Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Obecná debata - Poradna

Goto down 
+6
Luana
smilie911
Me-myska
KontraIda
-pipa-
Leia Skywalker
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Bez kterého datadisku by jste se neobešli?
1. Jen základní
Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Default10%Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2. Univerzitu
Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Default10%Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3. Noční život
Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Default133%Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Vote_rcap
 33% [ 3 ]
4. Svět podnikání
Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Default10%Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Mazlíčci
Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Default10%Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6. Roční období
Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Default156%Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Vote_rcap
 56% [ 5 ]
7. Šťastnou cestu
Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Default10%Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8. Volný čas
Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Default111%Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Celkem hlasů : 9
 

AutorZpráva
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty10.07.08 11:21

Já mam takovej dojem, že sem to už někde viděla... ale nějak si nemůžu vzpomenout, kde to bylo Jsem smutný
Přinejhorším to zkusim postavit jinak... akorát sem měla strašný problémy se střechou, ne a ne se tam posadit tak, jak sem chtěla... Vííš?
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty10.07.08 11:59

Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty10.07.08 20:48

Jeee, diky Leii, to je super!! Líbám tě!! Srdce
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty16.07.08 9:40

Přátelé!!! Mám The Sims!!!!!!!!!!!!! Zamilovanost Zamilovanost
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nikca01
Vážený občan
Nikca01


Poeet p?íspivku : 436
Age : 30
Registration date : 24. 11. 07

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty23.07.08 19:18

Mám otázku, budu reinstalovat compa a:
Neighborhoods 004(kde mám simíky, s kterými dál chci pracovat, ostatní už nepotřebuji). Mohu tedy nechat na flashce jen 004, tutorial a NeighborhoodManager? Když už žádnou jinou rodinku z okolí nepotřebuji? Dál tam také pak už zkopčím jen downloady, saved sims, storytelling,collections..
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty24.07.08 13:47

Nu, já když, tak sem většinou zálohovala baráky nebo rovnou celý parcely s rodinama a downloady...jinak nevim, už nevim ale jak se ty složky jmenovaly... Já nic, já muzikant
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty24.07.08 18:35

Postavila jsem si velký barák a vybavila ho jako nikdy (vy jste věděli o koberečku k záchodu Chichotám se), samozřejmě se zahrádkou. Nastěhovala jsem do něj simku, ta se pak vdala, společně si pořídili psa a začali si budovat kariéru. Ke štěstí jim už chybělo jen mimčo. Říkala jsem si, že zatímco bude dítě spát, rodič co zůstane doma se bude starat o zahrádku, shánět kamarády pro povýšení a vychovávat psa. Ale stalo se přesně to, čeho jsem se bála nejvíc. To bych nebyla já, abych zase neměla dvojčata (jako už mě to fakt štve, mám pořád dvojčata). Bylo to v pohodě dokud děti nevyrostly v batolata. Třetina zahrady uschla (přitom mám to automatické zalévání, nechápu to), táta musí chodit do práce, máma je na konci sil a ten stupidní pes každou chvíli něco rozkouše (tím dohnal k šílenství mamču). Opatrovatelka je na nic a oba je ještě musím naučit mluvit. Takový záhul jsem v Sims snad ještě nezažila. Už se těším až z nich budou děti.

Taky se vám tak často rodí dvojčata? Mně už to přijde nějak podezřelé. Jo a nevíte jak se snadno a rychle zbavit peněz? Hlavně neříkejte postavit velký barák a koupit nejdražší věci, protože to už jsem udělala.
Návrat nahoru Goto down
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty24.07.08 18:41

na zbavovanie peňazi je dobre nakupiť drahe sochy a darovať ich NPC-akom Lol zbaviš sa peňazi a oni možu sochy vyhodne predať.
mne sa prirodzene dvojčata narodili iba raz. nejedavaju tvoje simky tvarohovy kolač?
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty24.07.08 19:06

Právě že ne. Teda koláče dělám hodně, ale ne když jsou simky těhotné a navíc to nejsou ani tvarohové. A taky mé simy teď často unáší UFO. Nevím co budu dělat se zelenou Jully Směji se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty28.07.08 9:33

Nicole máš Volný čas? Nesmíš dávat ty dvojčata v odměnách v rodinné linii, jestli vůbec tušíš o čem mluvím Červenám se... To se pak rodí dvojčata 90% Směji se, šíleně!
Jestli to nemáš, tak už mám vysvětlení jen to, že to máš ve svých simích genech Směji se, šíleně!
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty28.07.08 12:39

Volný čas mám a zrovna nedávno jsem na tohle narazila. Nemám to zaškrtnuté, jenom jsem na to koukala a a říkala jsem si, že tohle v životě nezaškrtnu Lol
Návrat nahoru Goto down
KontraIda
Impozantní magnát
KontraIda


Poeet p?íspivku : 572
Age : 33
Registration date : 10. 02. 07

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty29.07.08 22:26

Nicole napsal:
Taky se vám tak často rodí dvojčata? Mně už to přijde nějak podezřelé. Jo a nevíte jak se snadno a rychle zbavit peněz? Hlavně neříkejte postavit velký barák a koupit nejdražší věci, protože to už jsem udělala.
Mně se dvojčata často nerodí, moji simáci maj na to asi špatný geny. Nevím A co se peněz týče, hm, buď někoho hodně šedře obdaruj nebo máš-li šťastnou cestu, vyjeď na dovolenou a pořádně si ji užij.
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty10.11.08 0:28

Po delší době jsem dneska hrála ve své rodince s novorozencem a najednou koukám, že taťkovi narostlo břicho a je těhotný. Nemohla jsem tomu uvěřit, protože nemají dalekohled a ani ve vzpomínkách nic neměl. Unesli ho sice mimozemšťané, ale to byl ještě teen, tak přece najednou neotěhotní devět dní před stářím. Jako fakt nechápu, kde k tomu přišel. Faktem ovšem je, že mám další zelenou holčičku s geny Ufouna Technika.
Návrat nahoru Goto down
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty10.11.08 9:42

Směji se to sou věci teda =)) pak můžeš poslat nějakou ukázku Lol mně ještě snad nikdy mimozemšťani neunesli, tak nevim jak to chodí Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty10.11.08 16:41

Nápadobně Směji se, šíleně! Já s těma napřirozenýma postavičkama nemám zrovna moc zkušeností Netuším Ale ukázat by jste mohli Vítěztví je naše
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty10.11.08 18:20

Ok. Ale ta první simka už je po plastice, ale má dceru s Mortimerem a ta se docela povedla. Pak vám ji ukážu. A tu malou taky až trochu povyroste.
Návrat nahoru Goto down
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty29.11.08 18:26

Ahoj holky,tak jsem se po dlouhé době dostala zase na vaše fórum. Musím pochválit super vánoční logo! Zamilovanost Počítač se nám rozjel a tak jsem se rozhodla že vám konečně ukážu něco z mých al zážitků (což taky udělám :-)) ale...když jsem si chtěla zahrát udělá mi to tohla.
Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Beznzvupw2
Obecná debata - Poradna - Stránka 9 W640
Nevíte co mám dělat? Naskočí mi to pokaždé (a to jsem to zkoušela mockrát) právě v téhle fázi načítání:...nevíte co dělat?? Mám slzy nakrajíčku ??
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty29.11.08 20:24

Smilie je mi líto, ale víš, že nejsem zrovna počítačový genius. Taky se mi to sem tam stane, ale to jen ojediněle, když se hra prostě zbouří.
U tebe ovšem netuším. Může to být nějakou neshodou s instalací Života v bytě. Pouštím si hru s tímto datadiskem poprvé?
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
-pipa-
Dlouholetá osobnost
-pipa-


Poeet p?íspivku : 1045
Age : 28
Localisation : dalekoooooo
Registration date : 22. 03. 07

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty30.11.08 1:01

môže to byť aj chybný download alebo počítač nestiha.
Návrat nahoru Goto down
http://my-graphics.sblog.cz
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty30.11.08 11:01

Myslim, že se mi to taky už jednou stalo, ale napodruhý to pak šlo už normálně...myslim si, že by to mohlo bejt tou instalací, jak už řikala Leii
Návrat nahoru Goto down
Luana
Spolehlivý učitel
Luana


Poeet p?íspivku : 1842
Age : 31
Registration date : 04. 01. 07

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty30.11.08 12:44

Skús spustiť hru bez downloadov.
Návrat nahoru Goto down
http://www.luanasims.wz.cz/
smilie911
Autorita
smilie911


Poeet p?íspivku : 366
Age : 31
Localisation : ČR, near Brno
Registration date : 15. 06. 07

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty22.12.08 21:00

Všechno jsem vyzkoušela,ale nic nefunguje...přeinstalovala jsem proto úplně všechno a tím pádem se mi ztratily všechny rodinky... Mám slzy nakrajíčku no jo ale lepší hrát od znovu než vůbec Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://www.origisis.blog.cz
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty23.12.08 0:02

Ouu... To muselo být kruté Mám slzy nakrajíčku Ale tvůj konečný verdikt je správný a optimismus je potřeba, aby byl všudepřítomný To je mi záhadou Vítěztví je naše
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Sponsored content





Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná debata - Poradna   Obecná debata - Poradna - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Obecná debata - Poradna
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Debata
» Debata
» Debata k trojce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: The Sims :: The Sims 2 a hravé datadisky-
Přejdi na: