Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Apartment Life

Goto down 
+5
Nicole
smilie911
Me-myska
Leia Skywalker
-pipa-
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zajímavé....Pro vás?
1. Rozhodně
Apartment Life - Stránka 3 Default178%Apartment Life - Stránka 3 Vote_rcap
 78% [ 7 ]
2. Nechám se překvapit
Apartment Life - Stránka 3 Default111%Apartment Life - Stránka 3 Vote_rcap
 11% [ 1 ]
3. Dataisků mám dost
Apartment Life - Stránka 3 Default111%Apartment Life - Stránka 3 Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Celkem hlasů : 9
 

AutorZpráva
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty29.08.08 9:50

tak ja to idem dnes hrať. už sa tešim. som v noci premyšlala aku simku si spravim Lol
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty29.08.08 11:58

Právě instaluju Lol Zamilovanost už se nemůžu dočkat....
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Peter Hawk
Pýcha rodiny
Peter Hawk


Poeet p?íspivku : 217
Age : 34
Registration date : 15. 10. 07

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty29.08.08 14:51

Dneska jsem si to stáhl a P-O-H-O-D-A. Lol Možná pošlu nějaké screeny.
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty29.08.08 17:10

Pište pište dámy a pánové!! Těším se na dojmy i kritiku. Dneska si to totiž asi nestihnu zahrát, takže si aspoň večer můžu přečíst nějaké ty komentíky a prohlédnout fotečky Souhlasím Klidně strkejte semka Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty29.08.08 22:53

hrala som len krátko a nestihla som preskúmať vlea interakcií kedže som si vytvorila len jednu simku. pootm hrala moja segra tak hodim aj nejake dojmmi z toho čo som u nej videla.

Mne sa páčia čarodejnice. ako lietajú na metle alebo keď príde kv ám na navštevu dobrá tak ako keby také iskričky alebo čo to lietajú po pozemku.
Uplne super je že v spoločných pristoroch bytovky vždy niekoho stretnete takže hladať kamošov do práce už nie je také ťažké. Ale vadí mi že v maxis bytovkách teda v jendej v ktorej som bola nie je nejak extra miesta preto radšej hladať väčšiu alebo postaviť vlastnú
Ten minipsík je fajn len trocha málo farieb je na výber.
Páčia sa mi aj tie nové gestá s názvami napríklad pusu,pusu miláčku,pevný stisk ruky... normálne neviem ktorý používať.
Umývanie tváre a zubov je velmi realistické a keď si dnes moja simka umývala zuby a penu si vyplula na šaty na miesto do umyvadla to bolo komické. Ale čo iné od simov môžeme čakať?
Čo ma sklamalo je to že takú tu hračku pre novordencov neviem ako sa to volá no ale bolo to v jednom videu tam nedali.
Ihrisko vyzerá dobre napríklad kolotoč najskôr poriadne roztočia a potom nanho skočia. V skákaní cez švihadlo sú 3 stupne podla toho kolko bodov fyzičk máte.

A ešte jedna super správa je , že ked máte 4-člennu rodinu mate na začiatku 30 000§ . s jednou simkou bežných 20 000. Iný počet ludí som ešte nemala doskúšaných.
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty29.08.08 23:22

Jééé!! Upřímně se těším Jásám!! Srdce To na jiných forech maj strašný výhrady... Takový ukňučení a stále nespokojení Čecháčci Protestuji Věřím, že v tomto datadisku bude i dost mínusů, ale proč je hledat, když jsou plusy? Stačí třeba okritizovat, ale ne odradným způsobem, zaujatým a nekompromisním. Jistě víte co mám na mysli.

Děkuji Pipy. Moc se na to těším! Máš to za jedna!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty31.08.08 15:57

Nemám ještě fotky, protože jsem hrála za svou normální dvojičku. Vám anonymní Červenám se... Ale jde o to, že jsem počkala, než si udělám novou postavičku. Ale už ji chystám. Brzy se dočkáte fotek.
Ale k tomu co jsem okoukala : Naprosto úžasný předměty! Teda hlavně oceňuji hřiště, automaty a ještě pár dobrých věcí, ale ty jsem díky obyčejnému neprozkoumávajícímu hraní, ještě tolik nezhodnotila.
Co se týče interakcí, jsou trošičku roztříštěné. V tom smyslu, že je tam samostatné : Líbat - Cucat. Což by se přeci dalo dát do polibku ne? A ještě jsou tam dvě takové situace, ale nezavrhuji je. Člověk se v tom zoorientuje, jen je to lehce zbytečné. Ale těch akcí si cením. Skvělý jsou ty pozdravy! Ty jsou vážně super a skákání přes švihadlo je také naprosto dokonalý!!

Čarodějky jsou prej velmi nadějné. Prý se s nimi velmi dobře hraje. Já se nikdy moc k těmto postavám nepřiklonila (upíři, zombíci) ale ty čarodějky si možná zkusím. Vyděla jsem jednu a je to opravdu moc pohádkově (v dobrém smyslu) udělaný.

Já rozhodně Život v bytě doporučuji. Hezký soundtrack a mile mě ten datadisk překvapil.

Poznámky k bytu budou brzy Tleskám! Ještě jsem tam nebyla, tak nevím Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty31.08.08 20:07

Ráda si čtu tu chválu... ale já sem se k tomu ještě nějak nedostala Červenám se... a důvod je takovej, že sem si koupila originál The Sims 2 Příběhů, myslim těch prvních, protože když sem je měla v pc, tak mi nešly dohrát...teda přesnějš příběh Vincenta a teď už to šlo, tak sem se nějak zahrála do těch rodinek Srdce až mě to přejde, přejdu zase k běžnýmu simsovi, ale nějak mě to začalo táhnout ke starým dobrým postavám, jako je Romeo a Julie, nebo třeba Don Juan a spol. =))) a taky sem nikdy nehrála v Květolukách a Podivíně, to se musí napravit Jsem jako anděl

Ale na Život v bytě se těšim i tak Tančím!
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty31.08.08 20:24

Co jsem pochytila z kraťounkého hraní v bytech... No vypla jsem to chvíli po nastěhování, takže toho moc neřeknu.
Jen se mi zdá, že je to strašně předražené Neuvěřitelné... No... Můj pocit, nechci si stěžovat, ale působí to na mě tak. Jinak aby jste se cítili opravdu jako v bytě, musíte si vybrat. Parcely, na kterých jsou bytovky, jsou hrozně rozdílné. Na prvních jsem se vůbec necítila jako v bytovce. Byl to jak dům s třemi patry. Ale třeba Činžáky u Potoka jsou skvělé a chci vyzkoušet další.
Ale musím se omluvit. Bude chvilku trvat než nakonec řeknu víc a nebo ukážu fotky. Umím hrát jen se simíkama, do kterých se zamiluju. To znamená, že teď hraju zas svoji Orfeu a Maria, takže chci do bytu nasadit až jejich děti a do té doby, si ten datadisk všichni prozkoumáte Chichotám se

Co se týče účesů... No pěkný, zvlášť jeden se mi moc líní a ty klobouky čarodějnic jsou úžasné Směji se, šíleně! Ale oblečení... No maxis, ale tohle je strašné. Aspoň na můj styl. Buď naprosto staromódní nebo jednoduše hadry... No, raději se spoléhám na LianaSims nebo Raon a podobné talenty Vííš?
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
ZikyOrias
Lovec srdcí
ZikyOrias


Poeet p?íspivku : 292
Age : 27
Registration date : 02. 10. 07

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty03.09.08 7:54

Tak já taky něco písnu...
Taky už máme AL, ale já (jelikož jsem zase začala brouzdat po netu a zase sem se "re"milovala do svojeho anime Naruto a sem teď téměř pořád na chatu...) moc nehrála... Chvilku sem na to mrkla a nijak moc mě to nezaujalo... Omlouvám se za kritiku, a také teď (protože na chatu nikdo není Pláču! ) mám čas tak jdu hrát - a kouknu na to důkladněji, a pak zase napíšu Souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty04.09.08 14:36

Apartment Life - Stránka 3 Snapshotf5b86c92b5cb0b9xu8

Nádherné schody. Je jich více - moderní, klasické a tyto romantické. Myslím, že jsou 3. Moc krásné, kam se hrabou ty na internetu. Nemá to na to. Tohle nedělá žádný hokusy pokusy, jedou jako na drátkách a krásně vám po nich simíci a mazlíčci chodí Souhlasím (Více barev je také k dispozici)

Apartment Life - Stránka 3 Snapshotf5b86c92f5cb0b1zn1

Polička a jejich ještě mnohem více. Různé velikosti a typy. Můžete na ně dát skoro každou ozobu, kterou dáváte na stůl a tak. ty knihy mám stažené ju Souhlasím Komentuji jen samotnou poličku. Jsou senzační a moc mi v simsech takové chyběly.
Jistě jste slyšeli i o tom, že se dají posouvat nahoru, dolů a taky s pomoci CTRL+ALT, se dají dát na stěnu dvě různé věci. Na stejnej čtvereček. Ale musím se poptat, jelikož mi to nějak nefunguje, ale je to v herních typech, tak kdyby někdo věděl ten trik, do psaní Sexy

Apartment Life - Stránka 3 Snapshotf5b86c92b5c670csf5

Apartment Life - Stránka 3 Snapshotf5b86c9255c670cet4

Na téhle fotce aspoň můžete vidět mé utajené simíky. Dali se dohromady před nedávnem a v tuto dobu jsou oddání s grácií na obecném pozemku v tom pravém romantickém stylu a mají jednoho kloučka. Miminko. Taky dvě krásné kočky. Cloe, kterou znáte jako číču a kocourka. Krásný baráček a taky jsou dobře zaměstnaní. Skvělá dvoječka :)
Ale jde o to, že jsem chtěla ukázat to mazlení na zemi. Je naprosto dokonalé. Kdo si užívá romantiku svých simíků a něžnosti (právě proto se mi to líbí) rozhodně si tuto novinku nenechá ujít. Je to roztomilé Srdce
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty04.09.08 16:39

Moc hezký Usmívám se ale já si to vyzkoušim až někdy v nedohlednu, protože potřebuju formát...a nějakej čas zabere, než ho budu moct uskutečnit, tak se simíci bohužel odsouvají
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty03.10.08 21:18

Tak jsem se rozhodla, že si to taky pořídím. Doufám, že mi to po instalaci nehodí nějakou chybu a já nebudu muset přeinstalovat všechny datáče. To by mě zabilo, zvlášť když u sebe nemám Univerzitu. Třeba mě to hraní zase začne víc bavit Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty04.10.08 16:58

Je to krásné oživení!! Přeji příjemné hraní, snad tě bytečky nezklamou Tleskám!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty10.10.08 12:26

Tenhle datáč je super! Ale nějak se mi od doby co ho mám začala sekat hra Nevím ale možná to není tím,páč se nám nějak pokazil počítač a teď je v opravně Jsem smutný Protestuji (píšu ze školy) Ale jen jsem chtěla říct že mě nějak začalo bavit hrát s čarodějkama,i když sci-fi moc nemusím Já nic, já muzikant Lol mám hodnou brunetku a zlou blondýnku (haha Lol ) s ještě vtipnějšíma jménama Halley a Berri Směji se, šíleně! Jakmile nám pojede poč tak sem hodím nějaké fotečky... Zamilovanost (Doufám že simsi zůstanou uložení! Jinak budu zabíjet! Jsem agresivní Netuším ) akorát mě trochu vadí že ta zlá později zezelená Směji se to je fakt příšerný..ale to je asi riziko povolání Lol
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty10.10.08 16:05

Tak já pořád nějakou čarodějku hledám. Můžu ji najít i na obecních pozemcích v Centru, co patří ke Krasohlídkovu?
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty10.10.08 20:45

Já je zkoušela jen ve vlastním městě, ale určitě je někde potkáš i v Krasohlídkově, to je jistý! Ale ještě jsem nezkoušela se k nim přidat, tak to musíme trošku vyřešit.

Popiš prosím Smilie jak si se k nim dostala Lol Sexy
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty11.10.08 1:08

moja sestra ked hrala tak išla na nejaky obecny pozemok a tam čakala a čakala až prišla čarodejnica a za chvilu aj druhy. len musite stražiť nech nestihnuu odsiť. teda odletiež Chichotám se
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty11.10.08 10:13

Já sem bohužel pořád nezkoušela, nemam nějak ani čas a ještě ani nemam dostahovaný věci, takže ještě nejsem po formátu Jsem smutný ale už sem měla kolikrát chuť si zahrát, nemůžu no Mrzí mě to
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty11.10.08 14:18

Já se konečně dostala k tomu, abych nastěhovala nějakou simku do bytu. Je to opravdu skvělé!! Ale musíte si najít vhodný paneláček nebo bytovku, aby na vás právě tak domácky, bytovně působila, jinak to nemá cenu, ale když takový vhodný bytový domeček najdete, je to opravdu bezva!!
A zvlášť dokonalí jsou ti malí psíci!! Ti jsou úžasní Dávám ti pusu
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty07.11.08 10:34

Nevíte, jestli to, že mizí mobilní telefony, nejde volat normálníma telefonama opraví patch?? Zkoušela sem ho hledat, ale nenašla Já nic, já muzikant

Popř. nestal se tu někomu taky tenhle problém?? Neni to sice žádná závažná chyba, ale nemůžu pak udržovat vztahy Nevím
Návrat nahoru Goto down
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty07.11.08 13:06

Ahojky...tak jsem zase tady (hm...pořád máme počítač v opravně takže zase píšu ze školy. Jsem smutný ) S tím telefonem se mi to nestalo,tak nevím...
Když mám novej datáč vždycky všechno prozkoumám a tudíž jsem čarodku hledala záměrně. Vííš? Prolezla všechny možný obecný pozemky skrz na skrz ale jediné místo,kde sem ji potkala (a i opakovaně) byla (ale jen v AL městě) jakási kavárna ..jméno si teď nevzpomenu,ale před dveřmi stála hýbající se socha. Lol Ale prý je můžeš potkat ve všech městech,a já ji potkala i v Krasohlídkově. Souhlasím ale to už nevím kde,protože jsem ji nechtěla potkat.... P.S.: Všimli jste si jak jsou (někteří) čarodějové sexy?? Opravdu zábavné! Náklonost Zamilovanost
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty07.11.08 13:44

Smilie ty jsi číslo Opravdu zábavné! Opravdu zábavné! Já potkala vždy jen čarodějky, takže nevím Chichotám se Ale věřím ti. A jaké to je být čarodějkou? (čarodějem?)
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty07.11.08 17:04

To s těma čarodějema zní dobře Lol jinak vítej z5, snad budeš mít PC brzo opravenej, vim jaký to je, taky sem ho kdysi měla v opravně....

Jinak ten muj problém možná bude vyřešenej díky patchi na tenhle datadisk, vysloveně tam píšou, že by mobily už neměli pak mizet simíkům z inventářů - tudíž snad začnou fungovat i normální telefony...aspoň teda doufam Já nic, já muzikant

http://thesims2.ea.com/update/getpatch.php?appVersion=1.16&languageCode=26
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty08.11.08 1:39

Taky mě vždycky zmizeli Neuvěřitelné... Říkala jsem si co je to za problém. teď už ten patch však mám a nemám žádné starosti Tleskám!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Sponsored content





Apartment Life - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apartment Life   Apartment Life - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Apartment Life
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Foto Apartment Life
» NEW life Ziky Ac Yanto

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: The Sims :: The Sims 2 a hravé datadisky-
Přejdi na: