
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: SimExtra :: Downloads-
Přejdi na: