Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 a.d.a

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 9:14

Pěkný. Moc, jen mě mrzí, že to vaše krásné přátelství s Kikinou, už není Mám slzy nakrajíčku To mě opravdu mrzí Jsem smutný
Kdyby se však něco změnilo... Dej vědět!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 9:23

Nu, je to divný, když už se znáte takhle dlouho, aby to takhle náhle skončilo...ale zase, jestli je to něco moc vážnýho...nechci se v tom šťourat, hlavně, že máš i jiný dobrý kamarády Usmívám se já sem se taky odcizila od svýho nej kamaráda...ukážu vám ho na fotce Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 14:20

Holky děkujuu... aji nak teda včera nastal den kdy jsem byla ráda že už s ní nekámoším, protože... Jsem poznala že lid které ona pomlouvala.. ano pomlouala dost lidí o kterých říkala že jsou její kamarádi.. notak dost lidí keré pomlouvala tak jsem vnímala to co o nich říkala a nebavila se s nima, te dpoznávám že jsme byla slepá... tak jako příklad vám dám tře Vanessu. Kdysis byly s Kristnou hodně dobré kamarádky, ale ona ji dost pomlouvala a já Van neřešila. Pak se pohádai a skončilo to. Vanese jednou ruply nervy a vyčetla Kristině že ji pomlíouvala atd. Já byla zrovna u Kikiny a tak jsem s ejí na icq zastala a pořádně se do Vanesy obula..přiznám se že nepadaly pěkné várazy... Včera jsme se bavilis kámošem, se svatou toho už jsem tu ukazovala :-* no on Vanesu miluje, nevím jestli mají svůj vztah vyřešeny... No a prostě on se o ní bálů, ře má sebevražedné kecy že chce všechno zkončit( má celkem dost problému jak sem pozdeji zjistila v rodine) A tak protože to co říkala jak mi to přeposílal znělo fakt vážně, tak jsme si u vědomila jak jsem ji tehdy nadala a rozhodla se jí omluvit dokud k tomu mám příležitost.... No a prostě jsme ji napsala a dali jsme se do řečii... zjistila jsem že všechno co Kristina říkalanení pravda ... prostě k téhle holc em idocházejí slova.. je tak strašně fajn... No prostě jsme pokecali a pak jsme eomlouvaly jedna druhe.. ona říkala že by se měla spíš omlouvat ona že prostě mě nikdy nevnímala atd a že prostě je ted ráda že jsme jí napsala... dokonce měla tolik důvěry že mi svěřila svoje problémy.. prostě během jendoho pokecu se z nás stali opravdu dobré kámošky a snad s nikm jsme ještě tak nepokecala... Doufámže s ejejí problémy vyřeší...

Je asi o rok mladší, alevypadá na víc a ted jsem strašně ráda že ji znám...

Noa fotečka.. ona jich má hodně ale tahle se mi nejvíc líbí

a.d.a - Stránka 3 246f410

A tahle je ještě z doby když se bavila s Kristinou

a.d.a - Stránka 3 257ff52
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 14:55

Pomluvy sou ošklivá věc Protestuji tak snad bude Vanessa v pohodě!! Souhlasím přeju vám vaše nově objevené přátelství Dávám ti dar
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 15:00

díky.. no pomluva je jedna z mnoha věci proc jsem s Kristinou skončila... nemyslím že bychom s Vanesou někdy mohli být nejlepší kámošky.. ale každý dobrý kamarád je cená věc,.. a myslíím že ona je hodně fajn
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 15:49

Jelikož se nudím pujdu po vzoru me-mysky a představím lidi z netu :-*

Neberte to jako pořadí, budu je vybírat náhodně ale nejvíc pro mě znamená z netu Miken Poznali jsme se díky Nikce a to taky přes zelené forum. Tenhle kluk mi hodněkrít hodně pomohl a vždycky s ním byl super pokecík.. ale fotku nemám :((

Potom abych nejmenovala všechny jsou to všichni z fora povidky a taky tady se simlinu :-*

Pak tady máme Elišku Todle je prosě bezvadná holka.
a.d.a - Stránka 3 15513978-26905069

Deniska tak tuhle holčinu mám vážně zapsanou hluboko v srdíčku.. prostě jsme si padly do oka...Dokokce jsme spolu měli organizovat akci asi pro 200 lidí, ale nějak s toho sešlo..

a.d.a - Stránka 3 13935830-35461759

Danus... k téhle holčině docházejí písmenka... prostě moe Zlatí

a.d.a - Stránka 3 20121470

Kačka.. alias Kaciisko... Prostě mi hodně pomohla, vlastně je to jedna z mnha holek kterou jsem poznala díky Davidovi... Ale o tohle nejde, prostě holka z velkým srdíčkem na správném místě
a.d.a - Stránka 3 21730663-32759306 a zbytek až se minebude sekat Pc... a že těch lidiček ještě bude :-)


Za fotky s Davidme s eomlouvám, ale mě to nějak nešlo nahrát... ty jiné..
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 16:42

Sice jsme se o nich moc nedozvěděli, ale vřím že jsou fajn Chichotám se
Jinak pomluva je jeden z nejhorších hříchů. Je to ublížení cti a čistoty toho druhého. Zraňování psychiky a seběvědomí...
Nebudu se k tomu více vyjadřovat, ale pomluvy vím, že jsou jednou z nejhorších zkušeností.
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 16:44

Nuu, já všechny ty lidi neznam z netu, ale většinou díky netu jo =)) plno sem jich poznala až v osobním kontaktu, hlavně co se týká Mikiho kámošů Usmívám se akorát tyhle lidičky sou prostě asi ty nejdůležitější nu... samozřejmě hned po Lukym =))

Ale jinak co se koukam, tak moc sympatický lidičky Usmívám se přátel neni nikdy dost Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 17:52

:) děkuju holky a jdu dáo :)

Liduška tohle je rostě úolně bezvadná holčina.. krásně zpívá na youtube je jeden klip ze srazu Dg a AU(david a Anička z XF) a když je mi smutno tak ikdyž není moc kvalitní tak mě celkem nabije, jako psaní s touhle holčinou. Chce jít do nějaké hudební soutěže jestli bude x faktor dvojka.. A já věřím že to doáhne daleko.. z lidí které jsem poznala díky Dejvovi a Aničce mi asi přirostla k srdíčku asi nejvíc.

a.d.a - Stránka 3 24f526d

noa ataky ten klup kde zpívá.. není to moc slyšet

https://www.youtube.com/watch?v=K5trLOhL67g&eurl=http://dave-gransky.blog.cz/0806/liduska-whats-up

Evička holka která se snaží pro každého udělat co nejvíc.., Vzala si na starost organizaci srazu a hodně s ním pomáhala, je s ní skvělý pokec...

Liborek to je prostě jediný fanda z řad kluků který s esnaží.. a nepřirostl jenom ke mně ale snad všichni ho mají ráda

Na téhle fotečce je on a Evička o které jsme mluvila víš

a.d.a - Stránka 3 BElZ_3ln1A

Martínka.. alias SUPERGIRL takhle přezdívka jí sedne, je to opravdu super holka, se kterou jsme se sice se začátku moc nebavili, ale pak se to tak nějak... sejně jako Evička je členkou Ševčíkovi mafie.. Tudíš s toho vyplývá že v superStar fandila MArtinovi Ševčíkovi.. Ševčíkova mafie stýkají se ze Ševou a mají s ním dost fotek--- a je to prostě... no moe MArtínka Dávám ti dar na fotce je (zase) s Evičkou
a.d.a - Stránka 3 BElZ_39qkO

a prozatím nakonec dám si menší pauzu je tu Lucinka ale o ní opravdu nevím co bych řekla.. bydlí na Moravě a asi stejně jako já by ráda do Prahy.. no uvidime

a.d.a - Stránka 3 253bf55
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 19:23

X-faktor jo?? Tak to sem zvědavá =)) mně totiž zpívání baví, zpívam si furt Chichotám se ale takhle nikam bych nešla, zaprvý si myslim, že to neni až tak dobrý, i když mi furt táta řiká, že bych se tim měla živit... ale já vim svý Směji se ani na to nemam povahu =))
Ale Lídě ať to vyjde Máš to za jedna!

A pak je mi něčim sympatická i Lucka dole Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 19:28

jj děkuju za ni:)-- nojoo ona je sympatická každému jak jen to dělá? :D... Pokud ti zpěv fakt jde tak to skus za pokus nic nedaš:-*
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 19:40

Nevim, někdo na to má asi vlohy Usmívám se

Asi si přehlídla informaci o tom, že na to nemam povahu, to myslim jako vážně, takže žádný takový =)) nedokážu dělat nic před lidma, sem ráda, že sem se překonala při tanci v klubech =))


Naposledy upravil Me-myska dne 12.07.08 20:17, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 19:42

nepřehlídla.. já tě tu nebudu prudit, ale jestli máš heký hlas... no je to tvoje věc
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 21:27

Jenže, když to řikají lidi, ještě to nemusí bejt pravda, na nějakou Superstar by to zaručeně nebylo... Směji se stačí mi, že nezpívam falešně =)) do nějaký zpěvačky mam opravdu hooodně daleko Lol
Už jen vypovídá to, že mě slyšelo zpívat hodně málo lidí...fakt se moc stydim Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty12.07.08 21:31

dobře.. já se ti v tom šprtat nebudu.. je tot voje věc Myško :-)
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty13.07.08 12:25

Tak už opustím Dejva a Aničku, ale u netu ještě přece jen zůsanu.. ted vám představím lidi které jsem poznala nedávno, al už mi na nich záleží, je jich pár avšechny sem je poznala v místnosti GRAFFITI na chatu kde jsem nedávno zabrousila a od té doby jsem tam ,,pečená vařená" Jsem jako anděl

Jirka.. skvělej 17tiletej klučina se kterým se dá pokecat at už o sprejování, neobo o jeho práci... a taky vám prozraqdím že se do jedné holčiny na chatu zabouch byl tam problém že Monča se zase zamilovala do mýho brášky, ale už je vše v pohodě...
a.d.a - Stránka 3 11300951-35812135

A už zminovaná Monča alis Potvůrka :D včera oslavila 15té narozeniny a jak jsem se zmínila zabouchla se do mýho brášky( možná spíš bych řekla do jeho graffitů Jsem jako anděl ) Ale jinak je skvělá :-*... snaži se kresllit ale začíná
a.d.a - Stránka 3 7665293-36197961

A mončina sestřička Petra je taky skvělá, ty dvě spolu neijou, ale strašně si rozumí.. vlastně v těhle llidech se shodnu i se svým bráškou
a.d.a - Stránka 3 20091519-34713676
A nakonec s kým jsme se tam tak víc poznala je naše adminka Pavla... prostě graffitářka tělem i duší :))
tak
a.d.a - Stránka 3 15367722-17701564

A nakonec vám představím človíčka kterého znám od narození... je to můj bráška... A možná i nejlepší kámoš,.. prostě si rozumíme,občas s epozastavím nad tím jak si někdo stěžuje na sourozence, já takové problémy nemám, vždycky když mám nějaký problém nebojím s ejít za ním a svěřit se mu, vím že se mi pokusí poradit a když ho už nic nenapadne tak mě apson rozesměje.. Mezi jeho největší záliby patčři Graffiti... HipHop a pak už to tak míchá
a.d.a - Stránka 3 25b0352
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty17.07.08 20:25

Opět sympatický lidičky Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty18.07.08 10:11

díky :-)
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty18.08.08 21:16

Ta,k jsem z lázní z5 a časem nahraju fotky.. zatím muzete kouknout aspon na videjko :))

https://www.youtube.com/watch?v=6d-EjqD-ro8
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty18.08.08 22:50

Tak už se těšim na fotečky Usmívám se

Jinak video je moc hezký Dávám ti dar
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty19.08.08 14:01

Kuju fotky budou jen co vysetrim vic casu.. mám asi 200 fotek a to mi jeste bue posílat kámoška :D... ale ze začátku vám jen představím lidičky.. protože dávat to všechno najednou bych byla magor
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty19.08.08 22:08

Taak a už du dát pár foteček

Tohle je snad nejhezčí fotka kterou s tama mám.. jsou na ní Nikča, Káta(pětikolka) a robin.. tři lidi které mám hodně ráda ...

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SELx

No tohle budu já :D ale tu fotku nemám ráda

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SEMD

Nikča a Denča s martinovýma maskama :D
a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SENg

Kubík


a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SF51

Lenička a Lenička

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SF6z

Nikča a Denča

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SF7c

Dominik a Julius

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SF8R

Juli tak do tohohle kluka tam byly všechny blbé... a byly celé happy když jim jen řekl Ahoja bály se s ním seznámit.. to nechápu já se s ním dala do řeči normálně... a pak jsme kecaly a zdravili se pravidelně a holky upe zavideli sem nechapala moc.. je celkem hezký ale zas tak jak tvrdily ne

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SF9z

Já a lili

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFaw

LILI a ROBIN

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFbh

Lilinka moje zlatá
a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFbP

Sme se rvali

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFdC

Kepuč,Dominik a Robin

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFi4

Ivánek.. taky kluk na kterýho nikdy nezapomenu

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFnt

Deniska moje malinká

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFBu

Já a Káta.. Katulce sem za hodně vděčná... hodně mě podržela a nikdy na ni nezapomenu :-*
a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFEF

Já a Terinka.. milujinkám..vždycky když už sem neměla za kým jít tak jsem se zašila k ní


a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFFp

Ivánek úpe mrtě kundácká fotka

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFNo

Holky

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFOj

Martínek spal

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFRu

Robin

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFSK

Káta na maskaráku.. jsme šli za svatební průvod

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFUo

Pralesní ženy

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFV7

Martínek blb si namazal ruku voskem

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFW4

Todle nás nutili jíst

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFWL

Krteček víteček.. nás terapeut

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFXk

Mirka.. s tou jsme byly když kata odjela jako siamská dvojčata

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFXX

Já a Baruška.. tropaslík muj milovanej

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SFZt

Radsi NOCOMENT

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SG0c

Já a Martínek

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SG1f

já a Lenička

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SG39

Robin( Sněhurka) jen nevím kde nechal svých 11 trpaslíku

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SG46

Martínek na botišce.. všecky svá fotky z toho dne mi smazal ale na tudle zapomnel :D

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3SG5s
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty19.08.08 22:45

Tak koukam, fotek je docela dost =)) ale je vidět, že ste si to skvěle užívali, moc hezký Dávám ti dar
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty20.08.08 14:42

hih.. todle je ,,jenom" asi 30 fotek mám dlaších dveste a jeste mi bude posilat Kata
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty28.09.08 16:50

Tak bych zase chtěla jednou představit 2 človíčky na kterých mi velmi záleží jednim z nich je moe ,,maminka" Hrajeme takovou detskou hru na rodinu xD... Danuška.. prostě sQvělá holčina díky ní jsem poznala že spousta věcí je jiná než jak vypadá. Prostě kdybych měla popsat jak moc ji mám ráda tak bych tu byla na dlouho ale hlavní je že to vím já a ona.

a.d.a - Stránka 3 GuK8_3Y7AJ

A druhý je můj bráška.. zase samozřejmně jen nepravý protože svýho jedinyho pravyho brasku ush sem vam ukazala davno. Honzikovi je 14 ale ve hre 1rok. Holky o něm občas rikaj zhe je magnet na holky a kdyz ho nekdy vidi tak se smejou kd ejsme ho nabrala a podobne tak nvm. Obcas me opravdu hodne se*e, třeba když hrajem na icq tu naši hru a on na me jakoby bylije mliko nebo me prasti panvickou. Ale zas emě umí hodně potěšit jako třeba včera kdy mě dokázal hodně pomoct a vytáhnout mně ze strasne depky. Vlastne ani jeho ani Danusku neznam osobne znam,e s epo internetu, ale planujeme nekdy sraz, protoze sou to lidi s kterymi si opravdu rozumim. Hodne se s nimi nasmeju. No dovedete si představit medvídka pů jak tanci kolem tyce? Jednou to na me HonziQ vypatlal a ja se malem udusila smichy, ovsem zahy mi sklaplo kdyz rekl zhe ted tam vidi mne xD... Proste super klucina... fiha to sem se rozepsala :D

[img]a.d.a - Stránka 3 GuK8_43ScE

a.d.a - Stránka 3 20270969-42914981

a.d.a - Stránka 3 20270969-39099254

a.d.a - Stránka 3 20270969-38016488

A taky kdyz ush sem pisu tak si mozna jeste vzpomenete jak jsem psala zhe jsem s epohadala s nej kami... Tak to vypad azhe jsme s epo trech mesicich usmirili, ush spolu mluvime na icq. Ted jsme mely tydne reditelske volno a pres ne jsme spolu kecali, tak uvidim jak to bude ve skole Na icq mi pripada jako by s enic nestalo prooste jsme si zacli psat a pisem si jako predtim. Ani jedna z nas s ezatim k te hadc enevratila tak jsme zvedava jak to pude dal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





a.d.a - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a.d.a   a.d.a - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
a.d.a
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Předvěďte se nám-
Přejdi na: