Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Ziky Ac Yanto

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Ziky Ac Yanto Empty
PříspěvekPředmět: Ziky Ac Yanto   Ziky Ac Yanto Empty18.06.08 15:59

Jméno: Veronika Onderková
Narozeniny: 24.6.1996
Znamení: Rak
Povaha:
Koníčky: sport (zimní bruslení, fotbal, skate-boardin, motosport, cyklistika),
počítač (internet - forum, e-maily, obrázky, hry - The Sims 2, Flat Out 2, Cal of Duty, Counter),
škola (přestávky, český jazyk, atrium, chodba, nástěnka),
muzika (hip-hop, punk, techno, rychlý songy, mixy),
knihy (romány, sci-fy, fantasy, magic, detektivky),
prázdniny (stanování, borůvky, přátelé, rybník, volný čas)
Zvíře: myš (Fidorka)
Ostatní: Jsem hodně náladová, poslední dobou uzavřená, drzá, tichá, samotářská...
Chodím do Zš a Mš v Lišově a navštěvuji 6.A.
Mám celkem velký problém si tu najít přátele, protože celá třída (kromě Kristýny a Šárky) mě nepřijímá, pomlouvá, uráží... Celou třídu nesnáším a to mě mění - dřív jsem byla přátelská, veselá a všichni se e mnou bavili.
Příchod do 6. třídy to všechno změnil - nikdo se se mnou nechtěl bavit, všichni pomlouvali a tak jsem se uzavřela a začala být... podrážděná.
Ke škole: Celkem mě baví Český jazyk a Literatura. Co nesnáším je Matematika, Fyzika, Angličtina a Přírodopis.
Bydlím v Lišově s mojí mamkou a tříletou sestrou Zuzanou. Moji rodiče jsou rozvedení a s otcem se nevídám.
Mám pouze dva přátele, kterým věřím a to je
Pavel Luksch - kamarád ještě ze školy v Novém Vrátě. Je o rok starší jako já, ale navštěvuje stejný ročník.
a
Veronika Jiráčková - moje nejlepší (a asi jediná) kamarádka z Ledenic. Je stejně stará, jako já.

Vzhled: jsem malá (pod 150cm), vážím 37kg, mám zrzavé valsy pod ramena, šedo-modré oči (na dálku stejné+zelená), tvář posetou pihami.
Moje přezdívka (Ziky Ac Yanto) - Ziky je mnou vymyšlené jméno pro dívku z Dračího Doupěte (hra) a Ac Yanto (je její příjmení) je Bůh bílých lidí (Ac Yanto se my líbylo a našla jsem ho z příručky o bozích)

No, jinak nic jiného vám o sobě asi neprozradím, ale postupem času přidam fotky, i jiné informace. Teď momentálně mi nefunguje imageshack a jiný info mě nenapadá...
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Ziky Ac Yanto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziky Ac Yanto   Ziky Ac Yanto Empty18.06.08 23:17

Bezva. Zase o tobě něco bližšího. S děckama to znám. SIce nevidím do tví situace, ale prožívala jsem velmi nespravedlivou psychickou šikanu.
O tom se ale pro zlepšení nálady nebudeme bavit.
Byla jsem překvapená tvými sporty. Já nějaké pak vyjmenuji, ale jinak dělám skoro všechny. Sice se rozcházíme ve snowboardu nebo skateboardu, ale kdyby se všichni zajímali o totéž některé sporty by jaksi neuspěli Lol
Bezva, jen mám naprosto jiný názor na hudbu Tančím! Ale což.
Na fotky se těším. Jsem gentleman
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Ziky Ac Yanto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziky Ac Yanto   Ziky Ac Yanto Empty28.06.08 21:46

Ziky,,. tak vím o otbě něco bližšího... s šikanou jsem se setkala jen u kámošů s tím jsem nikdy neměla problém... skvělé info
Návrat nahoru Goto down
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Ziky Ac Yanto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziky Ac Yanto   Ziky Ac Yanto Empty15.11.08 5:22

Poslední dobou mam divný nálady Jsem dopálený ... Smajlíci je skvěle vystihnou - Protestuji Jsem agresivní Nadávám!!! Jsem uražen To je nanic ale hlavně asi Mrzí mě to Pláču! ...
No prostě nevim, ale procházim si nějakym divnym období, určitě to znáte všichni Souhlasím
No a nevím proč jsem začala kutit takový kraviny... No podívejte sami:



Girl's broken heart, or if the lost love (14.11.2008)

"I sit there on the bed with head in hands and thinking about all what happened between us ...
I realize you a good time, when you told me that I also love, or when we skated on the lake as soon as it frozen water ...
But when you went on an important journey. You are not far away, but you were not even in my ... I remember how I loved in your back yet another, with whom I have deceived you ...
But also that we left off. Our relationship endured, but has lost all sense of joy and love.
But I wonder: Why?
What was the final part when you decided to quit?
When we broke up, I knew that I had no sense of our relation ... But now, after some time I am aware of what I lost.
In its emptiness I feel inside ...
We also remain friends, but that I told you you may be, or that those looking into the eyes of a huge pain to my heart and my soul ...
I'm suffering from knowing that we are just friends.
I'm suffering from the idea that it has never change ...
Why?
What did I do wrong?
I know I did in my life a lot of mistakes, but who is perfect?
And you did a lot of things, which now lituješ.
Lituješ and that is all gone? Or are you glad you were rid of me?
Challenging me, for you that I was just a burden ... In doing so, I wanted to be an element of your life, your angel, your love ...
Please, if I made the big mistake me, forgive me ...
I 'm sorry, I apologize..."


Ziky Ac Yanto Sad3girlzj0
Ziky Ac Yanto W500


No tak snad se vám to podaří "nějak" přeložit...
Poslední dobou mam depresivní nálady a takovýchle nesmyslů píšu hodně... Nevím ani jestli to je pravopisně dobře, ale kamarádka to (pomocí fůry slovníků a trochy praxi z Angličtiny) rozluštila...
Doufám že se bude líbit a když přečtete a přeluštíte, tak že písnete i koment... Byla bych moc ráda Usmívám se



nebo....:



Girl's fateful call, or if painful secrets (14.11.2008)

Looking out the window ... It's raining outside ...
Drops of rain fall on the ground, where the fragment.
Like my world and my life,
When I saw you go with it ...
You went the way the park where he wanted me to take tonight ...
I have nothing to the flavor, and I feel empty ... Just as the vase on the table which has just proudly loomed with two red roses. They were from you. You gave me is already before yesterday and I got up today understanding and fired it with other things from you.
I hate it ... I hate you .. It was before my best friend, but now when I saw it with you as you go along hand in hand, as lovers do, like us, everything collapsed ... I collapsed at all my life ... You did not know about me and still know that I revealed secrets I tajíš ...
Looking out the window and my hands got a cell phone, waiting for that moment every call and say:
"Hi, baby. How are you?" Then nečekáš not the answer, that would just come, and right now you continue "Look out the window as it pours ... In this weather, we can not go out. And I was sorry, but really it goes today. You are not mad at me, do you? "
And I would ...
Suddenly starts to play my favorite tunes and mobile phone starts to shine the words "darling called"
I wonder if I have to pick up, but in the end usoudím right. I'm not a hysterical girl, no, what right of all collapses!
Pick up a cell phone and include it to your ear and hear your words:
"Hi, baby. How are you? Look out the window as it pours. In this weather, we can not go out. And I was sorry, but really it goes today. You are not mad at me, do you?"
Looking out the window and silent.
"What happened to you, my dear?" anxious to hear your voice and posbírám all the courage and start talking:
"It's over, right?"
"What?" t understand what I mean.
"I saw you and Kate morning in the park. Don 't make me a better cow tell me the truth!"
"You know it ..." I thought that the start deny that it was just a mirage, what I saw. And she is right? Well perhaps it is not possible ...
"Between us, it is the end" I say and hang up. Quickly delete your number and off the small device.
Looking out the window and there it rains ...
This is not possible ...
From my eyes run down with tears, but I do not perceive. I am all one and start to sleep ...


Ziky Ac Yanto Aaaaaamilnb2
Ziky Ac Yanto W361


Tak zase jedno z mých oblíbených. I když sama nevim proč to překládam do angličtiny Lol

Tak doufám že písnete aspoň koment ať už jakýko-li a za případné chyby se omlouvám Červenám se...
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Ziky Ac Yanto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziky Ac Yanto   Ziky Ac Yanto Empty15.11.08 10:31

Tak dobře anglicky neumím, ale obdivuji tvůj talent pro angličtinu Červenám se... Dávám ti pusu
To zná každý, to je puberta. ČLověk se v sobě někdy vůbec nevyzná, přepadají ho ndeprese, pak zase najednou neuvěřitelné, šťastné a nechápavé chvilky atd Usmívám se Z toho dostaneš Nebuď smutný
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Ziky Ac Yanto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziky Ac Yanto   Ziky Ac Yanto Empty16.01.09 7:09

Červenám se... Leii díky, ale musim přiznat že když sem nevěděla slovíčko tak sem se zeptala učitelky. Navíc tam mam stejně určitě najaký chybči Lol ale pro mě je spíš hlavní význam Souhlasím a ten sem, podle mě teda Lol, vystihla Já nic, já muzikant


Tak a po delší době sem se zase zamilovala do "složitějších" věcí, co se týče netu (musím taky podotknout že s mojim extra-pomalým netem je "složitější" snad všechno Lol) Lidi ze školy si o mě myslí že sem líná jak vepř. To tak. Líný lidi maj rádi klid a nic nedělání. Já miluju zmatek (pověst bordelářky už sem si zavedla snad všude Lol a sem na to patřičně hrdá! Vííš? XD). Takže v mojem new prohlížeči mam otevřený momentálně hafo panelů (právě mě napadlo že se předem rači omlouvám za chyby jelikož sem se naučila i rychle psát abych toho stihla co nejvíc takže pardon za občasné překlepy Služebníček)... skončila sem u hafa panelů... jo a proto sem vděčná za ten pomalej net jelikož stíham kopu věcí najednou Lol
Mno dál už rači nekomentuju a hážu nějaký picty Směji se, šíleně!

Moje maličkost Jsem frajer
Ziky Ac Yanto Mecuteexdni7

Buďte v klidu (moje tehdejší hláška... kde sou ty časy, kdy si člověk bezstarostně užíval?! Jsem dopálený)
Ziky Ac Yanto Meveckoklidxdam2

Když duchové útočí (focený mobilem přes negativ. Mamča si furt láme hlavu nad tim jak sem udělala ty vlasys - sama nevim Lol já sem jetej a zvláštní člověk, nejspíš Netuším)
Ziky Ac Yanto Meduuuuuchxdmp5

Kdysi sem šla na maškarní za Wenzdy Addamsovou (moje tehdejší idolka XD) akorát ty podparuční vlásky to tam malinko kazí...
Ziky Ac Yanto Mecarodejnicexdgm8

Holčička jak vyšitá (nj - za mlada Lol)
Ziky Ac Yanto Meholcickaaaaxdjp0

Mimochodem ještě podotknu že jak hrávam na chatu ty virtuální gamesky tak sou to anime (jop - ještě mě to nepustilo Netuším) tak takhle vypadam ve hře (spíš tak vypadá Ziky Zešílel jsem..hech..)
Ziky Ac Yanto 495ed3c6b484100a692d000zq4

(to je to o čem sem mluvila - hafo panelů Směji se, šíleně! je to předělávaný - jak vidíte Lol)
Ziky Ac Yanto Zikyacyanto11ol7

Ještě druhá podobička (sou si aspoň trochu podobný? Oo")
Ziky Ac Yanto 000000000zm4

A zase upravovaná Směji se, šíleně! vim, sem blázen Zešílel jsem..hech..
Ziky Ac Yanto Zikyacyanto21el0

Tak a to je nejspíš vše... případně dodám Souhlasím

Mějte se krásně a držte mi palce při dnešní písemce z matematiky, aby dopadla aspoň na tu pětku jelikož myslim že kvůli mě zavedou nejspíš už i vyšší-horší bodování Já nic, já muzikant Lol
Du robit zas něco dál. Zatím sayonara Jsem gentleman
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Ziky Ac Yanto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziky Ac Yanto   Ziky Ac Yanto Empty16.01.09 11:11

No, zvláštní fotka přes ten mobil Souhlasím jinak ta maškarní fotka je taky zajímavá, já když sem byla na maškarním, tak sem šla za indiánku a brácha za Batmana Lol ale paruku sem teda neměla =))
Návrat nahoru Goto down
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Ziky Ac Yanto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziky Ac Yanto   Ziky Ac Yanto Empty18.06.09 19:52

Tak people... celkem mě mrzí že ste si mojeho příspěvku v "děbatě" nejspíš ani nevšimli... Musím se omluvit - na internet se moc často nedostanu a i když tak mam haldu a kopu práce...
Návrat nahoru Goto down
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Ziky Ac Yanto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziky Ac Yanto   Ziky Ac Yanto Empty29.08.09 12:54

Omlouvám se Pláču! ale jsem ráda že sem zase tady Mám slzy nakrajíčku
The sims 2 už nevedu Jsi (jsem) hlupák? potřebuju sehnat no... To je mi záhadou

Jinak se moc omlouvám ale vůbec není čas Jsem dopálený Jsem dopálený Jsem dopálený
Když sem na PC tak sem buď na skypu, na blogu nebo na chatu a nějak nestíham nic kolem... ASi sem zase začnu chodit, pamatuju si že tady to bejvávalo super a sem si jistá že je super i teď ^.^
Mimochodem já osobně sem se "maličko" změnila...

Pořád se jmenuju Veronika Onderková, pořád mam datum narození 24.6.1996, ale už je to u mě trochu jinak. Začala sem poslouchat muziku na styl punk, rock a hlavně metal *.* Bydlim u babičky (což je většinou pěkná nevýhoda, protože tohle neni ledajaká babička! Tohle je přímo kung-fu babička!! Varuji tě! Jsem zoufalý) i se segrou (měla 4 roky 20.1. To je mi záhadou) a je to taky pěkný kvítko. Bydlí tu s náma ještě... teta s menželem a sedmiletym synem Danielem (většinou ho chci uškrtit protože je to rozmazlenej mazánek To je nanic a může jednoduše všechno Jsem zoufalý) a v-září-ročním Peťou (kterej je strašně cute Netuším)
Jina co se týče školy (protože sem s ní měla celkem trable, jak jsme řešili) tak je to celkem fajn... Ne že bych se s nima nějak bavila, ale řekla bych že se "snášíme". Nýbrž nastal jeden (mnou-učiněnej) "háček" a to ten že přecházim do Ledenic (kam sem chodila před rokem a půl asi tři měsíce). Mělo by to jít, protože děcka tam ze mě maj docela nahnáno jak sem slyšela, takže vám pak povyprávím Jsem králem
Poslední dobou taky... no dá se říct že kreslím Lol
Tak menší ukázka:

Fallen angel (ZikyAcYanto - postava kterou hraju na chatu ^.^)
Ziky Ac Yanto Fallenangel2a

Iriko... (moje starší sestra)
Ziky Ac Yanto Irssestix3

Crazy sisters (se kterou občas je i sranda...)
Ziky Ac Yanto Muhuhehehedevky

Bite me *cenzura* (ale často mě štve -_-")
Ziky Ac Yanto Biteme

Stejně to srdce nepotřebuje - nikdy ho nepotřebovala! (a teď už to zašlo moc daleko)
Ziky Ac Yanto Bezsrdce

No? ^.^
A ještě já :P

Zrůda, kterou nikdy nechtějte potkat x_X"
Ziky Ac Yanto 85036985

Kůň + Saša a já (16.07.09 Cinestar - premiéra Harryho Pottera a jeho Prázdný koule Lol)
Ziky Ac Yanto 84733598

A takhle dopadnete když si budete píchat Granko do paty jako my Lol (28.8.20009 IGY centrum) aneb unikátní punkerská krev - Já & Saša
Ziky Ac Yanto Pchatsigrankodopatyxd

Jsem frajer řekla bych že to je vše ^.^ kouknu do dalších rubrik a budu sem určitě chodit častěj ^.^ Doufám že si na mě ještě pamatujete Červenám se...

BTW: I don´t like the drugs (but the drugs like me)
Ziky Ac Yanto Idontlikethedrugsbutthe

tak zatím bye Jsem gentleman
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ziky Ac Yanto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziky Ac Yanto   Ziky Ac Yanto Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ziky Ac Yanto
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» NEW life Ziky Ac Yanto

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Předvěďte se nám-
Přejdi na: