Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Knihy a literatura

Goto down 
+9
smilie911
Luisa
Bebe_95
Nicole
-pipa-
KontraIda
Leia Skywalker
Me-myska
Luana
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty02.11.07 22:20

Já sem teď začala číst Příběh tisíce a jedné noci... Zatím nic moc Mračím se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.11.07 17:46

A já sem si zase objednala další díl Forgotten Realms s Drizztem Jásám!!
Návrat nahoru Goto down
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty04.11.07 13:58

četl jste někdo něco od Tess Gerritsenové?? Je úžasná! (teda pro ty,kdo mají jak já rádi krimi.. Oblizuji se Jásám!! )
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty04.11.07 14:41

Áno, čítala som Gravitáciu Usmívám se Celkom fajn, páčilo sa mi Jsem frajer
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty05.11.07 16:14

Já četla "Dvojče" a "Neznámá" tedˇse snažim sehnat další na netu páč v obchodě to už neprodávají...
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty27.12.07 23:51

Dala som si sľub, že cez prázdniny prečítam všetky moje knihy, ktoré som ešte neprečítala. Takže už som zhltla moju vlastnú Tehanu (moja obľúbená séria Zememoria. Jaj, Zememoria a Zeměplocha, moje obľúbené dva svety ...), ktorej druhá polovica bola absolútne geniálna Srdce

Dočítala som posledné tri diely série Deltora, ktorú som mala požičanú z knižnice. Trvalo mi tri roky, kým som tú dériu prečítala celú *fanfáry pre knižnicu v Považskej Bystrici* A popadla ma taká čudná mánia napísať recenziu. Nikdy ju nikde neuverejním, ale sama pre seba som proste napísala recenziu. Divné.

Pustila som sa do druhého dielu série, čo sa volá ... tuším Kroniky temného dávnoveku, alebo tak nejak. Volá sa to Túlavé duše. Prvá časť sa volala Brat vlk. Keby som si pamätala, kto je vlastne kto, čítalo by sa mi to asi lepšie. Mám to požičané z knižnice, a nie, že by som sa v žánri fantasy pre deti nejako vyžívala, ale rada tie príbehy čítam. Beriem ich ako rozprávky, a navyše tam na každej tretej strane nikoho surovo nezabíjajú, ako je to v Dobšinského prostonárodných rozprávkach.

Už nejakú dobu mám trochu načítané Čarodějky na cestách, moje vlastné. Mám ku nim aj vlastnú Maškarádu a požičané Carpe Jugulum. Už sa teším, mňam. Vííš?

Potom tu mám dva diely série Havrania brána. Opäť z knižnice, a opäť zrejme detská fantastika. Ale z toho, čo som letmým pohľadom zistila, to bude možno niečo viac. Uvidíme, už sa teším ...

A ďalšia vec. Už pol roka čítam jednu zo sérií od V.C. Andrewsovej, požičala mi ju teta. Čítala som od nej Kvety z podkrovia a ešte jedno. Romantika, telenovela v knižnej podobe. Ale je to dobre napísané, a čerpajú sa odtiaľ dobré nápady. Táto séria sa podľa mňa volá Svitanie, ale nikde to nie je uvedené. Súdim len podľa anglického názvu Dawn.

Napokon, túto knihu si šetrím, až nebudem mať čo čítať. Zimoděj, klasicky moje a klasicky od Terryho Pratchetta. Mnohí považujú sériu Toničky Bolavej za rozprávkovú a pre menšie deti, a ja dieťa predsa som a tak sa na ňu strašne teším Jsem ďáblík

Tak čo, stihnem to prečítať ? Směji se
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty02.01.08 19:32

Tak já zrovna čtu něco z klasické literatury, a to Zločin a Trest. Napsal to Dostojevskij. Samozřejmě ne dobrovolně, je to povinná četba. Je to sice dlouhé, ale není to tak hrozné, jak jsem čekala. I když někdy jsou tam nudné pasáže, takže pak nevím, o čem jsem četla. Takže si řeknu, že to nebylo nijak důležité. Ale ta ruská jména jsou vážně pecka Lol
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty02.01.08 19:36

Tak to já asi budu klasická pubertačka...čtu hlavně romány edici princezniny deníky sem přelouskla během týdne....když si půjčím pár kníýek tak sou to hlasvně romány,třeba td čtu 100% Andělé což je o posmrtném životě jedné dívky ale nemyslete si že nuda má stejné problémy jako normální holky je zamilovaná akorát musí plnit důležité nebeské mise atd. zase sem se rozkecala moc
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty02.01.08 19:41

Adi právě, když se rozkecáš moc v jednom příspěvku, tak to vůůbec nevadí. Horší jsou právě ty tuny příspěvků s jednovětním obsahem Souhlasím

Jinak pravda, že zas tak nemusím a ani jsem jich moc nezkoušela, ale Princezniny deníky mám zatím úplně všechny co vyšly a dost mě baví Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty02.01.08 19:44

to chápu ale já se to vždycky snažím omezit proože já se rozepáíšu najednu stránku páč mě baví psát...jenže zasse takové dlouhé Mám záchvat smíchu!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 18:32

Já teď čtu Harryho Pottera sedmičku Perfektní!
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 18:37

Jo. Už jsem psala v debatě, že je to úžasná knížka.

Jinak Rownlingová prý přemýšlí o 8, aby to nějak krásně uzavřela. Bylo by to super. A myslím, že to není drb, bylo to ve správách, a já se jí nedivím, asi to bez svých postav prostě nemůže vydržet Tleskám!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 18:38

Podľa mňa mal Harry umrieť. Bezkompromisne. On mal zomrieť.
Osmičku nechcem ani vidieť Jsem dopálený
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 18:45

Luana:nemyslíš že by to bylo dost kruté?? Mám záchvat smíchu!
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 18:45

Proč ji nechceš ani vidět Neuvěřitelné...
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 18:51

Souhlasím s Luanou. O čem by to bylo? O tom jak chytali zbylé přívržence Voldemorta nebo by si vymyslela nového hlavního záporáka? Nebo by to bylo naprosto o ničem? Já mám prostě pocit, že to chce paní spisovatelka jen natahovat.
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 18:56

tak to je taky možnost no ale zase na tom vydělává slušný prachy Jsem frajer
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 19:03

Harry Potter 8 - True story about Marauders Vypouštím dušičku
Nie, vďaka ...
Pottera už dávno nežeriem. Možno som krutá - nie, oprava, ja som krutá -, ale konečne chcem, aby sa natočil siedmy film, Watsonová s tou svojou tváričkou zaliezla niekam do kelu, všetky postavy žili šťastne až do smrti a všetko okolo potterománie utíchlo.
Harry Potter od piateho dielu nie je ono. A to vravím ako niekto, kto tie knihy začal čítal, keď ich skoro nikto nepoznal.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
Anonymní
Anonymní




Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 19:03

Mno bylo by to třeba o tom jak si Harry našel partnerku a měl s ní málý potterčata Perfektní! to k happyendu patří
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 19:03

Osmička nemůže být. Sedmičkou to prostě skončilo a jestli bude psát dál, tak to vážně ztratí na kvalitě.
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 19:07

To bych neřekla, může to být dobrý. Rownlingová mě zatím nikdy nezklamala. Tím to končí... Nashledanou.... (můj konec pro toto téma)
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nikca01
Vážený občan
Nikca01


Poeet p?íspivku : 436
Age : 30
Registration date : 24. 11. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 19:35

Já bych k tomu taky něco chtěla říci. Vždyť tam bylo napsáno, že Rowlingová, chce možná napsat osmičku až někdy za deset let a už by to nemělo prý být o Harrym, protože 7.čkou to opravdu končí Oblizuji se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 19:44

Harry Potter 8 a nebude to o Harrym? Směji se Nevím, jsou to jen dohady Souhlasím A já se nechci díky tomu prát. Ažbudeme vědět něco víc, budeme chytřejší Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 19:50

Teď jsem četla nějaký článek a ona tam říkala, že jestli napíše osmý díl, tak pochybuje, že hlavní postavou bude Harry. Ale četla jsem to na stránkách blesku a to není zrovna moc věrohodný zdroj Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty03.01.08 19:52

Ehm...ehm... myslím, že na ty bulvární plátky máme stejný názor Zešílel jsem..hech..
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Sponsored content





Knihy a literatura - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy a literatura   Knihy a literatura - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Knihy a literatura
Návrat nahoru 
Strana 10 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Literatura-
Přejdi na: