Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jakékoliv fotečky ze hry

Goto down 
+11
ZikyOrias
Mitkey
smilie911
alca009
Nicole
petulka
-pipa-
KontraIda
Me-myska
Luana
Leia Skywalker
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next
AutorZpráva
Nikca01
Vážený občan
Nikca01


Poeet p?íspivku : 436
Age : 30
Registration date : 24. 11. 07

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty03.08.08 12:54

Jojo, když jim se ta rtěnks hodila nejvíc. Smázla jsem si downy a dala si tam jiný, ale rtěnky, co jsem si stáhla jim vůbec nesluší, jdu do hry, ať odfotím, jejího bráchu a její dětičky.. Opravdu zábavné!
Návrat nahoru Goto down
Nikca01
Vážený občan
Nikca01


Poeet p?íspivku : 436
Age : 30
Registration date : 24. 11. 07

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty03.08.08 22:24

Tak tady máme Alana:
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshot559cd63c75a1da2pe9
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshot559cd63c75a1da2pe9.8f62155272

Tu Katie:
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshot559cd63cd5a1d96rs2
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshot559cd63cd5a1d96rs2.dc7669bf41

A tady Salema:
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshot559cd63c35a1d94tr6
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshot559cd63c35a1d94tr6.5b6dfaf777
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty04.08.08 9:00

Tak ty vypadají mooc hezky, moc povedený dětičky Dávám ti pusu
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty04.08.08 15:44

Ty jsou nádherné Srdce
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nikca01
Vážený občan
Nikca01


Poeet p?íspivku : 436
Age : 30
Registration date : 24. 11. 07

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty04.08.08 18:57

Díky, jsem si zamilovala ten skin a ty oči, díky těmto věcem jsou dětičky takový, jací jsou Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty06.09.08 20:49

Věděli jste že batolátka se mohou uvelebit na psím (nebo kočičím) pelíšku??!! Neuvěřitelné... Směji se Směji se
Ať už je to jakkoliv, je to děsně roztomilí Směji se

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshotf5b86c92b5cecdftp6

Vzadu můžete vidět vyrostlou Cleo, kterou znáte jako kotě a malého chlapečka Samuela, který je strašně srandovní dítě Opravdu zábavné! Ale nejoriginálnější jaké jsem kdy měla Sexy
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty06.09.08 21:03

Jé, to je roztomilé Zamilovanost Už jsem dítě nechala jíst zvířecí jídlo, to je taky úžasný pohled, ale o tomhle jsem teda nevěděla Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty06.09.08 21:30

Tak to já nevim ani o jednom teda... Směji se ale tahle fotečka je opravdu rozkošná Zamilovanost
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty07.09.08 9:39

Když už jsem vám ukázala Sama, tak tady mám jen trošku z vínku mého archivu. Ale myslím, že si v nejbližší době zahraju i se Stobbarttovíma Přemýšlím

Dvě fotky ze Svatby :
Před obřadem -
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshotf5b86c9235cb154oj0
Po obřadu -
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshotf5b86c9255cb183io8

Ještě před narozením Sama o Vánocích :

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshotf5b86c9255c874eet3

Sam jako malý s maminkou :

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshotf5b86c9215cb0c7eq8

Rodiče spolu.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshotf5b86c9215cb0cdcm6

Sam, když se učí chodit s maminkou a svým ještě nenarozeným souozencem :-D

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Snapshotf5b86c9255cec86bi5
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty07.09.08 20:36

Ty sou hezkýýýý, fakt povedený, moc se mi líbí Zamilovanost Srdce svatba byla určitě krásná Perfektní! a copak to má ta sympatická simka na sobě?? jak má to tričko a béžový kalhoty?? ukážeeš?? Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty08.11.08 13:44

Opakování událostí u Hájků Vííš?

Shrnu to rovnou Usmívám se první smutnou událostí byla smrt Lucy...
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Lucyumelawq3
...což Lenka brala dost špatně a jaksi se z toho...zbláznila Já nic, já muzikant
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Lenkasezblznilamc3
...a aby toho nebylo málo, následně umřel i Leo...
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Leoumelvp0
Ale zpátky k těm radostnějším událostem, mezi které patří nový přírůstek do rodiny, kterým je malá Lucka Usmívám se
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Luckalw3
...která rostla...
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Malluckawg8
...a rostla =))
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Luckajakodtjl7
Poté Lukáš odešel na univerzitu a Míša s Tomášem k tomu nemají daleko...zatim se ale ještě drží doma Usmívám se
A Tomáš si našel cestu k Amy Lee... =)
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Tomaamyln8
Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Vobtbi2
Návrat nahoru Goto down
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty08.11.08 13:47

Nemám teď ve vašich rodinách moc přehled. Červenám se... Ale fotečky jsou pěkný
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty11.11.08 22:10

Myšičko promiň. Ani jsem na tvůj krásný příspěvek neodpověděla. Moc pěkný, ale smutný fotečky Pláču! Ale dětičky ti snad tu rozmrzelost nahradí. Jsou moc krásní Souhlasím


Můj páreček Kondlerovců si Julietino těhotenství pořádně užívá. Mají pohodvoý život plný překvapení i těch drobných starostí. Žijí v klidu, nikam nespěchají a společně se těší na to malé.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 35gc8

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 37wi2

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 38gd2

Užívají každé společné minutky, i když Petr musí chodit do práce a Juliet se mateřsky vzdělává. Hold začátky jsou těžké.
To ještě netuší, co je to vlastně čeká.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 41zw8

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 40uh6

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 48zx5

Ale už velmi brzy zjistí, jak moc je potřeba obětovat pro jejich dávný a teď už tak živý sen. Čas, zájmy, koníčky, společné a romantické chvíle, kde budou jen oni dva... Ale myslím, že jim to všechno ty malé dokážou nahradit...

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 50bw8

Co myslíte?
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty11.11.08 23:35

Takže dvojčata - páreček? Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty12.11.08 0:28

Vypadá to tak, už sem zvědavá Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty12.11.08 20:54

Tipuješ správně Nici Chichotám se
Brzy vám přihodím pokračování, ale vy by jste taky mohli něco přihrát Jsem jako anděl
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty22.11.08 14:30

První šipka v mé historii hraní simíků Mám záchvat smíchu!

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 62vn8

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 63en7

Ale vraťme se k budoucí mamince Juliet, která dostala v koupleně první kontrakce.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 50gh7

Narodila se jim zdravá a jednovaječná dvojčátka. Děvčátka Clare a Mary. Pokojíček pro ně byl už zaplněný postýlkami, přebalovacím pultem, lampičkou a nějakými ozdobami zbarvený do dívčích barev.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 56ut3

A rodiče byli šťastní dřív než kdy jindy. To ještě neušili, že je čekají perné časy, kdy na sebe nebudou mít skoro čas. (Přes celý ten čas, kdy děti byly ve věku dítěte a batolete se stihli obejmout nebo políbit snad jen jednou.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 57ra6

A to byli rádi, že měli tak vynikající a obětavou zahradnici, jelikož zahrádku stíhali jen ztěžka.
(A byla opravdu velmi obětavá Opravdu zábavné! )

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 58iw1

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 59zh0

Mezitím se do rodiny přidal ještě jeden toulavý tvoreček Sexy Představuji Aiko Usmívám se

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 66hc5

Ale ať už práce se sobeckými miminky byla jakkákoliv, Juliet si mateřství užívala a o dvojčátka se věrně starala.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 69ak3

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 70wz6

Ale malé rostly jako z vody a brzy přišla na řadu velmi skromná a tichá oslava. Juliet s Petrem měli raději svoje soukromí a přátelé zvali spíše na návštěvy než na uspořádané oslavy.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 72ma7

Oba se velmi těšili co se s holčiček vyklube.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 77qq4

Těšíte se taky? Já nic, já muzikant

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 76cs4
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Lení
Typický pacholek



Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 08. 11. 08

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty22.11.08 22:03

To je krása, rozkošná dvojčátka, poznávám správně svůj domeček? Náklonost
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty22.11.08 23:19

Samozřejmě a hraje se v něm naprosto úžasně Dávám ti dar Já mám totiž velké nároky na domečky. Když mám rodinu, tak potřebuji větší, aby se mi splnily mé stavitelské sny, ale zase se v něm nesmí špatně hrát nebo musí mít správné rozestavění. A když mám samotáře, je to samozřejmě lehčí Lol Ty tvoje splňuji všechny podmínky pro dokonalý dům Perfektní!
A ty dvojčátka se vám snad budou líbit hlavně jako batolátka... Myslím, že se Petrovi a Juliet povedla Oblizuji se
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty23.11.08 13:59

No ale co chudinka dělá na té zemi Chichotám se Všechny novorozenci vypadají stejně, takže si počkám na batolátka. Doufám, že budou stejné, to se mi líbí nejvíc.
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty23.11.08 16:47

Na koberečku Dělám ksichty Chichotám se Vím že novorozenci vypadají stejně, proto se těším na vaše názory po přidání dalších fotek Chichotám se Ale ještě chvíli vydržte, brzy se do dalšího příspěvku pustím, ale teď mám na práci hlavně balení Vánočních dárků Líbám tě!!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty24.11.08 18:27

som zvedava na to aky budu ked vyrastú Souhlasím rada pozorujem ako sa simovia menia
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty27.11.08 14:58

Mám tady pokračování z rodinky Kondlerovic.

Holčičky nám vyrostly do krásy a myslím, že si rozumějí. Sice Clare pomaleji došlo, co to po ní sestra chce, ale nakonec sourozenecké objetí skončilo úsměvně.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 80ny3

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 81wf3

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 82ef9

Maminka se po galejích s dětmi vydala uvolnit do města. No, hlavně za účelem koupit dvojčátkům nové oblečení, takže zas taková dovolená to nebyla, ale jí stačilo to, že mělo smysl se půvabně obléci, namalovat se a řádně učesat.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 79fq2

Tatínek se o dcery pilně a odpovědně celý den staral a byl spokojený. Dívky se mu do očí i srdce zapsaly jako poslušné a klidné panenky s řádkou živočišné krásy. Obstaral vše potřebné, ale nakonec byl rád, když mohl zádům dát chvíli oddych a uložit děvčátka ke spaní.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 87ok2

Kříži však neulevil dlouho a i po perné práci jejich zahradnice, se na zahradě začaly objevovat nemalé vady. Petr má pro přírodu a svou zahradu slabost, takže se sebral a šel na čerstvý noční vzduch.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 86ai0

Nemohl si ovšem nevšimnout zvláštního zvuku. Po chvíli naslouchání si byl jist, že je to jeden z pejsků a když se nepatrný zvuk proměnil v kvičení, neotálel a šel se podívat za boudu, odkud to vycházelo. Za minutku se nedivil. Když tam dorazil, vytí přešlo a místo jednoho psa, Aiky, která jej nastojistě vydavála, tam byli dva.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 83bl4

"Aiko! Ty šikulko, ty jsi byla těhotná a nic jsi nám neřekla? Vůbec jsem na tobě nic nepostřehl, ale pravda, že bylo plno práce s dvojčaty. Omlouvám se drahoušku. Jsi šikovná, žes to takhle sama zvládla. Ještě štěst, že tam ten drobeček byl jenom jeden," smál se Petr.

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 84tl2


Po malém vyprávění tu máte fotečky dvojčat. V příštím přípěvky příjdou další Souhlasím

Starší Clare :

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 100bk4


A mladší Mary :

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 99go1
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nikca01
Vážený občan
Nikca01


Poeet p?íspivku : 436
Age : 30
Registration date : 24. 11. 07

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty27.11.08 21:19

Ty holčinky jsou naprosto uzasne.... moc se povedli, a takove prekrasne prekvapko na te zahrade bych chtela mit jednou v realu, to by byla svanda, skoda, ze ja mam psika, ne fenku ;)
Návrat nahoru Goto down
Lení
Typický pacholek



Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 08. 11. 08

Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty29.11.08 19:06

Ty holčičky, jsou vskutku nádherné!!!! Líbám tě!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakékoliv fotečky ze hry   Jakékoliv fotečky ze hry - Stránka 28 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jakékoliv fotečky ze hry
Návrat nahoru 
Strana 28 z 30Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: SimExtra :: Simfotky-
Přejdi na: