Sim - Line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o The Sims, zde můžete mluvit o všem ohledně The Sims 1, 2 a 3. Najdete tu plno rad, cheatů, návodů a když nás bude více tak plno soutěží a příběhů.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Avatary a podpisy

Goto down 
+8
Peter Hawk
ZikyOrias
-pipa-
KontraIda
Luana
Nicole
Me-myska
Leia Skywalker
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29
AutorZpráva
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avatary a podpisy   Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty06.03.09 18:27

OT 2 :

To se nic neděje, já jen, že tohle opravdu velmi silný děj má... No rozhodně to není typickej komiksovej film a kdyby jsi na něj někdy narazila a nevěděla co dělat, tak to zkus Chichotám se
Já mám jinak podobné názory na typy filmů jako ty. Miluji kvalitní fantasy příběhy (Eragon mezi ně opravdu NEpatří! Opravdu zábavné! ) kvalitní romantické filmy jako je Pod toskánským sluncem, Mamma Mia, Wibledon, Láska nebeská apod. A Disneovky sbírám a pustím se i do Pixarovek Chichotám se Akční filmy... No musí stát za to Sexy (viz. Batman Směji se )
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avatary a podpisy   Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty08.03.09 19:36

Moc hezkej avatar Leii... Anastasia že?? Jsem jako anděl ta pohádka se mi moc líbí Srdce
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avatary a podpisy   Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty08.03.09 20:18

jj Srdce
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avatary a podpisy   Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty02.04.09 18:56

Nicole tak přenádherný avatar jsem dlouho neviděla Neuvěřitelné... Srdce Srdce Srdce Srdce
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Me-myska
Nehorázný přítel
Me-myska


Poeet p?íspivku : 2636
Age : 35
Registration date : 30. 12. 06

Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avatary a podpisy   Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty02.04.09 19:49

Zapomněla sem na to, že sem sem chtěla taky přidat příspěvek Chichotám se pěknej avatar Nicol, prostě růžový prasátko z Medvídka Pů, to nemá chybu =))
Návrat nahoru Goto down
Nicole
Impozantní magnát
Nicole


Poeet p?íspivku : 560
Age : 33
Registration date : 26. 01. 07

Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avatary a podpisy   Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty02.04.09 20:19

Moc děkuju. Akorát se mi to tady zdá nějak víc růžové než to vypadá normálně. Když se tady rozmohly animované avatary, tak jsem nemohla otálet. Přece nebudu trhat partu Usmívám se
Návrat nahoru Goto down
Leia Skywalker
Admin
Leia Skywalker


Poeet p?íspivku : 3176
Age : 30
Registration date : 22. 12. 06

Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avatary a podpisy   Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty02.04.09 23:20

Náklonost Pusu si zasloužíš, je to od tebe milé. A ružovej mi nějak moc nepřipadá, právě že je takovej pestrej Vííš?
Návrat nahoru Goto down
https://simline.catsboard.com
Sponsored content





Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avatary a podpisy   Avatary a podpisy - Stránka 29 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Avatary a podpisy
Návrat nahoru 
Strana 29 z 29Jdi na stránku : Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29
 Similar topics
-
» Avatary

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sim - Line :: Ostatní :: Debata-
Přejdi na: