Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Me-myska

Goto down 
+3
-pipa-
Leia Skywalker
Me-myska
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty06.07.08 14:59

ty jsou nádherné.. ty šaty to j eprostě bomba
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty06.07.08 15:51

Šaty jsou krásné Dávám ti pusu Moody Opravdu zábavné! Takhle jsi na něj přišla Opravdu zábavné! A přesně to odpovídá tomu mýmu ze simsů Opravdu zábavné!
Jinak samozřejmě ty fotečky Lukyho znám Jsem gentleman
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty06.07.08 16:12

Jj, úplně by člověk záviděl Jsem jako anděl hihi

Noo zase jako Moodyho sem vymyslela sama!! Směji se on je totiž staženej z netu Usmívám se s Woodym to nemá nic společnýho =))
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty06.07.08 16:23

Dělám ksichty Neuvěřitelné... Vypadá úplně stejně a podobný jméno a dvě oo Opravdu zábavné!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty06.07.08 21:22

Nj, to bude jen náhodička =))

Posunu to dál, už sem nedočkavá Směji se
Tohle je takový slavnostní foto, je to totiž úplně poslední třídní fotka =))
Me-myska - Stránka 3 Tdnfotohr2
A ještě jedna se spolužačkama Usmívám se
Me-myska - Stránka 3 Naefotofb7

A tohle sem já za volantem Usmívám se
Me-myska - Stránka 3 P6050454ju3
Tyhle fotky už sou z chaty na Hracholuskách Lol
...se svojí pumičkou =))
Me-myska - Stránka 3 Img55772jw3
...na zahrádce s želvičkou Usmívám se
Me-myska - Stránka 3 Img5579lr0
Tady sem psala smsku a brácha mě fotil, strašně se mu líbil odraz v mých brýlích Směji se
Me-myska - Stránka 3 Img5672dd3
...já při opalování Lol
Me-myska - Stránka 3 Img5703ep4
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty06.07.08 21:24

Zvlášť bych chtěla ukázat jedno nááádherný video... byl to dárek od Lukyho pro mě, protože sme se při jeho zkouškách na VŠ moc neviděli... můžu říct, že mě to naprosto dojalo a dokonce mi tekly i slzičky štěstí, je to prostě krásný Srdce Srdce

https://www.youtube.com/watch?v=sgmFf_BM1Pw

Tim jak je to na netu, tak se trochu zhoršila kvalita nu, ale jinak bych vám to asi neukázala Nevím
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty06.07.08 21:58

Video je nádherný, jak už jsem Myšičce říkala Srdce Ale nejkrásnější stejně bude pro tebe Dávám ti pusu
Fotka při opalování je nejhezčí Sexy
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty06.07.08 23:44

jejda to je krásný dost mi to připomíná videjka co jsem dělala já :) určitě vám je sem jednou taky dám
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty08.07.08 12:05

Nu, jak už sem řikala, je to to nejhezčí, kdo mi co kdy dal Zamilovanost Srdce

To a.d.a: určitě dej Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty11.07.08 14:19

Mam tu první aktuální fotečky Usmívám se

Napadlo mě uspořádat po delší době další ''koktejlovej srázek'', jinak se tomu řikat nedá =)) bylo to moooc fajn, jako vždycky a tentokrát naše sešlost nezůstala jen u mě, Lukyho, Jiřího a Jerryho, ale připojili se k nám i Matouš, muj mooc dobrej kamarád, se svojí přítelkyní Pájou, moc příjemná slečna Usmívám se nu a tady sou některý fotečky:

Tohle sme si tam dávali, hned po pivku, mňamy mňam Oblizuji se řiká se mu Swimming pool - do češtiny přeloženo ''bazén'' Chichotám se
Me-myska - Stránka 3 Swimingpoolnl7
Tady sme my s Lukym, taky nás zase museli fotit Vííš? sice to neni až tak povedená fotka, ale líbí se mi ta Lukyho košile... Směji se
Me-myska - Stránka 3 Slukymgt1
...taková momentka... ''Jaká pak barmanka, já ti dam barmanku...'' Směji se
Me-myska - Stránka 3 Pouchovncc2
Pája se nechtěla fotit =)) ''...a zrovna se tak hezky smála...''
Me-myska - Stránka 3 Pjadu4
Matouš na fotkách prej vypadal jak po 50ti pivech, tak sem to radši vynechala... Směji se
Nu pak nás ty dva opustili a my sme zůstali jen 4... nenapadlo nás nic lepšího, než se potmě fotit pod jakousi sochou nějaký ženštiny...teda doslova pod její sukní Chichotám se je jasně vidět, kdy kdo fotil Lol
Zleva: Jerry, Jiří a já
Me-myska - Stránka 3 Jerryjijro5
Zleva: Jiří, Luky a já
Me-myska - Stránka 3 Jilukyjrg6
Zleva: já, Luky, pod náma Jerry
Me-myska - Stránka 3 Jlukyjerryel7
Zleva: Jiří, Jerry a Luky
Me-myska - Stránka 3 Jijerrylukype9
Vypadam tam sice nějak tlustě, ale co nadělam... Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty11.07.08 15:35

Páni, je neuvěřitelné s jakou rychlostí sem přidáváš fotky. Tolik fotek nemám snad ani za celý život Lol Jinak pěkná akcička, ten koktejl na první fotce vypadá fakt dobře.
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty11.07.08 19:52

to není pravda vypadáš tam hezky.. a jinak moc povedené fotky :-)
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty12.07.08 9:37

Díky Adi Usmívám se Dávám ti dar ale muj názor to asi nezmění =)) to je to moje kritický oko =))

To Nicol: nu, mam štěstí na lidičky, který u sebe neustále nosí foťák Chichotám se a ten koktejl byl opravdu dobrej Oblizuji se něčim mi připomínal piňakoládu Usmívám se

A jak sem slíbila, tady je fotečka mýho nej nej kamaráda, co vůbec může bejt...jmenuje se Vlasta, ale já mu řikam Vlastí, nebo Tiffi, podle jeho přezdívky, jinak má ještě přezdívku Neo, ale Vlastí je nejhezčí Jsem jako anděl je mu 23 let a žil od malička v Praze...vždycky když se něco stalo, on byl první, kdo to věděl...když sem měla rodinnou krizi, vyslechnul mě, uklidnil, poradil...když sem zažila těžkej rozchod, zase mě utišil. Je to takový moje velký zlato =)) Známe se už skoro 3 roky...
Ale poslední rok je to nějaký horší...pořád víc a víc sme vypadávali z kontaktu...z jedný strany to chápu, měl moc těžkou práci, ve který byl od rána do večera...když se vrátil, šel spát a příští den zase práce...moc mě to mrzelo, ale chápala sem to...pak se jednou rozhodnul, že se z Prahy odstěhuje do Liberce za svojí přítelkyní a najde si tam jinou práci...stalo se tak někdy v lednu tohodle roku. Od tý doby si tu a tam napíšeme e-mail, teda já je posílam dost často, ale on nějak nestíhá Jsem smutný kolikrát byl zase tak zaměstnanej, že mi ani nezvednul telefon...strašně mě to mrzí...nechci o něj přijít Mám slzy nakrajíčku doufam, že až se mu podaří koupit si auto, jak sem se z jednoho mailíku dozvěděla, přijede sem do Plzně i s přítelkyní, a sejdeme se tu, moc doufam Srdce
Me-myska - Stránka 3 Vlastyd9
(tahle fotka je už sice starší, ale mně se prostě líbí nejvíc Usmívám se)
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty12.07.08 10:29

To by byl muj nej kamarád Usmívám se a když už sme u těch kamarádů...Péťu už znáte, je přihlášená na tomhle fóru, už sem sem dávala i naší společnou fotku...škoda jen, že už sem nějak nechodí...

Pak je tu taky muj mooc dobrej kamarád Matouš alias Mat Usmívám se fotečku už tu taky má svojí, kde sme spolu, takže připomínat nemusim Usmívám se je mu 34 let a je to mooc hodnej človíček...moc mi pomoh po rozchodu a já si moc vážim, že stál na mý straně a sem moc ráda, že sme se tak zkamarádili Srdce

Pak je tu taky Monika...znam jí už strááášně dlouho...je jí 32 let a bydlí na Slovensku v nějaký vesničce, kam se s rodinou přestěhovali z města Sliač...bývala to moje velká poradkyně a někdy sme si dělaly srandu, že je to taková moje druhá máma, akorát že na internetu =)) nikdy sme se neviděli a ani nemam žádnou její pořádnou fotku, tak vám jí ukázat nemůžu...nedavno sme se po dlouhý době shledaly a moc sme toho probrali...jenže nejspíš nemá čas a má moc práce se svojí rodinou, protože sem jí na internetu nepotkala zase už dlooouho, už to bude půl roku, moc se mi po ní stýská... :ach ne:

Posuneme se dál...takže teď vám ukážu lidičky, který sou pro mě důležitý Usmívám se s některýma se teprve uvidim, jiný už znam i osobně Usmívám se

Začnu u Lucky alias Brooke, nebo taky Lucka.Shinoda Usmívám se
S touhle holčinou se už známe taky hoodně dlouho, setkali sme se na lidech na chatu a vyměnily sme si icq čísla. Delší dobu nám trvalo, než sme se sblížily, ale pak to stálo za to..dokázaly sme se bavit úplně o všem, moc sme si rozuměly, to se mi u holek moc často nestává Usmívám se ale brzo to skončilo, neměly sme nejspíš nějak čas, prostě sme si nepsaly...až do nedávna...zase sme začali a domluvily sme se, že se prostě musíme sejít v Praze (ona totiž bydlí u Prahy), že bych u ní i přespala. Naplánovaly sme si to na tyhle prázdniny, tak se na ní už fakt mooc těšim, je to prostě skvělá kámoška Srdce
Jak už sem se zmínila, jmenuje se Lucie, je jí 17 let a to nejzajímavější - je to roztleskávačka =))
Me-myska - Stránka 3 924703134146280eq1

Další je starej dobrej Mára =)) celým jménem Marek Matýs, je to fakt moc dobrej kamarád, i když je to takovej blázen =)) ale hodně si rozumíme, i když sme dost odlišný, dokážeme si užít spoustu srandy...přes tyhle prázdniny plánujeme zase sraz, on neni totiž přímo z Plzně, ale je z Přeštic Usmívám se patří mezi ty nejvyšší lidi co vůbec znam Chichotám se prostě měří přes 2 metry Vííš?
Me-myska - Stránka 3 505604533477008lj9
Tady je se svojí přítelkyní Paulí Usmívám se
Me-myska - Stránka 3 505604531138655db3

Je tu další holčina, které řikají Petík - celým jménem Petra Klementová. S tou se známe opravdu už od malička Usmívám se je jí 14 let, prakticky sem jí viděla vyrůstat. S rodinou bydlí ve vesničce Dýšina a občas se jezdíme navzájem navštěvovat. Nedavno sme se objevily navzájem i na lidech a začaly sme se víc bavit. Když sem jí asi po 3 letech viděla poprvý, vůbec sem jí nepoznala...vyrostla a dospěla =)) už to nebyla ta malá Petruška, kterou sem znávala =)) už to byla velká holka...
Dokážeme teď pokacat úplně o všem, je moc fajn a já sem za ní ráda, už se moc těšim na další návštěvu Dávám ti dar
Péťa má ve zvyku upravovat fotky, takže pro ukázku pošlu jednu normální a jednu upravenou Lol úplně mě na ní fascinujou její oči Usmívám se je to prostě krásná holka =))
Me-myska - Stránka 3 1387750533270399op6
Me-myska - Stránka 3 1387750534131110tn2

Dalším kamarádem je zase kluk. I když tenhle už je trošku starší =)) je mu něco málo přes 30 let, nevim teď přesně kolik =)) prostě 31 nebo 32 =))) jmenuje se Martin Nejezchleb, ale všichni mu řikáme zkráceně GG, zkratka přezdívky GothGeshenk, je to velkej srandysta =)) nedavno se mu narodilá překrásná dcerka Natálka. Co já bych bez něj dělala Usmívám se sice sme se neviděli, ale už sme spolu párkrát mluvili přes Skype, je to prostě úžasnej človíček...moooc dobrej kamarád, kterýho si moc vážim a doufam, že se někdy sejdeme i naživo Srdce
Tady je s Natálkou Srdce
Me-myska - Stránka 3 Gganatlkage6
Celá rodinka Usmívám se
Me-myska - Stránka 3 Ggmanelkaanatlkapn3

Tohle je Marynka, celým jménem Marie Raidová. Moc hodná a hezká holčina, mam jí moc ráda...jen škoda, že se nějak víc nevídáme =( teď si občas píšeme, doufam, že se mezi náma někdy vztah víc utuží Dávám ti dar
Je jí 18 let a bydlí tady v Plzni na Vinicích, jako já i se svými dvěma brášky Usmívám se je to takový naše trio =))
Me-myska - Stránka 3 810344519198398ai9
Me-myska - Stránka 3 1997104625146687ls9

Tohle je Marynky bráška - Jerry, celým jménem Jaroslav Raid. Mooc hodnej klučina, je s nim sranda a je to velkej sympaťák...je mu 24 let a bydlí ještě pořád se svojí rodinou, i když už má byt na Lochotíně Usmívám se je to takovej kliďas, i když se někdy dokáže taky pořádně rozjet =)) ale zároveň je to takovej strašně zvláštní člověk...jen tak si s nim neporozumíte... Usmívám se v poslední době se dost vídáme, hlavně když pořádáme nějakej náš koktejlovej srázek Chichotám se plánujeme společný bowling, tak už se moc těšim Usmívám se
Me-myska - Stránka 3 756268622095468hv3
Me-myska - Stránka 3 756268629645727gj3

Nu a to by bylo asi z těch důležitějších lidiček vše Usmívám se sem moc ráda, že je všechny mam, mam je moc ráda Srdce Srdce Srdce
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty12.07.08 14:09

jejda.. seznamování po netu to znám.. ale jinak se mi zdají všichni fajnoví...
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty12.07.08 14:56

Já sem poznala všechny tyhle lidičky prakticky díky netu =)) začalo to asi v době, kdy sem potkala Michala (bejvalý přítel), díky němu sem poznala jeho kamarády a kamarádim s nima dodneška, s Michalem se bavíme... takže pohodičkaa, nu, možná že se teď víc spřátelim i s jinýma lidičkama, ale ještě je zatim docela brzo... Usmívám se
Jj sou všichni moc fajn Líbám tě!!
Návrat nahoru Goto down
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty12.07.08 15:02

já taky dost lidí poznala na lide.cz, libimseti.cz a taky bych je nevyměnila.. poslední doboudost díky davidovi Gránskému a Aničce Ungrově.. prostě s jejich fanouškama jsme s ehraní... no a Davidova nej kámoška Jelí je prostě zlatíčko.. jsem ráda že je znám :-* aže jsem mohla trochu poznt davida ted si to aky bez nich nedovedu představit, takže chápu co cítíš
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty12.07.08 16:38

Tolik kamarádů a přátel. Moc fajn lidi Dávám ti dar Opravdu podle tvého vyprávění a fotek. Jsi hodná, že nám zavdáváš tolik svého času. Ráda poznávám nové obzory Jsem frajer
Nejvíc se mi ale stejně líbí GG. Vypadá jako skvělej chlap, má moc příjemnou ženušku a krásnou dcerku. Přeji jim to nejlepší!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty12.07.08 16:40

Jooo, starej dobrej GG...tej je prostě nejlepší Chichotám se takhle to vždycky řikáme Usmívám se Chichotám se je správnej, to jo, rodinku má opravdu krásnou...sou všichni opravdu šťastný a na fotkách je to vidět... Usmívám se taky bych jednou takovou rodinu chtěla mít... Jsem jako anděl
Nu, nedavno mi řikal, že by mě rád poznal i osobně, tak se moooc těšim, je totiž z Karlových Varů, což neni od Plzně zase tak daleko... Jsem jako anděl
Ostatní sou taky moc fajn, akorát že třeba mladší =))

A neboj Leii, obzorů bude ještě určitě víc... Lol
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty12.07.08 23:09

no ty tých kamarátov ale máš. musím so sebou niečo začať robiť Chichotám se . ja väčšinou na nete nie som prvá ktorá začne konzerváciu ale asi to budem musieť zmeniť
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty13.07.08 9:52

No, já začínam konverzaci pořád, já sem strašně ukecaná Směji se ale jen na netu, na veřejnosti je to už trošku horší... =)) ale když mam už nějaký ty známý, dokážu se bavit pořád i na veřejnosti Usmívám se i když myslim, že už je to teď se mnou lepší, už nejsem tak ostýchavá, jako sem byla dřív... Usmívám se ale jestli nezačínáš konverzaci, to bys změnit měla, tak si najdeš o dost víc kamarádů, ale těch pravých je vždycky docela málo, tak pozor Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty17.07.08 20:36

Fotečky z grilovačky Chichotám se bylo to moooc fajn, sice sem se radši s Michaelm (bejvalej přítel) moc nebavila, moc se to nehodilo, ale bylo to vážně dobrý Usmívám se

Tak tohle je už připravený masíčko na ohni, cibulka byla mňaam, masíčko jakbysmet Oblizuji se
Me-myska - Stránka 3 Maskoaf9
Luky papá Chichotám se ten ksichtík udělal schválně Lol
Me-myska - Stránka 3 Lukypapmv5
Matouš s Pájou připravujou masíčko, jo, měli to dobrý Usmívám se
Me-myska - Stránka 3 Matouspjouru3
Tady trio naší strany - Luky (myslel si, že když takhle uhne, tak nebude na fotce...omyl Lol), Jiří a Michal
Me-myska - Stránka 3 Lukyjimichalwb7
Matouš nějak šibalsky kouká Chichotám se
Me-myska - Stránka 3 Matounj7
Já, musela sem se trochu hrbit, aby mi netáhlo na záda, i když ještě taková zima nebyla, mno, taky mě Luky musel fotit, to bylo určitě za to, jak sem pořád fotila já jeho... Směji se
Me-myska - Stránka 3 62449086sn0
Matouš s Pájou...již trochu v podnapilým stavu Směji se, šíleně!
Me-myska - Stránka 3 Matouapjang5
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty17.07.08 20:54

Ooou, tak tahle fotka mě úplně dostala Zamilovanost Zamilovanost škoda jen, že je trochu mázlá... Usmívám se Dávám ti pusu
Me-myska - Stránka 3 Lukytr2
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty17.07.08 21:32

Wow, krásný fotky. Mňam, mňam... Taky bych si zašla někam na grilovačku. Já snad neprožila žádnou... Mrzí mě to Jenom fotky vždycky
Ta s Lukym je krásná, ale jak říkáš mázlá. Ale jinak, fakt hezkej snímek. Vítěztví je naše
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
a.d.a
Vážený občan
a.d.a


Poeet p?íspivku : 402
Age : 29
Registration date : 29. 12. 07

Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty18.07.08 10:14

Krásný fotečky.. nejvíc mě dostala ta s Lukym tedy posledni... a ta poslední v prvním přspěvku jak tam leží Opravdu zábavné! Často vidívám u kámošů... :D.. a ta s lukym je fakt pěkná...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Me-myska - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me-myska   Me-myska - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Me-myska
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Předvěďte se nám-
Přejdi na: